Gunaras Fürdő Dombóvár

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Gunaras Fürdő Dombóvár vélemények

Kihagyhatatlan 2023. augusztus 6.a párjával járt itt
Többször pihentünk Gunarason, és a fürdőt mindig felkerestük. A Gunaras Resort árai a fürdőbelépőt is tartalmazzák, a szálloda ajtaján kilépve rögtön a fürdőben találjuk magunkat. Más helyen megszállva megvásároltuk a nem túl drága belépőt. A személyzet kedves, udvarias, a fürdő hatalmas területen fekszik, főszezonban sincs igazán kihasználva.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Időpazarlás 2016. november 28.barátokkal járt itt
Az ember abban bízik, hogy talán a vélemények hatására lesz valami változás, de úgy tűnik, minél több negatív véleményt hall a vezetés, annál rosszabb lesz a helyzet. . . Az elmúlt héten hosszú idő után ismét meglátogattam a barátaimmal az egységet. A kinti medence langyos v olt, nem is csoda, reggel óta kihűlhet, s ki venné észre, hiszen a személyzet láthatatlan.
Átlagos 2016. szeptember 12.gyerekekkel járt itt
Először jártunk itt a Dombóvári Gunaras fürdőben, de csalódtunk. A gyerekmedence nagyon hideg volt (kisfiúnk másnapra be is lázasodott), az élménymedence vize piszkos volt, a csúszdás medence alja nagyon síkos volt, én kétszer csúsztam meg, egyszer a gyerek is a kezemben volt. Annyira csúszott, hogy nem bírtam megállni. Ami jó volt és tetszett, az a játszótér.
Kihagyható 2016. május 16.a párjával járt itt
Mivel gyakran járúnk Dombóváron és még a Gunarasi fürdőben nem voltunk Úgy gondoltuk hogy meg nézzük hátha kedvet kapunk a Fürdő többszöri látogatására Sajnos nem így történt Csalódottan távoztunk Többet vártunk A képeken sokkal többet mutat a fürdő mint ami a valóság Igaz hogy még előszezon van Lehet hogy nyári hónapokban jobb a helyzet a Kinti medencék talán színesebbé teszik De a Benti medencék kicsik Tisztasággal nem volt probléma De nem fogunk ide vissza térni
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 46 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.