Capri Cukrászda Pécs Pécs

Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Capri Cukrászda Pécs Pécs vélemények

Kiváló 2023. július 11.családjával járt itt
Családdal, unokákkal, baránővel (6 fő) térünk be fagyizni. Mindenki fagylaltot evett, engem kivéve, én egy millkaramell szeletet kértem. A fagyik is finomak voltak, de a sütemény szerintem a legfinomabb volt, amit egy hét alatt pécs városában ettem. A cukrászda hangulatos kis utcában van, nagyterületű üzlet, nagy külső terasszal, (mi kint ültünk le) óriási választékkal.
2019. április 16., kollégákkal járt itt
A cukrászdába kollégákkal mentünk. Foglalni nem tudtunk, de volt elég hely, így le tudtunk ülni. A fagyis pultban a hölgy kifejezetten kedves volt, készségesen ajánlotta majd porciózta a gombócokat. A fagyik finomak voltak (Raffaello, citrom, lime, epres sajttorta, csoki, velencei álom - csak néhány azokból, amiket megkóstoltunk).
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. december 15., kollégákkal járt itt
Kollégákkal jártunk Pécsett, mikor betértünk egy cappucinora. Mézeskalács ízűt kértem, nagyon finom volt, bár mézeskalácsot nem véltem felfedezni benne. A kiszolgálás remek volt, úgy ahogy annak lenni kellett. Vízzel, teasütivel. Elképesztően szép sütik voltak, alig tudtam választani. Végül gesztenyés rolád mellett döntöttem.
Átlagos 2016. október 5.a párjával járt itt
A férjemmel a vacsoránk után tértünk be ide, az itt olvasott értékelések miatt választottam a helyet. Fagylaltot kértünk 3-3 gombócot. A választék széles volt, az ár átlagos. Valószínűleg nekünk nem volt szerencsénk, de a fagylaltunk erős közepes minőségű volt, az én egyik gombócom viszont szinte ehetetlen!
Kiváló 2016. szeptember 30.családjával járt itt
Szüleim már régen is imádtak a Capriba járni, nincs ez máshogy most velem se. A város legjobb cukrászdájának mondhatom. Talán ezt köszönheti a pazar elhelyezkedésének is. Évek óta változatlan minőségű finomságokkal, kedves személyzettel várja a vendégeket, mióta az eszemet tudom.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. november 24.gyerekekkel járt itt
Szüleim hallották a tv-ben, hogy ez Pécs legjobb cukrászdája, így muszáj volt kipróbálnunk. Nem ért minket csalódás. Bár nem a legolcsóbb hely, nagy választék vár minket mind sütikből, mind fagyikból. És meg kell hagyni, nagyon finomak. Több féle diabetikus fagyi is kapható, ami szerintem nagy pozitívum.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. október 30.gyerekekkel járt itt
Pécs belvárosi sétánkat koronáztuk meg egy ebéd utáni kis nasikázással a Capriban, a cukrászda kissé megkopott már, de a sütik ugyanolyan finomak,mint régen, még most is érzem a számban a francia csokitorta ízét,bármikor szívesen visszetérek oda.