Sziglikriszta

Sziglikriszta adatlapja

Regisztráció2013.07.31
Utoljára itt2015.09.24

Kiváló 2014. július 1., csoporttal járt itt
Véletlenszerűen választottuk a netről, esztergomban voltunk és megéheztünk. Telt ház volt,de kb 5 perc alatt asztalt varázsoltak,még le sem ültünk és már jött a pincér. Az átlagos éttermi kiszolgáláshoz voltunk szokva,így nagyon meglepett minket hogy a rendeléstől számítva 10-15 perc alatt megkaptuk az ételünket.
Kiváló 2013. július 31.gyerekekkel járt itt
2013 júliusában töltöttünk el 1 hetet 18 hónapos kisfiunkkal. CSODÁLATOS volt minden,csak ajánlani tudom mindenkinek. Tiszta,igényes apartmanok,kedves alkalmazottak. (Itt emelném ki,hogy kedveskedtek a vendégeknek kemencében sült rakott burgonyával,amit az igazgató személyesen készített,és szervírozott).
Felhasználó fényképei:
Bonita Apartman Hotel Cserkeszőlő - Bonita Apartman Hotel Cserkeszőlő -
Kiváló 2013. szeptember 24.gyerekekkel járt itt
Útban Balatonboglárra tértünk be a csárdába ebédelni. Nagyon hangulatos kis hely,tetszett a sok "kis falusi házikó". Ami elgondolkodtatott,az a pókhálók sokasága volt. Végül betudtuk annak,hogy ezt kívánja meg a hely jellege,és nem a takarítónő hanyagságáról van szó:-)) Az ételek nagyon finomak,és megfelelő volt a mennyiség is.
Felhasználó fényképei:
Kocsi Csárda Zamárdi -