Jókai Cukrászda Pécs

Jókai Cukrászda Pécs
Jókai Cukrászda PécsJókai Cukrászda Pécs
Jókai Cukrászda PécsJókai Cukrászda Pécs

Jókai Cukrászda Pécs bemutatkozása

A francia alapokon nyugvó cukrász- és fagylaltműhelyben minden az alapanyagok és a technológia körül forog, s a francia stílus a berendezésre is igaz. Betérve egy kicsit Provence-ben érezhetjük magunkat, miközben a nem csak finom, hanem gyönyörű desszerteket kóstoljuk végig.

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Jókai Cukrászda Pécs vélemények

Kiváló 2019. július 14.a párjával járt itt
A Jókai cukrászda Pécs legjobb cukrászdája. Toronymagasan. Amikor végre a párommal is eljutottam ebbe a festői városba, nem volt kétséges, hogy ide is elviszem. Egy karamell-mousse tortát kért (840 ft), ami remek volt, kár, hogy a málnaszem jócskán megfonnyadt rajta. (Lásd fotó.
Jókai Cukrászda Pécs - Külső képJókai Cukrászda Pécs - Étlap/itallapJókai Cukrászda Pécs - Étlap/itallapJókai Cukrászda Pécs - Étel/italJókai Cukrászda Pécs - Étel/italJókai Cukrászda Pécs - BelsőJókai Cukrászda Pécs - Étel/italJókai Cukrászda Pécs - Étel/italJókai Cukrászda Pécs - BelsőJókai Cukrászda Pécs - BelsőJókai Cukrászda Pécs - Étel/italJókai Cukrászda Pécs - Étel/italJókai Cukrászda Pécs - Étel/italJókai Cukrászda Pécs - BelsőJókai Cukrászda Pécs - BelsőJókai Cukrászda Pécs - Étel/italJókai Cukrászda Pécs - Étel/italJókai Cukrászda Pécs - Külső kép
Kiváló 2019. február 13.egyedül járt itt
Mielőtt ellátogattam ide, sokszor hallottam a helyről, hogy "olyan kis adagot adnak". Majd kipróbáltam. Valóban, kisebbek az adagok mint egy megszokott cukrászdában, de az ízük! Fantasztikus! Falatonként kell kiélvezni a sütiket, nem egyszerre befalni, és bizony van mit élvezni rajtuk. A mangós ízek a kedvenceim. Nyáron a sorbetek isteniek.
Kiváló 2018. december 26.a párjával járt itt
Az ember megnézi az "Ittjartam. hu" által írtakat, majd a cukrászda saját honlapját és dönt: Ide feltétlenül el kell menni! És úgy is tettünk. Valami óriási választékot nyújtanak a legmodernebb, legegyénibb stílusú süteményekből, tortákbül. Mindegyik nagyon finom, finom a kávé, kedvesek a kiszolgáló hölgyek, tiszták a mosdók . . . . mi kell még? Bankkártyával fizettünk.
Jókai Cukrászda Pécs - Étel/ital
Átlagos 2018. április 4., kollégákkal járt itt
Ez év márciusában jártam a cukrászdában. Az alapján kerestünk cukrászdát ,hogy melyik kapta a városba a legjobb értékelést. Így jutottunk a Jókai cukrászdába. A hely nagyon pici amit kinéztünk helyet már le is ültek szinte alig tudtunk leülni. Talán ha jó idő lett volna és kint is letudtunk volna ülni jobb lett volna,de így nekünk nem nagyon tetszett a hely.
Kiváló 2017. július 14.barátokkal járt itt
A március huszadikai macaron napot a barátaimmal mi a pécsi Jókai Cukrászdában ünnepeltük. A pontos árakra már nem emlékszem, habár a macaron nem olcsó mulatság. Rendkívül aranyos a cukrászda a maga kis díszeivel, de véleményem szerint nagyon kicsi az üzlet. A sütik nagyon jól néznek ki, 1000 Ft alatt mindenki megtalálja a saját ízlésének megfelelőt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. szeptember 28.a párjával járt itt
Pécs belvárosában, a Jókai téren lévő apró cukrászda magas színvonalú, természetes alapanyagokból, adalékmentes sütiket, fagyikat és tejberizseket kínál. Nem a legolcsóbb cukrászda, de nagyon megéri az árát. Amióta megkóstoltam a fagyijukat, másmilyent nem is akarok enni. A kedvencem a sós csoki és a sós karamell!
Kiváló 2016. május 16.barátokkal járt itt
A Jókai cukrászda messze kiemelkedő, pazar élmény volt. Otthonos, barátságos beltér, csodás kinézetű, formatervezett sütemények, fantasztikus ízek és meggyőző állagok jellemzik e cukrászdát. Kóstoltunk négy süteményt, egy mangómousse-tortát, egy citrom-mák elnevezésűt, egy őszibarack brownie-t valamint egy meggyes mandulásat.
Kiváló 2016. május 12.a párjával járt itt
Ambíciózus fiatal csapat, kifinomult környezet, különleges sütik, fagyik, falatkák, nagyon gusztusosak, igazi minőségi alapanyagokból, semmi állományjavító, színezék, nem "műanyag" sütik, mint a legtöbb cukrászdában, egyedi tálalás, a krémesükért ölni tudnánk! A sütik nem olcsók, de feledhetetlenek. Pécsen járva mindig betérünk.