Kikelet Club Hotel Miskolctapolca ★★★

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Fenyő u. 7.

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca a térképen

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca értékelése:

2. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

A Kikelet Club Hotel Miskolcon központi elhelyezkedésű, csodálatos kilátással rendelkező bájos épülete számtalan létesítménnyel büszkélkedhet, amely kiválóan szolgál pihentető menedékként és aktív kalandozások kiindulópontjaként egyaránt. A szállóban 5 szoba és 16 apartman található (összesen 60 fő elhelyezését tudják biztosítani), mindegyik ízléses díszítésű, kényelmes és tágas, fürdőszobával rendelkezik, LED televízióval, telefonnal, hűtőszekrénnyel és vezeték nélküli internettel (Wi-Fi) felszerelt.

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca képei

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca

Kikelet Club Hotel Miskolctapolca vélemények

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 4.
Február 1. -4. között voltunk. Nagyon jól éreztük magunkat. Szuper volt minden. Bátran ajánlom, akik nyugalomra, feltöltődésre vágynak. Személyzet kedves, segítőkész. A svédasztalos reggeli és a svédasztalos vacsora bőséges, és változatos. A 301-es apartmanban laktunk, tiszta, kellemes környezet. Szerelem a fürdőszoba a tágasságával és a sarokkáddal.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 27.
Örömünkre szolgált hogy apartman elhelyezést kaptunk.
A személyzet valóban a vendég szolgálatában áll és az ételek választékosak és ízviláguk is finomak.
Köszönet a Kikelet Club Hotel minden dolgozójának az ott töltött kellemes karácsonyért. üdv. H. Tamásné

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 19.
Férjem születésnapjára mentünk Miskolctapolcára, márciusban. Sajnos az idő elég rossz volt, még havas volt a táj. Ennek ellenére a szállodában nagyon jól éreztük magunkat, ez tényleg egy "ékszerdoboz". Nagyon szép a recepció, tele képekkel, az étkező rész is igényesen volt kialakítva. A szobánk (mi apartmant kaptunk) tágas, jó elhelyezkedésű volt.

Kyra TOP szállásértékelő
Kyra TOP egyébhely értékelő
2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 7.
Vélemények miatt választottuk a hotelt, nem akarom ismételni a többieket, jó ételek, kedves pincérek, tisztaság, pici wellnes, de jó, hogy van. (Főleg, hogy este 10-ig. )Külföldi párjával jött velünk a lányom, Aggtelekre, Lillafüredre is mentek, én addig a Calimbra wellnessben pihentem, ami tökéletes volt. /Nincs túl közel, nem is jár mindenkinek hétköznap sem belépő, fizettem.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 9.
Már második alkalommal szálltunk meg Önöknél (Kikelet Club Hotel), imádtuk minden percét! Az ételek frissek és változatosak, a személyzet kedves és segítőkész, a szoba számunkra kifogástalan. Szívesen visszamennénk még néhányszor! Középkorú pár Csongrád-megyéből
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 30.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen a maximális pontszámot.
Legközelebb is várjuk Önöket vissza sok szeretettel!

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 25.
Első alkalommal jártunk a Kikelet Klub Hotelbe,Férjemmel,Anyukammal es a Fiammal. Internetes vélemények alapján esett a választás erre a helyre. Barátságos és egyben kellemes benyomást kellett a hotel. A recepciós Hölgyek pontos tájékoztatták adtak mindenről,és igazan segítőkészek voltak. Különösen tetszett a tea délután a recepciónál kihelyezett fincsi sütikkel ez nagyon jó ötlet ;).
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 11.
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük e pár kedves sort. Örülünk, hogy elégedettek voltak a szálláshellyel és éttermünkkel, wellness részlegünkkel. Köszönjük, hogy igénybe vették a csomagban foglalt szolgáltatásokat és értékelték is azokat, az Önök kényelméért is pihenéséért vagyunk.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal töltöttünk itt 3 éjszakát. A szálláshelyről csak pozitiv véleményem van. A rendeléstől kezdve, a megérkezés-fogadás, a napi kiszolgáláson át. Nagyon kedves a személyzet, bármit kérdeztünk azonnal teljeskörű felvilágosítást kaptunk. Egyedüli megjegyzés:az étkezéseknél hamar elfogyott a barna kenyér, a jövőben ebből többet kellene szervírozni.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 29.
Nagyon jól éreztük magunkat a Kikelet Hotelben az elmúlt hétvégén. A kétlégterű apartman tágas és tiszta, nekünk külön ideális elrendezés volt a gyerekekkel. Az étteremmel kapcsolatban ki kell emelnem a pincérek kedvességét,valamint a finom főételeket és a házias desszerteket.
Válasz az értékelésre - 2018. június 2.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen értékelését a szállásvadászon. Örömmel olvassuk, hogy szállodánk elhelyezkedésével, felszereltségével, wellnessével, éttermi szolgáltatásaival nagyon elégedettek voltak.
A recepción kölcsönözhető társas-, illetve kártyajáték, aszfaltkréta is, így amennyiben legközelebb hozzánk látogatnak, bátran kérjék Önök is.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy igazán kellemes, rendkivül jó helyen lèvö hotelt sikerült megismernünk, ez pedig nem más mint a Kikelet Club Hotel, Miskolctapolcán. Amit igazán említèsre mèltónak tartok, az az èteleik minösège; 3 csillagos hotel lètère az ètteremben felszolgált ètelek jópár 4-5 csillagos hotelnek jelenthetnènek követendö pèldát, igazi(!
Válasz az értékelésre - 2018. május 13.
Kedves Molnár Tamás!
Nagyon szépen köszönjük értékelését. Örülünk, hogy ennyire meg voltak elégedve éttermünk szolgáltatásaival.
Várjuk Önöket legközelebb is vissza, és reméljük, hogy akkor mindenre maximális pontszámot kaphatunk Önöktől!

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda lassan 20 éves. Ez látszik is a bútorokon és a személyzeten is. A recepciósok fiatalok,a a pincérek öreg bútordarabok. Ültetés van a vacsoránál,ami nekünk nem tetszett,mert túl messze kaptunk asztalt a svédasztaltól és a gyerekekkel oda-vissza kellett járnunk. A jacuzzi csak délután üzemelt. Egyéb más lehetőség nagyon nem volt szállodában.
Válasz az értékelésre - 2018. március 25.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen, hogy értékelték szállodánkat és írtak pár szót itt tartózkodásukról.
Örömmel vettük, hogy a tisztasággal, étkezéssel és a személyzettel elégedettek voltak. A finn szaunát délután 15 órától szoktuk beüzemelni, de a jakuzzi takarófóliát napközben is szívesen levesszük, amennyiben kérik.

Miskolctapolca
3-5 éjszaka 8.413,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sportprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.620,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, teadélutánnal, masszázskuponnal, kerékpár használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.28-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
2 nap/1 éjszaka 20.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.20-ig
Panoráma Vendégház
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, húsvéti programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Hungária Panzió
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élő jazz zenével, szauna rituálékkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.31-ig
Viola Apartman
Bélapátfalva
2019.05.01. - 2020.03.24.
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finnszauna, infraszauna és pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.

Szállodák Miskolctapolca környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Hunguest Hotel Flóra Eger
A Bükk hegység déli lábánál, a síkság és a hegyvidék találkozásánál található Eger történelmi...
Karácsony
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Felhőtlen nyár (min. 2 éj)
Áprilisi akció (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX