Sztcsalád

Sztcsalád adatlapja

Regisztráció2013.10.06
Utoljára itt2015.10.18

Kiváló 2014. május 20.gyerekekkel járt itt
Budapesten élünk, Fonyódon nyaralunk és sokszor eszünk a Mala Gardenben, pedig Siófokot nem igazán szeretem. Többször tettünk már komolyabb kitérőt is az étterem kedvéért. Mindenki megtalálja a neki való ételt, a thai ízektől a magyaros ételekig. Nagyon szeretik a gyerekek is a helyet, hiszen a legjobb gyereksarok van itt, amit valaha láttam étteremben.
Kedvenc helyünk -

Curry House Budapest

Kiváló 2015. október 12.gyerekekkel járt itt
A kedvenc helyünk Budapesten. Nagyon jó hangulatú hely, kedves személyzettel és nagyon odafigyelő tulajdonossal. Egy évig zárva volt, de a felújítás csak jót tett neki. Mi mindig gyerekekkel megyünk, ők is jól érzik magukat, hiszen van kinti játszótér is és bent játékok, ceruzák.
Átlagos 2014. május 20.gyerekekkel járt itt
A süteményeiket, főleg a tortákat nagyon szeretem, a pogácsa féléket kevésbé csinálják jól. Sokszor úgy tűnik, mintha már másnapos lenne. Az üzletnél nehéz parkolni, pedig itt csak elvitelre szabad vásárolni. Viszont mindig tömeg van, amit gyűlölök, inkább sütök, mint sorba álljak. Ezért már nem is megyünk.