snorb07

snorb07 adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Húsimádó  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő
Regisztráció2019.02.12
Utoljára itt2019.04.16

Kiváló 2019. február 13.egyedül járt itt
Az abszolút kedvenc menüzős helyem a városban. Szépen terített asztalnál szolgálnak ki (a napi menüvel is), a picérek kedvesek, főleg az állandó tagok. A konyhából otthonról ismerős magyaros ízeket hoznak, mindent melegen-frissen. Dél körül kicsit bedugul a hely, de az ide járó emberek legtöbbje kedves, le lehet ülni ismeretlenekhez is egy asztalhoz.
2019. február 13.egyedül járt itt
A munkahelyhez közel van, sokszor járok ebédelni oda és még nem jöttem el onnan rossz szájízzel, mert ha valami véletlen nem stimmelt akkor a problémát rugalmasan kezelték. A pult mögött a kiszolgálók gyorsak, a pénztáros mindig villámkezű, sose miattuk lassul be a sor.
Kiváló 2019. február 13.egyedül járt itt
Mielőtt ellátogattam ide, sokszor hallottam a helyről, hogy "olyan kis adagot adnak". Majd kipróbáltam. Valóban, kisebbek az adagok mint egy megszokott cukrászdában, de az ízük! Fantasztikus! Falatonként kell kiélvezni a sütiket, nem egyszerre befalni, és bizony van mit élvezni rajtuk. A mangós ízek a kedvenceim. Nyáron a sorbetek isteniek.