Simica

Simica adatlapja

Regisztráció2013.11.21
Utoljára itt2015.09.02

Kiváló 2013. november 21.a párjával járt itt
Nagyon családias a Hotel, az ott dolgozók segítőkészek voltak, a szobánk kellemes, az ágyunk kényelmes, szép három éjszakát töltöttünk el ott! A reggeli bőséges, mi vacsorát is kértünk, az is finom volt. A kiszolgálás megfelelő, figyelmes. Kaptunk belépőt a várba, az arborétumba és a fürdőbe is. Mindenkinek bátran ajánlom!
Kiváló 2013. november 21.a párjával járt itt
Debrecen gyönyörű város, sok látnivalóval, múzeum, színház, gyógyfürdő, a gyönyörű Nagyerdő, a kis tó, az állatkert. a szép belváros. Már többször jártunk ott és bármikor szívesen mennénk. Mi vonattal érkeztünk a városba, de a villamossal pont a szállodáig tudtunk utazni, ami a Hunguest Hotel Nagyerdő volt.
2013. november 21.a párjával járt itt
Végig olvastam a sok értékelést, akkor mi a párommal nagyon jól jártunk! Már többször jártunk ott,igaz nem a legdrágább szálláshely volt, de meg voltunk elégedve, az udvarban lévő szobák egyikében laktunk évekkel ezelőtt, aztán meg a bezárt, felújításra váró első épületben is voltunk, akkor élhető volt. . .
Felhasználó fényképei:
Hotel Fortuna Zalakaros - Hotel Fortuna Zalakaros - Hotel Fortuna Zalakaros - Hotel Fortuna Zalakaros - Hotel Fortuna Zalakaros - Hotel Fortuna Zalakaros -