Kikelet Club Hotel Miskolctapolca ★★★

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Fenyő u. 7.

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca a térképen

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca értékelése:

1. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

A Kikelet Club Hotel Miskolcon központi elhelyezkedésű, csodálatos kilátással rendelkező bájos épülete számtalan létesítménnyel büszkélkedhet, amely kiválóan szolgál pihentető menedékként és aktív kalandozások kiindulópontjaként egyaránt. A szállóban 5 szoba és 16 apartman található (összesen 60 fő elhelyezését tudják biztosítani), mindegyik ízléses díszítésű, kényelmes és tágas, fürdőszobával rendelkezik, LED televízióval, telefonnal, hűtőszekrénnyel és vezeték nélküli internettel (Wi-Fi) felszerelt.

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca képei

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19.
A személyzet nagyon kedves volt és segítőkész,az ételek nagyon finomak,bőséges volt a reggeli és a vacsora is,jó volt,hogy svédasztalos volt és választhattunk kedvünkre! Nagyon szép tiszta volt a szoba és a fürdő is! Rövid sétára van a Barlangfürdő a szállástól! Családias,nyugalmas és csendes volt a hotel! Jól éreztük magunkat!

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Május hónapban töltöttünk pár napot a Párommal a hotelben. Tisztaság és kellemes (székkel, fotellel, szobainassal . . . stb. ) ellátott szoba várt Bennünket. A reggeli és a vacsora választéka bőséges, változatos és nagyon finom volt. Szívesen ajánlanám, mert könnyű a szálló megközelítése (belváros), a környéken sok a látnivaló. Bármikor visszamennék!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
4 éjszakát töltöttünk a hotelban! Nagyon jól éreztük magunkat! Minden kiváló volt a kiszolgálás a személyzet mindenki nagyon kedves volt! Gyönyörű időt fogtunk ki annak ellenére,hogy november 5-9 között voltunk! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Köszönet a Hotel minden dolgozójának! Figyelemben vették,hogy közepesen mozgássérült vagyok és a lift mellett kaptunk szobát,hogy ezzel is segítsék a közlekedésemet!

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 4.
Február 1. -4. között voltunk. Nagyon jól éreztük magunkat. Szuper volt minden. Bátran ajánlom, akik nyugalomra, feltöltődésre vágynak. Személyzet kedves, segítőkész. A svédasztalos reggeli és a svédasztalos vacsora bőséges, és változatos. A 301-es apartmanban laktunk, tiszta, kellemes környezet. Szerelem a fürdőszoba a tágasságával és a sarokkáddal.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 27.
Örömünkre szolgált hogy apartman elhelyezést kaptunk.
A személyzet valóban a vendég szolgálatában áll és az ételek választékosak és ízviláguk is finomak.
Köszönet a Kikelet Club Hotel minden dolgozójának az ott töltött kellemes karácsonyért. üdv. H. Tamásné

copfika TOP szállásértékelő
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 19.
Férjem születésnapjára mentünk Miskolctapolcára, márciusban. Sajnos az idő elég rossz volt, még havas volt a táj. Ennek ellenére a szállodában nagyon jól éreztük magunkat, ez tényleg egy "ékszerdoboz". Nagyon szép a recepció, tele képekkel, az étkező rész is igényesen volt kialakítva. A szobánk (mi apartmant kaptunk) tágas, jó elhelyezkedésű volt.

Kyra TOP szállásértékelő
2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vélemények miatt választottuk a hotelt, nem akarom ismételni a többieket, jó ételek, kedves pincérek, tisztaság, pici wellnes, de jó, hogy van. (Főleg, hogy este 10-ig. )Külföldi párjával jött velünk a lányom, Aggtelekre, Lillafüredre is mentek, én addig a Calimbra wellnessben pihentem, ami tökéletes volt. /Nincs túl közel, nem is jár mindenkinek hétköznap sem belépő, fizettem.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 9.
Már második alkalommal szálltunk meg Önöknél (Kikelet Club Hotel), imádtuk minden percét! Az ételek frissek és változatosak, a személyzet kedves és segítőkész, a szoba számunkra kifogástalan. Szívesen visszamennénk még néhányszor! Középkorú pár Csongrád-megyéből
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 30.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen a maximális pontszámot.
Legközelebb is várjuk Önöket vissza sok szeretettel!

Pácza Alexandra (Kikelet Club Hotel)

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Első alkalommal jártunk a Kikelet Klub Hotelbe,Férjemmel,Anyukammal es a Fiammal. Internetes vélemények alapján esett a választás erre a helyre. Barátságos és egyben kellemes benyomást kellett a hotel. A recepciós Hölgyek pontos tájékoztatták adtak mindenről,és igazan segítőkészek voltak. Különösen tetszett a tea délután a recepciónál kihelyezett fincsi sütikkel ez nagyon jó ötlet ;).
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 11.
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük e pár kedves sort. Örülünk, hogy elégedettek voltak a szálláshellyel és éttermünkkel, wellness részlegünkkel. Köszönjük, hogy igénybe vették a csomagban foglalt szolgáltatásokat és értékelték is azokat, az Önök kényelméért is pihenéséért vagyunk.
Pácza Alexandra (Kikelet Club Hotel)

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Párommal töltöttünk itt 3 éjszakát. A szálláshelyről csak pozitiv véleményem van. A rendeléstől kezdve, a megérkezés-fogadás, a napi kiszolgáláson át. Nagyon kedves a személyzet, bármit kérdeztünk azonnal teljeskörű felvilágosítást kaptunk. Egyedüli megjegyzés:az étkezéseknél hamar elfogyott a barna kenyér, a jövőben ebből többet kellene szervírozni.

Miskolctapolca
3-5 éjszaka 8.480,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 9.920,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Alfa Hotel
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 21.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri programokkal és vacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.01.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 22.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezménnyel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.13. - 2019.12.29.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Csobogó Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.000 - 4.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.16-ig
D&A Apartmanház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, éttermi kedvezménnyel
Érvényes: 2019.10.17-ig
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
3 nap/2 éjszaka 16.264 - 22.374,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és fitness terem használattal, Wi-Fi iternet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2019.10.24-ig
Miskolctapolca
2-5 éjszak 12.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, medence és szauna használattal, pezsgő bekészítéssel, gyertyafényes vacsorával, masszázzsal, kerékpár használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Miskolctapolca környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad
Szilvásváradon, a Bükk fennsík zöldjében várja vendégeit a La Contessa Kastélyhotel. A...
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Karácsonyi és a két ünnep közötti ajánlat (min. 2 éj)
Őszi Varázs (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX