Nótafa Vendéglő Budapest

2023.01.31-ig
Bo18 Hotel Budapest
Kérd ajánlatunkat!

Nótafa Vendéglő Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 177 városban járt márFelfedező - 371 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5902 feltöltött kép
2021. július 26.egyedül járt itt
Abszolút az ittjartam. hu véleménye alapján keveredtem ide. Álltam egy ismeretlen helyen Kispesten, tanácsot kértem a telefonomtól, és bedobta a környék ajánlatait, első helyen egy pocsék referenciával rendelkező valamit, de a második ez volt és jó helyre is vezetett. A Nótafa nyilván régi intézmény, láthatóan múltja van az értékelők szemszögéből is.
3Hangulat
Itt fényképeztem:
Nótafa Vendéglő Budapest - Mosdó / FürdőszobaNótafa Vendéglő Budapest - BelsőNótafa Vendéglő Budapest - Étel/italNótafa Vendéglő Budapest - Étel/italNótafa Vendéglő Budapest - Külső képNótafa Vendéglő Budapest - Belső
Még több kép (3 db) >>
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. augusztus 26.a párjával járt itt
Nagyszerű hely, finom, házias ételekkel, és profi kiszolgálással. Házassági évfordulót ünnepeltünk az étteremben. Mindennel meg voltunk elégedve, nagyszerű estében volt részünk. Az adagok bőségesek, és szó nélkül csomagolják be a megmaradt ételt. A pincérek nagyon kedvesek. A kerthelyiség is nagyon hangulatos.
Kiváló 2019. július 12.barátokkal járt itt
Senki nem gondolná, hogy ezen a helyen van egy kis étterem, ami bizony lenyűgöző. A barátom hívott meg a számomra addig ismeretlen étterembe. Nagyo kellemes volt a kerthelyiségben ebédelni. A pincérek udvariasak, de nem tolakodóak voltak. Én filézett rántott fogast ettem. Nagyon ízlett. Jó nagy adagot kaptam. Azt gondolom, ide hamarosan a családomat is elviszem.
2019. április 3.családjával járt itt
Kicsit retro étterem. Minden tekintettben. A berendezés, a boxok, a kerthelyiség kinézete nyáron, a kockás abrosz. De retro érzést keltenek bennem a pincérek is. Nem baj az ha valami nem trendi. . . . . Ez az étterem, annak ellenére hogy ütött kopott, tiszta. Az adagok óriásiak, az ételek finomak.
3Hangulat
Kiváló 2018. május 26.családjával járt itt
Kisebbik lányom születésnapját (30)ünnepeltük. Mind az étel mind a kiszolgálás fantasztikus volt! Nagyon meg voltunk elégedve! Hatalmas adagok (a holnapi ebéd is megvan)friss és finom volt minden. A pincér nagyon jópofa,udvarias és gyors volt. Látta,hogy alig tudunk választani a sok finomság közül,végül az ő ajánlatát fogadtuk el(Erdélyi fatányéros). Mindenképpen visszatérünk!
Gyenge 2017. november 19.családjával járt itt
Egy kellemes vacsoràra indultunk a csalàdommal,mivel régebben jàrtunk itt gondoltam miért is ne. Az este végére ràjöttem, hogy azért ne mert:

1. Minimum 3percet vàrtunk mire feltűnt bàrkinek is hogy megérkeztünk heten. 2. 10 percet vàrtunk, hogy egyàltalàn jöjjön egy pincér az asztalhoz.
3Ételek / Italok
1Kiszolgálás
2Hangulat
3Ár / érték arány
2017. november 10.a párjával járt itt
Teljesen elfogadható minden szempontból, de semmi különös. Az adagok hatalmasak, de egyik étel sem volt " tökéletes ". Szokatlan a mai világban, hogy nem lehet kártyával fizetni. A kiszolgálás gyors, jó színvonalú, az ár-érték arány megfelelő.

Ha arra járok meg fogok állni ebédelni vagy vacsorázni,de külön, célzott programként nem veszem számításba.
Átlagos 2017. november 4.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemetlen volt, hogy nem fizethettem bankkártyával. 13000-es számla mellett 700 forint borravaló szerintem tisztességes. Ezért a pincér megkérdezhette volna, hogy nem adtam-e véletlenül többet egy ezressel? ! Mert sajnos így történt. Szerintem az árak nagyon magasak. Máshol 30%-al kevesebbet fizettünk, hasonló adagok és minőség mellett.
1Ár / érték arány
4Tisztaság
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2017. július 20.a párjával járt itt
A környéken volt dolgunk és megpróbáltunk bejutni a felkapott vendéglőbe. A kedves felszolgálok kerítettek nekünk egy kis asztalt és megkóstolhattuk finom, kiadós ételeiket. A felszolgálók kedvesek, közvetlenek voltak, de nem igazán figyeltek a vendégek rendeléseire. Ezt leszámítva rendben volt minden és hangulatos kerthelyiség is elnyerte a tetszésünket.
Átlagos 2017. március 4.gyerekekkel járt itt
A minap voltunk ott feleségemmel és kislányommal, sokszor hallottunk róla - javarészt kedvező dolgokat, hát próbáljuk meg. Az asztalt telefonon foglaltam. Nem vagyok egy mimóza széplélek, de a hang a túlsó oldalon nem volt valami barátságos, oké, manapság mindenki hajt, fáradt, ezt megértem.
2Kiszolgálás
2Hangulat