Vadász Étterem Répáshuta
3559 Répáshuta, Kossuth út 8.

Vadász Étterem Répáshuta a térképen

Vadász Étterem Répáshuta értékelése:

1. helyezett az 1 répáshutai étterem közül
286. helyezett Észak Magyarországon - 883 étterem közül

étterem, presszó, bisztró, szálláshely étterme, vendéglő
magyar, szlovák
házias ételek ...
magyar, angol, német, szlovák
Szervízdíj:
Zlaty Bazant

Vadász Étterem Répáshuta bemutatkozása

Gasztronómiai kirándulásra hívjuk Répáshutára, a festői szépségű szlovák nemzetiségű falucskába, a Bükki Nemzeti Park szívébe. A tiszta levegő, a csendes, hegyvidéki táj, és a lombhullató erdők közelsége mind kirándulásokra, gyalog- vagy kerékpártúrákra és brindzás sztrapacskával, tocsnyival, különleges vadételekkel, knédlivel, kvakával, házi lekvárokkal, szörpökkel való találkozásra csábítja az ide látogatókat.
Ha szeretné jobban megismerni a Bükki Nemzeti Parkot, kirándulna, vagy kíváncsi a falusi élet minden vetületére: 2, 3 és 4 ágyas szobákkal állunk a megszállni vágyók rendelkezésére.

Várjuk szeretettel, válogasson kedvére!

Vadász Étterem Répáshuta képei

Vadász Étterem Répáshuta vélemények

2019. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. november 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Céges kirándulás alkalmával volt szerencsénk itt vacsorázni, előre megadott ételválasztékból. 2 féle leves és 3 féle főétel közül lehetett választani, rendkívül ízletes volt már maga a tálalás is. Azt mondjuk nehezményeztem, hogy 40 embernek nem tudták a levest adagonként feladni, közös nagy tálból kellett meríteni, de az íze kárpótolt mindenért.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 17.
A feleségemmel tértünk be egy ebédre az étterembe, kedves húsvéti fogadtatásban volt részünk. Az étlap nagyon bőséges mindenfajta fogást tartalmaz. Kérésre variálhatóak a köretek is. Bableves, és szarvaskrém levest fogyasztottunk, amihez friss fehér kenyeret tálaltak. A leves nagyon gazdag és ízletes volt. Főételnek vadasmártásos szarvast ettünk, amihez házi csipkelekvárt szolgáltak fel.

2016. júliusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. december 23.
Ismerős ajánlására kerestük fel az éttermet. Ebédelni szerettünk volna, de nem sikerült. Fél órát vártunk arra, hogy valaki megkérdezze tőlünk, minek jöttünk. Több felszolgáló többször is elment az asztalunk mellett, de még hangos köszönésünket sem fogadták. Csalódottan és éhesen távoztunk. Ezután messze elkerüljük a vendéglőt és ezt ajánljuk másoknak is.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18. - 4 látogató hasznosnak vélte
Forró júliusi napon, már délután felé tértünk be ide – kutyástul – hogy együnk valami főtt ételt. A kívülről kellemesnek látszó étterem igazán „belülre” tartogatja a kellemes meglepetéseket. A szellős teraszon ültünk (ahol a kutya is elfért és senkit nem zavart), és nem volt könnyű a sok izgalmasnak ígérkező étel közül választani.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 11.
Megint jó volt az idő és a Bükkön mentünk át Egerből Miskolcra, szüleink sírjához. Természetes, hogy a Répáshutai úti lehajtónál a kocsi már szinte magától kanyarodik. Most sem csalódtunk. Szarvasszeletek áfonyával, knédlivel. Párom vaddisznó pörköltet. Mint mindig most sem csalódtunk. A kiszolgálás kiváló, udvarias. Már szinte úgy néz ki, mintha a színvonalat tesztelnénk.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tavaly csak "átrobugtunk" a településen, mert a nyakungban volt az eső, (motorral túzázunk). Az idén azonban, célirányosan mentünk, az általunk régóta híresnek ismert étterembe! Lillafüredi túrán voltunk Szilvásváradról, s visszafelé tértünk be ebédelni. MEGÉRTE! ! ! Ízletesek az ételek, s a mennyiségük is kiváló! A felszolgálás-kiszolgálás gyors, kedves, figyelmes!

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 24.
Répáshuta gyönyörű hely, ha a Bükk környékén járunk, sosem mulasztjuk el meglátogatni. Utolsó alkalommal a nagy melegben be is tértünk a Vadász Étterembe, (este hat után már csak az volt nyitva), és mivel nem akartunk csak italt fogyasztani, ételt is rendeltünk. Sajnos a házi limonádé meleg volt, viszont nagyon édes.

Bolya TOP étteremértékelő
2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két éjszakát töltöttünk itt, sajnos! Azért sajnos,mert tudtunk volna még választani az étlapjukról. Több helyen ettem már tárkonyos vadragu levest, de ez viszi a pálmát. Vadpecsenye házi burgonya pogácsával, knédlivel, ördöglángos. Mind-mind szuper. Akkora bőséges adagot adnak, hogy alig bírtuk megenni, így sajnos a desszertet már nem tudtuk megkóstolni.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép már maga az út is Répáshutára! Az étteremben nagyon finom házias ételekkel várják a vendégeket. A szobák szépek és tiszták, fabútorokkal berendezve. Nagyon jó ár-érték arány! Azoknak ajánlom, akik szeretik a friss levegőt, az erdő nyugalmát, csendjét! Az egyetlen apró hiányosság: egy korszerűbb kávégép,ami talán még tökéletesebbé tenné az ott töltött pihenést.

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
10 éve járunk ide rendszeresen, a tulajdonosváltástól függetlenül az ételek minősége változatlan, a szakácsnénik kezét milliószor megáldottuk már,ha ki kéne emelnem valamit, a bablevesüknél jobbat sosem ettünk még! ! ! :)Nagy kedvencünk Répáshuta, minden évben (van, hogy többször is) ellátogatunk ide Budapestről, és mindig a Vadászban étkezünk, megelégedésre!

Legnépszerűbb csomagok Répáshután és környékén
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskedvezménnyel, wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.06.30.
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős- és sport programokkal, köntös bekészítéssel, gyermekek részére Bambikuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.29.
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Róma Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szabolcs Apartmanok
Demjén
2 nap/1 éjszaka 3.975,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bükk Panzió
Szilvásvárad
2020.03.12. - 2020.12.31.
Tóbik Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Csillagtúra Panzió
Szent János Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Old House
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Napfény Vendégház és Apartman
Szilvásvárad
2021.02.26. - 2020.02.26.

Szállodák Répáshuta környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Répáshuta
Szent István Hotel Répáshuta
Panoráma Hotel Noszvaj Répáshuta
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

Vadász Étterem RépáshutaX