Király Vendéglő Békéscsaba

Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás

Király Vendéglő Békéscsaba vélemények

Kiváló 2022. július 13.a párjával járt itt
Ha Békéscsabán járunk és finom menüt szeretnénk enni, akkor a Király Vendéglőbe megyünk. A városi piac mellett a központban található az étterem. Régi tipusú berendezés, de gyors kiszolgálás várja a vendégeket. A napi kínálatban 3 féle változó menü+ nagy adag levesből lehet választani mindössze jelenleg 1. 450,-- ért.
Király Vendéglő Békéscsaba - EgyébKirály Vendéglő Békéscsaba - EgyébKirály Vendéglő Békéscsaba - EgyébKirály Vendéglő Békéscsaba - EgyébKirály Vendéglő Békéscsaba - EgyébKirály Vendéglő Békéscsaba - EgyébKirály Vendéglő Békéscsaba - EgyébKirály Vendéglő Békéscsaba - EgyébKirály Vendéglő Békéscsaba - EgyébKirály Vendéglő Békéscsaba - Egyéb
2019. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Egy nyaralásra indultunk, de mielőtt elfoglaltuk volna a szállást még beugrottunk ebédelni ide. Hat fajta menüből, és az étlapról is lehetett választani. A pincérek, és a nyári gyakorlatosok gyorsak és figyelmesek voltak. Az adagok nagyok voltak, az ízek finomak. Nyugodtan ajánlom mindenkinek, aki egy házias ízvilágú helyre vágyik.
2018. november 5.családjával járt itt
Egy kellemes őszi séta után megéhezve kerestük fel az éttermet. Nem sok lehetőségünk volt, mert a "csak bekapunk valami gyors kaját"- elképzelésünket átírták az ünnepnapi zárvatartások, így csak reménykedtünk hogy a Magyar Király nyitva lesz. Ott se volt nagy nyüzsgés, csak mi ketten voltunk. A kiszolgálás nagyon kedves volt.
Király Vendéglő Békéscsaba - Étel/ital
Gyenge 2018. február 21.egyedül járt itt
Az étterem sok éves múltra tekint vissza. Kb. húsz évvel ezelőtt gyakran jártunk itt. Mostanában csak véletlenül tévedtem be, és azzal szembesültem pár hónapja, hogy zárva felújítás miatt. Kíváncsi voltam hogyan sikerült a megújulás, így betértem ételhordóval egy menüért. Megdöbbentett mennyire ízléses, letisztult lett az új belső tér a régihez képest.