Som Lajosné

Som Lajosné adatlapja

Regisztráció2016.04.04
Utoljára itt2021.08.30

Kihagyható 2016. május 16.a párjával járt itt
Mivel gyakran járúnk Dombóváron és még a Gunarasi fürdőben nem voltunk Úgy gondoltuk hogy meg nézzük hátha kedvet kapunk a Fürdő többszöri látogatására Sajnos nem így történt Csalódottan távoztunk Többet vártunk A képeken sokkal többet mutat a fürdő mint ami a valóság Igaz hogy még előszezon van Lehet hogy nyári hónapokban jobb a helyzet a Kinti medencék talán színesebbé teszik De a Benti medencék kicsik Tisztasággal nem volt probléma De nem fogunk ide vissza térni
Kiváló 2016. május 16.családjával járt itt
Születés napi ebédre választottuk ezt az éttermet Mindennel elégedettek voltunk Kellemes környezet a Személyzet udvarias Nagyon gyorsan el készítették a megrendelt ételt ami nagyon finom volt Az árak korrektek Máskor is ezt az Éttermet fogjuk választani Akár egy kellemes Családi össze jövetelre Vagy ha csak egy finom ebédet vagy vacsorát szeretnénk Másoknak is ajánlom
Kiváló 2021. augusztus 30.a párjával járt itt
4 éjszakát töltöttünk a halász Apartmanban Jól éreztünk Magunkat Ár érték arány Teljesen jó Szeretnénk még vissza térni a közeljövőben Bátran merem ajánlani Nem luxus De minden meg van amire pár napos pihenéshez szükség lehet 10 perces sétával elérhető Üzletek Fürdő Szép gondozott udvar