Sz.Andi75

Sz.Andi75 adatlapja

Regisztráció2015.05.19
Utoljára itt2018.08.13

2016. február 9.gyerekekkel járt itt
A nyáron jártunk itt először. Azóta többször voltunk és minden alkalommal újra beleszeretünk. A hangulat leírhatatlan, a kiszolgálás kedves és elég gyors. Érdemes előre bejelentkezni mert elég sok vendég van. Az ételek finomak, mi általában csak halételeket fogyasztunk de azok egytől egyig kifogástalanok voltak.
Kiváló 2015. május 19.a párjával járt itt
Gyönyörű festői hely, nagyon kedves udvarias pincérek, kellemes zene. Az ételek nagyon finomak, bőségesek. Gyorsan elkészültek! Kiválóan alkalmas nagyobb családi események ünneplésére. A gyerekeknek játszási lehetőség, a lovak gyönyörűek. A hangulat magával ragadó! :-) Jó érzés volt itt lenni! :-) Mindenképp visszatérünk még többször is.
Kiváló 2018. április 29.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hely. Gyors, kedves kiszolgálás. Az ételek finomak, bár nem túl nagy adagok. A csárdahangulat tökéletes. A hely tiszta és igényes. Nagyon jól éreztük magunkat! A étterem egyben hotel is. Rendszeresen tartanak itt különböző rendezvényeket. Elég népszerű hely, ezért érdemesebb előre asztalt foglalni.