Kikelet Club Hotel Miskolctapolca ★★★

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Fenyő u. 7.

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca a térképen

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca értékelése:

3. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

A Kikelet Club Hotel Miskolcon központi elhelyezkedésű, csodálatos kilátással rendelkező bájos épülete számtalan létesítménnyel büszkélkedhet, amely kiválóan szolgál pihentető menedékként és aktív kalandozások kiindulópontjaként egyaránt. A szállóban 5 szoba és 16 apartman található (összesen 60 fő elhelyezését tudják biztosítani), mindegyik ízléses díszítésű, kényelmes és tágas, fürdőszobával rendelkezik, LED televízióval, telefonnal, hűtőszekrénnyel és vezeték nélküli internettel (Wi-Fi) felszerelt.

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca képei

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 23.
Régebbi épület,de megőrizte a tisztaságát. A szállóban és a szobákban az illatok harmónikusak,tiszta friss ágynemű és várakozáson felüli változatos ételek. A ki és bejelentkezés zökkenőmentesen zajlott,a barlangfürdő belépő kedves ajánlat és nagyon megéri! A környék látnivalói fergetegesek! Nyugodt tiszta városrész,akár romantikázni,akár családi kirándulásnak is kiválóak a környező lehetőségek.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 20.
Párom, születésnapomra meglepett egy 3 éjszakás,2 napos wellneses kikapcsolódással a fent említett hotelben. A hotel belülről szép,a szoba is megfelelő volt,tiszta,igaz az elrendezés azért hagyott maga után kivánni valót,mivel a villanykapcsolók,és a dugalj a párna mögött volt,így éjjel volt,hogy fordulás után fel kapcsolódott a lámpa.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 30.
A szállás régies stílusától eltekintve nagyon elégedettek voltunk mindennel. A szobára ráférne egy kis felújítás. Illetve nem ártana az ablakokra redőny, vagy egy vastagabb sötétítő függöny. Az ágyak lehetnének kicsit hosszabbak, de az ágynemű nagyon kényelmes. A tisztaság is megfelelő volt.
Válasz az értékelésre - 2020. március 4.
Köszönjük szépen a remek értékelést! Örülünk, hogy a pihenésük kellemesen telt és várjuk vissza Önöket!
Barnák Zsófia (Kikelet Club Hotel)

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19.
A személyzet nagyon kedves volt és segítőkész,az ételek nagyon finomak,bőséges volt a reggeli és a vacsora is,jó volt,hogy svédasztalos volt és választhattunk kedvünkre! Nagyon szép tiszta volt a szoba és a fürdő is! Rövid sétára van a Barlangfürdő a szállástól! Családias,nyugalmas és csendes volt a hotel! Jól éreztük magunkat!
Válasz az értékelésre - 2019. november 9.
Kedves Mihály Ágnes!
Nagyon szépen köszönjük pozitív értékelését, örülünk neki, hogy kellemesen töltötték nálunk pihenésüket és jó hírünket viszik.
Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak szállodánkba!
Bencze Csilla (Kikelet Club Hotel)

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Május hónapban töltöttünk pár napot a Párommal a hotelben. Tisztaság és kellemes (székkel, fotellel, szobainassal . . . stb. ) ellátott szoba várt Bennünket. A reggeli és a vacsora választéka bőséges, változatos és nagyon finom volt. Szívesen ajánlanám, mert könnyű a szálló megközelítése (belváros), a környéken sok a látnivaló. Bármikor visszamennék!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
4 éjszakát töltöttünk a hotelban! Nagyon jól éreztük magunkat! Minden kiváló volt a kiszolgálás a személyzet mindenki nagyon kedves volt! Gyönyörű időt fogtunk ki annak ellenére,hogy november 5-9 között voltunk! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Köszönet a Hotel minden dolgozójának! Figyelemben vették,hogy közepesen mozgássérült vagyok és a lift mellett kaptunk szobát,hogy ezzel is segítsék a közlekedésemet!

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 4.
Február 1. -4. között voltunk. Nagyon jól éreztük magunkat. Szuper volt minden. Bátran ajánlom, akik nyugalomra, feltöltődésre vágynak. Személyzet kedves, segítőkész. A svédasztalos reggeli és a svédasztalos vacsora bőséges, és változatos. A 301-es apartmanban laktunk, tiszta, kellemes környezet. Szerelem a fürdőszoba a tágasságával és a sarokkáddal.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 27.
Örömünkre szolgált hogy apartman elhelyezést kaptunk.
A személyzet valóban a vendég szolgálatában áll és az ételek választékosak és ízviláguk is finomak.
Köszönet a Kikelet Club Hotel minden dolgozójának az ott töltött kellemes karácsonyért. üdv. H. Tamásné

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 19.
Férjem születésnapjára mentünk Miskolctapolcára, márciusban. Sajnos az idő elég rossz volt, még havas volt a táj. Ennek ellenére a szállodában nagyon jól éreztük magunkat, ez tényleg egy "ékszerdoboz". Nagyon szép a recepció, tele képekkel, az étkező rész is igényesen volt kialakítva. A szobánk (mi apartmant kaptunk) tágas, jó elhelyezkedésű volt.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vélemények miatt választottuk a hotelt, nem akarom ismételni a többieket, jó ételek, kedves pincérek, tisztaság, pici wellnes, de jó, hogy van. (Főleg, hogy este 10-ig. )Külföldi párjával jött velünk a lányom, Aggtelekre, Lillafüredre is mentek, én addig a Calimbra wellnessben pihentem, ami tökéletes volt. /Nincs túl közel, nem is jár mindenkinek hétköznap sem belépő, fizettem.

Miskolctapolca
2-3 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, ünnepi gyertyafényes vacsorával, teadélutánnal, kerékpár használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.02.11. - 2021.02.14.
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finn-és infra szauna, valamint pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.02. - 2021.08.31.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 16.650,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, wellness kuponnal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.24.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 18.750 - 32.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, szaunaszeánsszal, sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.01. - 2021.08.31.
Panoráma Vendégház
Érvényes: 2021.05.31-ig
Hungária Panzió
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.12.18-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskedvezménnyel, wellness-részleg használattal, gyerekjátszóval, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, röplabdázásással, játszószoba és gyermek sóhomokozó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.02. - 2021.06.14.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.787 - 23.420,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2021.12.23-ig
Romantik Hotel
2-3 éjszaka 11.833,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, üdvözlőitallal, múzeum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Miskolctapolca
3-4 éjszaka 12.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs kuponnal, szauna és jacuzzi használattal, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.25.

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Szent István Hotel Eger
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyári Wellness Vakáció (min. 2 éj)
Egri romantika (min. 2 éj)
Édes semmittevés (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX