Nótafa Vendéglő Budapest

Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Nótafa Vendéglő Budapest vélemények

Átlagos 2023. július 23.barátokkal járt itt
Ismerős ajánlására látogattuk meg a helyet. Elmondás szerint csúcsszuper, hangulatos, nagyonnagyon. . . Az elmondásból a hangulat valóban meg volt. Kis, eldugott étterem, ahol érdekes módon valahol a Diósárok környékén éreztem magam a budai hegységben. Nagyon jó a kerthelyiség, de a beígért retróhoz nekem hiányzott a beigért kockás abrosz.
Átlagos 2022. augusztus 12.a párjával járt itt
Már jártunk itt régebben és nagyon elégedettek voltunk. Most alapvetően két problémánk volt. Az étterem árai aránytalanul magasak lettek. A felszolgált ételek nem voltak sem rosszak, de különösebben jók sem. Közepesek és frissensültekhez képest kicsit langyosak. Más minden rendben volt, de ezt a két dolgot figyelembe véve valószínűleg többé nem fogjuk felkeresni az éttermet.
2082
2021. július 26.egyedül járt itt
Abszolút az ittjartam. hu véleménye alapján keveredtem ide. Álltam egy ismeretlen helyen Kispesten, tanácsot kértem a telefonomtól, és bedobta a környék ajánlatait, első helyen egy pocsék referenciával rendelkező valamit, de a második ez volt és jó helyre is vezetett. A Nótafa nyilván régi intézmény, láthatóan múltja van az értékelők szemszögéből is.
Nótafa Vendéglő Budapest - MosdóNótafa Vendéglő Budapest - BelsőNótafa Vendéglő Budapest - Étel/italNótafa Vendéglő Budapest - Étel/italNótafa Vendéglő Budapest - Külső képNótafa Vendéglő Budapest - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. augusztus 26.a párjával járt itt
Nagyszerű hely, finom, házias ételekkel, és profi kiszolgálással. Házassági évfordulót ünnepeltünk az étteremben. Mindennel meg voltunk elégedve, nagyszerű estében volt részünk. Az adagok bőségesek, és szó nélkül csomagolják be a megmaradt ételt. A pincérek nagyon kedvesek. A kerthelyiség is nagyon hangulatos.
Kiváló 2019. július 12.barátokkal járt itt
Senki nem gondolná, hogy ezen a helyen van egy kis étterem, ami bizony lenyűgöző. A barátom hívott meg a számomra addig ismeretlen étterembe. Nagyo kellemes volt a kerthelyiségben ebédelni. A pincérek udvariasak, de nem tolakodóak voltak. Én filézett rántott fogast ettem. Nagyon ízlett. Jó nagy adagot kaptam. Azt gondolom, ide hamarosan a családomat is elviszem.
2019. április 3.családjával járt itt
Kicsit retro étterem. Minden tekintettben. A berendezés, a boxok, a kerthelyiség kinézete nyáron, a kockás abrosz. De retro érzést keltenek bennem a pincérek is. Nem baj az ha valami nem trendi. . . . . Ez az étterem, annak ellenére hogy ütött kopott, tiszta. Az adagok óriásiak, az ételek finomak.
Kiváló 2018. május 26.családjával járt itt
Kisebbik lányom születésnapját (30)ünnepeltük. Mind az étel mind a kiszolgálás fantasztikus volt! Nagyon meg voltunk elégedve! Hatalmas adagok (a holnapi ebéd is megvan)friss és finom volt minden. A pincér nagyon jópofa,udvarias és gyors volt. Látta,hogy alig tudunk választani a sok finomság közül,végül az ő ajánlatát fogadtuk el(Erdélyi fatányéros). Mindenképpen visszatérünk!
Gyenge 2017. november 19.családjával járt itt
Egy kellemes vacsoràra indultunk a csalàdommal,mivel régebben jàrtunk itt gondoltam miért is ne. Az este végére ràjöttem, hogy azért ne mert:

1. Minimum 3percet vàrtunk mire feltűnt bàrkinek is hogy megérkeztünk heten. 2. 10 percet vàrtunk, hogy egyàltalàn jöjjön egy pincér az asztalhoz.
2017. november 10.a párjával járt itt
Teljesen elfogadható minden szempontból, de semmi különös. Az adagok hatalmasak, de egyik étel sem volt " tökéletes ". Szokatlan a mai világban, hogy nem lehet kártyával fizetni. A kiszolgálás gyors, jó színvonalú, az ár-érték arány megfelelő.

Ha arra járok meg fogok állni ebédelni vagy vacsorázni,de külön, célzott programként nem veszem számításba.
Átlagos 2017. november 4.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemetlen volt, hogy nem fizethettem bankkártyával. 13000-es számla mellett 700 forint borravaló szerintem tisztességes. Ezért a pincér megkérdezhette volna, hogy nem adtam-e véletlenül többet egy ezressel? ! Mert sajnos így történt. Szerintem az árak nagyon magasak. Máshol 30%-al kevesebbet fizettünk, hasonló adagok és minőség mellett.