4,7

Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Patyi Étterem Bögöte vélemények

2068
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 233 városban járt márFelfedező - 253 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2068 feltöltött kép
Kiváló 2020. szeptember 14.a párjával járt itt
Az étteremnek teraszos része is van, itt foglaltunk helyet. Tiszta, szép, rendezett és figyelmes a kiszolgáló személyzet. Az adagok nagyok, az ételek jó ízűek, de a széles kínálatból nehéz választani. Nem véletlen, hogy forgalmas hely, szombat este esküvői bulit is tartottak.
Kiváló 2018. május 30.barátokkal járt itt
Egy szép vasárnapon, miután egy csodálatos sétát tettünk egy híres arborétumban, éppen időben (mert utána már teltház volt)érkeztünk a Patyi Étterembe, barátokkal. Először jártunk itt. Tiszta, rendezett helyiségek vártak minket. Nagyon finomak voltak az ételek, bő a választék, kedves a személyzet. Az ételek mennyisége, minősége kiváló.
2015. november 8.a párjával járt itt
Úton haza felé a 8-as számú fűút mellett megálltunk ebédelni. A hely nagyon ízlésesen berendezett tiszta . A kiszolgáló személyzet udvarias . Az ételek ízletesek az adagok bőségesek és finomak. Az étterem és a mellékhelyiségek tiszták. Az árak elfogadhatóak. Tudom ajánlani ha útközben valaki megéhezik térjen be egy finom meleg ételre. Napi menü is van ha valaki azt szeretne enni.
2015. augusztus 31.barátokkal járt itt
Rendszeres, visszatérő vendégek vagyunk az étteremben. Az ételek finomak, az adag bőséges, és az árak is megfelelők. Az étlapra talán ráférne egy kis frissítés, de ettől függetlenül mindenki talál magának, az ízlésének megfelelő ételt. Mind a konyhai személyzet, mint a felszolgálók rutinosak, gyakorlottak.
Kiváló 2013. június 26.a párjával járt itt
Eddig 2 alkalommal jártunk az étteremben, de mindig nagyon elégedetten távoztunk. Az étterem kívül-belül ragyogóan tiszta, a kiszolgálás gyors és udvarias, az ételek bőségesek és nagyon finomak, és nem utolsó sorban elérhető árak vannak. Az étlap választékos, ízléses. Ide bármikor szívesen visszatérünk egy finom ebédre, vagy vacsorára!
Patyi Étterem Bögöte - Külső képPatyi Étterem Bögöte - Étel/ital