9675 Bögöte, 8-as főút 124 km

Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étteremnek teraszos része is van, itt foglaltunk helyet. Tiszta, szép, rendezett és figyelmes a kiszolgáló személyzet. Az adagok nagyok, az ételek jó ízűek, de a széles kínálatból nehéz választani. Nem véletlen, hogy forgalmas hely, szombat este esküvői bulit is tartottak. Miután mi a hozzá tartozó hotelben szálltunk meg, így nekünk a külön asztal biztosítva volt a vacsorához.

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 30.
Egy szép vasárnapon, miután egy csodálatos sétát tettünk egy híres arborétumban, éppen időben (mert utána már teltház volt)érkeztünk a Patyi Étterembe, barátokkal. Először jártunk itt. Tiszta, rendezett helyiségek vártak minket. Nagyon finomak voltak az ételek, bő a választék, kedves a személyzet. Az ételek mennyisége, minősége kiváló.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 8.
Úton haza felé a 8-as számú fűút mellett megálltunk ebédelni. A hely nagyon ízlésesen berendezett tiszta . A kiszolgáló személyzet udvarias . Az ételek ízletesek az adagok bőségesek és finomak. Az étterem és a mellékhelyiségek tiszták. Az árak elfogadhatóak. Tudom ajánlani ha útközben valaki megéhezik térjen be egy finom meleg ételre.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 31.
Rendszeres, visszatérő vendégek vagyunk az étteremben. Az ételek finomak, az adag bőséges, és az árak is megfelelők. Az étlapra talán ráférne egy kis frissítés, de ettől függetlenül mindenki talál magának, az ízlésének megfelelő ételt. Mind a konyhai személyzet, mint a felszolgálók rutinosak, gyakorlottak.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 26.
Eddig 2 alkalommal jártunk az étteremben, de mindig nagyon elégedetten távoztunk. Az étterem kívül-belül ragyogóan tiszta, a kiszolgálás gyors és udvarias, az ételek bőségesek és nagyon finomak, és nem utolsó sorban elérhető árak vannak. Az étlap választékos, ízléses. Ide bármikor szívesen visszatérünk egy finom ebédre, vagy vacsorára!

Legnépszerűbb csomagok Bögötén és környékén
Hotel Zena
2 nap/1 éjszaka 14.120 - 22.945,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fürdő- és szaunarészleg korlátlan használatával, masszázskuponokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.26. - 2021.12.23.

Szállodák Bögöte környékén
Palace Hotel  Bögöte
Hotel Vital Bögöte
Spirit Hotel Thermal Spa Bögöte
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)
Spirit alakformálás (min. 3 éj)

Patyi Étterem BögöteX