Tiszai Öreghalász Csárda Tiszadada

Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca

Tiszai Öreghalász Csárda Tiszadada vélemények

2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
2018. július 2.barátokkal járt itt
Jó kilátás nyílik a Tiszára ami csak egy lépésre van. Kerthelyiségében játszótér kialakítva a gyerekeknek. A közeli asztaloknál meg a szülők iszogattak, beszélgettek. Forgalom volt mikor megérkeztünk, de az ital hamar meg lett és az étel is rendre megérkezett. Nagyon nagy adag és különlegesen finom volt ez a specialitás.
2018. június 11.családjával járt itt
Az előttem szólókhoz hasonlóan nekem is vegyes érzéseim voltak. Kezdjük ott, hogy előttünk futott be egy 40fős német túristabusz. . . Kutyával érkeztünk, így a teraszon foglaltunk helyet. A pincérek előre szóltak, hogy csúszás várható - amit mi teljesen megértettünk. Rendeltünk addig pár kancsó limonádét (finom volt, hűsítő, nem túl szörpös, hideg).
2018. május 29.gyerekekkel járt itt
Szerintem nagyon hangulatos, tágas kedves hely. Külön rész van a gyerekeknek játszani a szülőknek elfogyasztani egy kávét. A Tisza közvetlenül mellette van. A parkolás is nagyon kényelmesen meg van oldva. Amikor mi voltunk elég sokan voltak. A pincérünk kedves volt, az ételek finomak bár én egy kicsit drágának találtam az árakat.
Átlagos 2018. május 1.gyerekekkel járt itt
Tágas, nagyon jó elrendezettségű csárda, hatalmas bárpulttal, mini színpaddal (zenekar számára), fedett és fedetlen résszel. Van egy elkerített kis kertje egy szerény játszótérrel,ahol fotelekben pihenhet,kávézhat a szülő, miközben figyel a gyerekre. A Tiszapart áradás után elég szemetes, sáros volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. július 13.családjával járt itt
Egy kis utca végén, a Tiszához közel, megnyugtatóan csendes környezetben található ez a csárda. Rendezett, tiszta helyre jöttünk. Sajnos ottjártunkkor a part hagyott maga után némi kifogásolnivalót, elég koszos volt. Az első látogatásunk alkalmával szerencsétlenségünkre belecsöppentünk egy motoros összejövetelbe, ami a kiszolgálásunk lassúságát eredményezte.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. július 13.családjával járt itt
Semmi extra, épp akkor kerestük fel a csárdát a családdal, amikor vendégül láttak egy csapatot( kb. 20 fő), emiatt várnunk kellett 1 órát a rendelés leadásra.
A kaja finom, a hely átlagos, a pincérek átlagosak.
Kiszolgáltak rendesen, de nem voltam elájulva.
A környezet nagyon szép, lehet normálisan parkolni és még a bringáknak is van külön biciklitároló.
2017. július 8.a párjával járt itt
Kicsit vegyesek az érzéseink, mert egy nagyon hangulatos helyről van szó, de sajnos több apró probléma is volt. Az egyik a pincér jelleme, hiszen Ő sértődött meg amikor jeleztem, hogy a köretként felszolgált hasábburgonya hideg és ezért küldöm issza az étkezés végén! Ráadásul fel is számolta.
Tiszai Öreghalász Csárda Tiszadada - Külső képTiszai Öreghalász Csárda Tiszadada - Külső képTiszai Öreghalász Csárda Tiszadada - Külső képTiszai Öreghalász Csárda Tiszadada - Külső képTiszai Öreghalász Csárda Tiszadada - Egyéb