Sysi

Sysi adatlapja

Regisztráció2014.08.24
Utoljára itt2016.07.10

Kiváló 2016. július 5.barátokkal járt itt
Barátokkal töltöttünk egy hosszú hétvégét. Kiváló hely arra, hogy kikapcsolódjál, a külvilágot kizárd. Jókat ettünk, ittunk. Az idő is nekünk kedvezett 30 fok meleg volt. Használtuk wellness -részleget, fitnesztermet, a kültéri medencében úsztunk. Esténként nagyot sétáltunk. A szálloda tiszta,félpanziós ellátás kiváló.
Kiváló 2014. augusztus 28.családjával járt itt
Egy élménnyel gazdagodtam. Ajánlom másoknak is. Június végén jártunk a szállodában. Nagyon jól éreztük magunkat. Kiszolgálás remek első osztályú . A bőséges büfé reggeli illetve a svédasztalos vacsora kiváló, változatos,nagyon finom volt. Az eső miatt a Balatonban fürödni nem tudtunk, használtuk a wellness részleget , igényeinknek megfelelt.
Kiváló 2015. augusztus 23.barátokkal járt itt
A szabadságunk utolsó napján haza felé tartottunk,mikor megéheztünk. A neten böngészve találtam rá a Borhotelre. Gondoltuk ha már közelben vagyunk megnézzük. A szállodában esküvőre készültek ill. volt egy buszos kiránduló csoportjuk, ennek ellenére szívélyesen fogadtak minket, hellyel kínáltak.