Lamontanara Pizzéria Hévíz

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Lamontanara Pizzéria Hévíz vélemények

2022. november 1.gyerekekkel járt itt
Alsópáhokról mentünk át Hévízre ebédelni, a szempont az volt a választásnál, hogy legyen pizza is a kínálatban. Hévízen a parkolás meglehetősen nehéz, alig van hely, és az is fizetős, itt viszont sikerült a közelben leparkolni. Az étlapon szerepel közel 2 oldalnyi pizza, valamint nemzetközi népszerű ételek. Gyerekmenüből 4 fajta.
Lamontanara Pizzéria Hévíz - Étel/italLamontanara Pizzéria Hévíz - Külső képLamontanara Pizzéria Hévíz - Külső képLamontanara Pizzéria Hévíz - Étel/italLamontanara Pizzéria Hévíz - BelsőLamontanara Pizzéria Hévíz - Étlap/itallapLamontanara Pizzéria Hévíz - Étlap/itallapLamontanara Pizzéria Hévíz - Étlap/itallapLamontanara Pizzéria Hévíz - Étlap/itallapLamontanara Pizzéria Hévíz - Külső képLamontanara Pizzéria Hévíz - Étlap/itallapLamontanara Pizzéria Hévíz - Étel/italLamontanara Pizzéria Hévíz - Étel/italLamontanara Pizzéria Hévíz - BelsőLamontanara Pizzéria Hévíz - BelsőLamontanara Pizzéria Hévíz - Étel/italLamontanara Pizzéria Hévíz - Étel/italLamontanara Pizzéria Hévíz - MosdóLamontanara Pizzéria Hévíz - Étel/italLamontanara Pizzéria Hévíz - Belső
Kiváló 2022. augusztus 18.a párjával járt itt
Remek pizzéria. Maga a környezet, ahol található nem túl látványos, viszont ingyenes parkolási lehetőség biztosított az étteremmel szemben lévő bolt parkolójában. A kiszolgálás gyors, alig kellett fél órát várnunk és már kész volt a két pizzánk. A mentás limonádét külön ajánlanám, mivel egy titkos összetevő miatt enyhén süteményes édes íze is van.
Lamontanara Pizzéria Hévíz - EgyébLamontanara Pizzéria Hévíz - Egyéb
2019. július 30.gyerekekkel járt itt
Gyerekekkel voltunk ebben az étteremben Hévízen. Kellemes a környezet, nagyon hangulatos, mind a belső mind a külső rész. A kiszolgálás tökéletes volt, a gyerekeknek még színezőt is hoztak amíg vártuk az ételeket. A rendelt étek finom volt, nagyon ízlettek a mennyiségük is elég volt. Az árak nagyon magasak, ha nem jönnék ide többet, talán csak azért nem. . . (de fogok) :-)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2019. május 2.gyerekekkel járt itt
Nagyon finom volt minden, a pincérek segítőkészek,kedvesek. Kislányunknak kértünk hasábkrumplit, soron kívül hoztak is neki. Sajnálom, hogy egy pelenkázó asztal nincsen,de a mosdó tiszta, az étterem és a terasz is rendezett és a berendezés is hangulatos. A halak nagyon tetszettek a többi gyereknek is.
Kiváló 2019. január 2.barátokkal járt itt
A felszolgálók udvariasak, igazi felszolgálók! Minden kérdésre válaszolnak, több nyelven beszélnek, tudják miből és hogyan készül az étel ami az étlapon van. Az ételek hibátlanok, a tálalás szép. Felszolgáláskor nemigen kérdezik, mit hova tegyenek, tudják, ki mit kért. Másnap mikor vissza mentünk, tudták milyen bort ittunk előző nap és ki milyen kávét ivott!
Átlagos 2018. augusztus 6.barátokkal járt itt
Nagy reményekkel indultunk a pizzériába az itt olvasottak alapján. Úgy tűnik sikerült kifognunk egy kevésbé szerencsés napot.
A felszolgáló egy fura figura volt.
Finom pizzát szerettünk volna enni, jó kis magyarosat.
Szép pizzát kaptunk, de olyan messze volt a magyarostól, amennyire csak lehet.
Ha sokáig maradtunk volna Hévízen, talán adunk még egy esélyt a helynek.
2018. június 5.családjával járt itt
Húsvétkor étkeztünk itt,a szálláshelyen ajánlották az éttermet. Belül hangulatosabb,mint kívül,az biztos! A személyzet és a kiszolgálás magasan a legjobb pontot kapja! A kiszemelt fogások igényesen voltak tálalva,és nagyon finom volt minden. Ár-érték arányaiban megfelelő,jó szívvel ajánlanám másoknak is!
Kiváló 2017. december 6.a párjával járt itt
Körülbelül tizenöt éve vagyunk visszajáró lelkek Hévízre, és ugyanannyi éve érezzük, újra és újra, kötelezőnek a látogatást kedvenc éttermünkben. Persze, más helyeken akár csalódhatnánk is (megesett, hogy így is történt), de itt nem, a La Montanara olyan stabil hely számunkra, mint adriai halásznak a trogíri világítótorony.
Kiváló 2017. január 25.családjával járt itt
Egy kellemes hétvégét töltöttünk Hévízen lányainkkal, a szállásunkon javasolták ezt az éttermet, ha jót akarunk enni. Az étteremre ráférne egy felújitás, de ennek ellenére hangulatos. Nagyon jókat ettünk. Tetszett a választék. A kiszolgálás is jó volt, a család minden tagja elégedetten, tele hassal távozott.
Lamontanara Pizzéria Hévíz - Étel/italLamontanara Pizzéria Hévíz - Étel/italLamontanara Pizzéria Hévíz - Étel/ital
Kiváló 2016. szeptember 20.a párjával járt itt
A pizzájuk igazi olasz , vékony tészta , változatos feltétekkel és a sajt ott van ahol kell (a feltét alatt) . Ennél jobb pizzázót nem ismerünk! Érdemes megkóstolni a többi fogást is . Külön pozitívum az olasz ásványvíz:) Több alapanyagot is onnan hozatnak. Hangulatos a belső tere és a terasza is . Ár-érték arányban kitűnő étterem.