Aranygaluska Étterem Pécs

7621 Pécs, Irgalmasok u. 5.

Aranygaluska Étterem Pécs a térképen

Aranygaluska Étterem Pécs értékelése:

53. helyezett a 161 pécsi étterem közül
164. helyezett Dél Dunántúlon - 507 étterem közül

gyorsétterem

Aranygaluska Étterem Pécs vélemények

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 13.
A munkahelyhez közel van, sokszor járok ebédelni oda és még nem jöttem el onnan rossz szájízzel, mert ha valami véletlen nem stimmelt akkor a problémát rugalmasan kezelték. A pult mögött a kiszolgálók gyorsak, a pénztáros mindig villámkezű, sose miattuk lassul be a sor. Az ételek gusztusosan vannak elhelyezve az üveg mögötti tiszta tárolókban, öröm nézni őket és erő kell, hogy az ember ne csábuljon el még valamire.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 9.
Pécsi tartózkodásunk alatt többször is ettünk itt . Teljesen meg voltunk elégedve ,a kiszolgálók gyorsak és kedvesek voltak. Az illemhely tiszta volt. Az étterem nem "menza" jellegű, inkább gyors étterem vagy bisztró. Az ételek elfogatható adagok, a desszertek nagyok, és finomak. Ezt az máskor is felkeresném. Csak ajánlani tudom ezt a helyet Pécs szívében.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 28.
Napi szinten járok ide, a város központjában van, és a munkahelyem közelében. A hagyományos menük mellett rengeteg extra menü van minden nap, a vegától elkezdve a paleon át a hagyományos, nehezebb húsételekig. Nekem személyes kedvencem a slim fit menü, ami egy százassal drágább csak a napi menünél, és nagyon figyelnek az összetevőire.

2015. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. július 28.
Arany Hotelben csak reggelivel szállásoltunk,igy nagyon jó ötletnek találtunk , hogy az Aranygaluska Éttermet közelben találtunk a társainkkal. 3 napot voltunka Pécsen , mind három napon ott ebédeltünk vagy vacsoráztunk. Bőséges ételek italok voltak és választható, minőségileg többféle menűk voltak. Személyzet is készségesek, segítenek a választásban,kedvesek voltak hozzánk.

2015. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. március 7.
Hétköznapi ételek, hétköznapi gyors ebédre. Sajnos a kiszolgáló személyzet nincs mindig a legjobb hangulatban. Ha olyan kérdést teszel fel, ami "ki van írva, nem látod? ? ", akkor nem lesznek veled kedvesek. Többször "ettem" már (vagyis inkább nem ettem) minőségileg kifogásolható ételt. Pl. a paleo menüben az ún.

2014. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. december 10.
Szinte minden nap itt ebédelek, mivel a sulim 3-5 percnyire van. Egy baráttal ettem itt először. Azelőtt semmi pozitívat nem hallottam róla, de úgy voltam vele, hogy egy esélyt megérdemel. Azóta rendszeresen látogatom és imádom! Többféle menü van, ha valakinek éppen egyik sem szimpatikus még mindig választhat a' la carteról. Ha pedig onnan sem talál megfelelőt.

2014. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. május 27.
A menü megéri az árát, az a'la carte drága. A kiszolgálás szuper, a személyzet kedves, mosolygós, gyors. Délben mindig sok ember van itt, menüzős hely, aki a környéken dolgozik ide jár (nagyrészt). A hely menza szerű, ahogy mások is leírták, nincs pincér, tálcával sorba kell állni. Nekem egy bajom van vele, mindenben van apróra vágott pritaminpaprika, még a húslevesben is.
Pécs

2013. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 7.
Szeretünk idejárni, mert az ember olcsón jut finom menüköz. És nem is adnak kis adagokat. Én általában haza is szoktam vinni a felét, mert akkora adagot adnak, hogy nem bírom megenni :)
A helynek nagyon iskolai menzahangulata van. Az emberek sorban állnak tálcájukkal, hogy a kedves konyhás nénik kiszolgálják.

2013. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. február 27.
Hogy őszinte legyek, nem a kedvencünk. Drága és kis adagokat kaptunk, bár az étel maga nem lett volna rossz, ha kicsit kevesebb sót raktak volna bele. A kiszolgálással semmi baj nem volt, gyorsak voltak és kedvesek, pedig rengetegen voltunk. Sajnos ismerősöktől sem hallok olyan jókat manapság róluk, általában ők is az adagok méretét szokták kevesellni.

Legnépszerűbb csomagok Pécsett és környékén
Palatinus Grand Hotel
Pécs
2 nap/1 éjszaka 7.393 - 14.937,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.18. - 2021.12.31.
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 10.900 - 15.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kávé és tea bekészítéssel, szaunahasználattal, játszószoba és játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.20. - 2020.12.22.
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 27.940,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.04. - 2022.04.30.
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
4 nap/3 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázskedvezménnyel,szabadtéri és beltéri szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.09. - 2020.12.20.
Hotel Arborétum
Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan tea- és kávéfogyasztással, teasüteménnyel és friss gyümölcssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.28.
Komfort Hotel Platán
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.16. - 2020.10.31.
Gálosfa Vendégház
Gálosfa
4 nap/3 éjszaka 11.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.31.
Flórián Vendégház
Villánykövesd
3 nap/2 éjszaka 8.250 - 9.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.10.30. - 2021.10.30.
Hotel Cabernet
Villánykövesd
2-4 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pincelátogatással, liba borvacsorával, választható programmal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.30. - 2020.11.29.
Thermal Panzió Igal
Igal
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, wellness-stúdió használattal, masszázs és koktélutalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2021.03.12.

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Pécs
Dráva Hotel Thermal Resort Pécs
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Thermal Hotel Harkány Pécs
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Pihenő napok (min. 2 éj)
Meghitt karácsony (min. 3 éj)

Aranygaluska Étterem PécsX