Kikelet Club Hotel Miskolctapolca ★★★

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Fenyő u. 7.

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca a térképen

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca értékelése:

1. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

A Kikelet Club Hotel Miskolcon központi elhelyezkedésű, csodálatos kilátással rendelkező bájos épülete számtalan létesítménnyel büszkélkedhet, amely kiválóan szolgál pihentető menedékként és aktív kalandozások kiindulópontjaként egyaránt. A szállóban 5 szoba és 16 apartman található (összesen 60 fő elhelyezését tudják biztosítani), mindegyik ízléses díszítésű, kényelmes és tágas, fürdőszobával rendelkezik, LED televízióval, telefonnal, hűtőszekrénnyel és vezeték nélküli internettel (Wi-Fi) felszerelt.

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca képei

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 30.
A szállás régies stílusától eltekintve nagyon elégedettek voltunk mindennel. A szobára ráférne egy kis felújítás. Illetve nem ártana az ablakokra redőny, vagy egy vastagabb sötétítő függöny. Az ágyak lehetnének kicsit hosszabbak, de az ágynemű nagyon kényelmes. A tisztaság is megfelelő volt.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19.
A személyzet nagyon kedves volt és segítőkész,az ételek nagyon finomak,bőséges volt a reggeli és a vacsora is,jó volt,hogy svédasztalos volt és választhattunk kedvünkre! Nagyon szép tiszta volt a szoba és a fürdő is! Rövid sétára van a Barlangfürdő a szállástól! Családias,nyugalmas és csendes volt a hotel! Jól éreztük magunkat!
Válasz az értékelésre - 2019. november 9.
Kedves Mihály Ágnes!
Nagyon szépen köszönjük pozitív értékelését, örülünk neki, hogy kellemesen töltötték nálunk pihenésüket és jó hírünket viszik.
Bízunk benne, hogy hamarosan újra ellátogatnak szállodánkba!
Bencze Csilla (Kikelet Club Hotel)

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Május hónapban töltöttünk pár napot a Párommal a hotelben. Tisztaság és kellemes (székkel, fotellel, szobainassal . . . stb. ) ellátott szoba várt Bennünket. A reggeli és a vacsora választéka bőséges, változatos és nagyon finom volt. Szívesen ajánlanám, mert könnyű a szálló megközelítése (belváros), a környéken sok a látnivaló. Bármikor visszamennék!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
4 éjszakát töltöttünk a hotelban! Nagyon jól éreztük magunkat! Minden kiváló volt a kiszolgálás a személyzet mindenki nagyon kedves volt! Gyönyörű időt fogtunk ki annak ellenére,hogy november 5-9 között voltunk! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Köszönet a Hotel minden dolgozójának! Figyelemben vették,hogy közepesen mozgássérült vagyok és a lift mellett kaptunk szobát,hogy ezzel is segítsék a közlekedésemet!

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 4.
Február 1. -4. között voltunk. Nagyon jól éreztük magunkat. Szuper volt minden. Bátran ajánlom, akik nyugalomra, feltöltődésre vágynak. Személyzet kedves, segítőkész. A svédasztalos reggeli és a svédasztalos vacsora bőséges, és változatos. A 301-es apartmanban laktunk, tiszta, kellemes környezet. Szerelem a fürdőszoba a tágasságával és a sarokkáddal.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 27.
Örömünkre szolgált hogy apartman elhelyezést kaptunk.
A személyzet valóban a vendég szolgálatában áll és az ételek választékosak és ízviláguk is finomak.
Köszönet a Kikelet Club Hotel minden dolgozójának az ott töltött kellemes karácsonyért. üdv. H. Tamásné

copfika TOP szállásértékelő
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 19.
Férjem születésnapjára mentünk Miskolctapolcára, márciusban. Sajnos az idő elég rossz volt, még havas volt a táj. Ennek ellenére a szállodában nagyon jól éreztük magunkat, ez tényleg egy "ékszerdoboz". Nagyon szép a recepció, tele képekkel, az étkező rész is igényesen volt kialakítva. A szobánk (mi apartmant kaptunk) tágas, jó elhelyezkedésű volt.

Kyra TOP szállásértékelő
2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vélemények miatt választottuk a hotelt, nem akarom ismételni a többieket, jó ételek, kedves pincérek, tisztaság, pici wellnes, de jó, hogy van. (Főleg, hogy este 10-ig. )Külföldi párjával jött velünk a lányom, Aggtelekre, Lillafüredre is mentek, én addig a Calimbra wellnessben pihentem, ami tökéletes volt. /Nincs túl közel, nem is jár mindenkinek hétköznap sem belépő, fizettem.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 9.
Már második alkalommal szálltunk meg Önöknél (Kikelet Club Hotel), imádtuk minden percét! Az ételek frissek és változatosak, a személyzet kedves és segítőkész, a szoba számunkra kifogástalan. Szívesen visszamennénk még néhányszor! Középkorú pár Csongrád-megyéből
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 30.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen a maximális pontszámot.
Legközelebb is várjuk Önöket vissza sok szeretettel!

Pácza Alexandra (Kikelet Club Hotel)

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Első alkalommal jártunk a Kikelet Klub Hotelbe,Férjemmel,Anyukammal es a Fiammal. Internetes vélemények alapján esett a választás erre a helyre. Barátságos és egyben kellemes benyomást kellett a hotel. A recepciós Hölgyek pontos tájékoztatták adtak mindenről,és igazan segítőkészek voltak. Különösen tetszett a tea délután a recepciónál kihelyezett fincsi sütikkel ez nagyon jó ötlet ;).
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 11.
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük e pár kedves sort. Örülünk, hogy elégedettek voltak a szálláshellyel és éttermünkkel, wellness részlegünkkel. Köszönjük, hogy igénybe vették a csomagban foglalt szolgáltatásokat és értékelték is azokat, az Önök kényelméért is pihenéséért vagyunk.
Pácza Alexandra (Kikelet Club Hotel)

Miskolctapolca
3-5 éjszaka 8.613,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 9.920,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.20-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 20.500 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Thermál Park Hotel
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 30.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Gerendás Vendégház
Cserépfalu
3 nap/2 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.12-ig
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs kuponnal, szauna és pezsgőmedence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.26. - 2019.12.29.

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Nyári wellness vakáció (min. 2 éj)
Napi árak

MiskolctapolcaX