surger

surger adatlapja

Regisztráció2014.10.06
Utoljára itt2018.08.03

Átlagos 2014. október 16.a párjával járt itt
Nagy várakozással érkeztünk a hotelbe. A környezet csodálatos, gyönyörű túrák tehetők a környéken. A wellness alapvetően jó, csak kicsi, hamar telítődik. A kinti jacuzzi büdös volt, inkább bele sem mentünk, mielőtt összeszedünk valamit. Az étkezésről: a reggeli rendben, viszont a vacsora NEM svédasztalos!
Átlagos 2014. október 6.a párjával járt itt
Egerben járva a legjobb étterembe szerettünk volna menni. Az ittjartam. hu egri ezüstérmese ez az étterem, ezért választottuk. Lehet, hogy rosszkor voltunk, de nem azt kaptuk teljesen, mint amire számítottunk. Az adagok mennyisége elegendő volt, de a minőség szempontjából nem tűntek frissnek, a húsok kiszáradtak voltak.
2016. augusztus 1.családjával járt itt
Pontosan 1 éve jártunk itt, és a pozitív tapasztalatok alapján Füreden járva újra, ismét ide mentünk vacsorázni. Az ételek elkészítése most is nagyon gyors volt, az ételek továbbra is nagyon finomak és bőségesek voltak. Egyetlen negatívum ért minket, de bízom benne, hogy az étterem is olvassa, így biztos vagyok benne, hogy javítani fog ezen az étterem: ez pedig a dohányzás.