8600 Siófok, Petőfi sétány 15/a

Mala Garden Étterem Siófok a térképen

Mala Garden Étterem Siófok értékelése:

13. helyezett a 77 siófoki étterem közül
98. helyezett Balatonon - 765 étterem közül

étterem, bár, szálláshely étterme, vendéglő
indonéz, keleti, magyar, mediterrán
Gépzene:
lounge
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes ...
Különtermek:
Buddha - max. 30 fő
Balaton - max. 120 fő
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Mala Garden Étterem Siófok bemutatkozása

A Mala Garden étterem és hotel közvetlen a Balaton partján, Siófok legfrekventáltabb részén az Aranyparton fekszik.
Egész évben várjuk a vendégeket, reggelivel, ebéddel vacsorával és finom borokkal és kávékülönlegességekkel.
Szívesen ... Tovább >>
Szívesen szervezünk rendezvényeket, családi partikat és születésnapokat is, de volt már nálunk esküvő és céges exkluzív termékbemutató is.
Étlapunk és szobaáraink megtalálhatók a weboldalunkon is.

Mala Garden Étterem Siófok képei

Deszk
Battonya
Létavértes

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 28.
A Mala Garden régóta szerepel mindenféle toplistán, igencsak itt volt az ideje, hogy meglátogassam. A beltér hangulatos, nemzetközi, kissé keleties, akárcsak az étlap. Kértünk egy vegyes kencetálat, ami Mala Garden ízelítő nevet viselte (3000 ft), tintahalat salátakörettel (4000) valamint eclaire-t (1900). A vegyes tálhoz házi lepénykenyeret adtak, sajnos nem volt igazán meggyőző.

Évi67 TOP fotófeltöltő
2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal vacsoráztunk itt 2020. februárjában. A Mala Garden egy nagyon ízléses, kellemes hangulatú étterem a Balaton parton, Siófokon. Az árak kissé magasak, de az étel minősége, a gyors és kedves kiszolgálás ellensúlyozza az árak színvonalát. Az ételek finomak, bőséges adagokat kaptunk. A desszertek igazán különlegesek és finomak voltak.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 30.
Nagyon hangulatos hely közvetlenül a vízparton. Mi most csak sütiztünk (igaz, mindkét nap, míg Siófokon voltunk) séta közben, de legközelebb biztosan kipróbáljuk az ételeket is. Az árak húzósak, de alkalmanként megengedhetjük magunknak. Örülünk, hogy egyre több színvonalas hely működik a Balaton körül, ahol fontos a vendég! Mala Garden, visszatérünk!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 26.
Siófok legszínvonalasabb étterme, mind az ételek elkészítési nívója mind a kiszolgálás színvonala elsőrangú! Rengeteget járok ide és sajnos kevés az ilyen hely (különösen a Balatonon), ahol állandó a magas mérce. Drága, de nem érdemtelenül, ugyanis a nívó meg a teljesítmény mellette szól. Csak ajánlani tudom az igényes vendéglátáshoz rsgsszkodóknak!

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 24.
Mesés helyen fekszik az étterem, így télvíz idején a kinti részt nem lehetett igénybe venni, de az enteriőr is álomszép volt, főként a karácsonyra feldíszített asztaloknak köszönhetően. Elsőként egy salátát rendeltünk, amíg vártunk a főételekre. Itt mindketten meglepődtünk, hiszen óriási adaggal szolgáltak és ennek megfelelően nem voltunk biztosak abban, hogy a folytatást bírni fogjuk-e.

gyanikó TOP étteremértékelő
2016. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 9.
Gyönyörű a helyszín, az étterem közvetlenül a Balaton parton helyezkedik el és nyáron még a víz mellett is van terasz, ahol a hőséget ventillátorokkal enyhítik. A környezeti adottságokon túl a (belső)építészek is kitettek magukért. Egyedi az az atmoszféra, ami a vendégeket fogadja. A kiszolgálás is illik a hely szellemiségéhez: visszafogottan elegáns és udvarias.

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 22.
Amikor Siófokon járunk Több alkalommal jártunk már itt . A személyzet kissé figyelmetlen,és tapasztalatlan. Az étel viszont kifogástalan volt,mind az íze mind pedig a külleme mindig. Az étterem tiszta,és hangulatos. Utolsó alkalommal amikor ott jártunk a pincér nem adta le a leves rendelésünket,így meglepetésünkre a főétel érkezett.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 25.
Egy novemberi szombat este kerestünk éttermet Siófokon, így tértünk be a Mala Gardenbe. Az étteremben csaknem teltház volt, érkezésünkkor ennek ellenére azonnal kerestek egy szabad asztalt. A pincérek különlegesen figyelmesek és udvariasak, és mivel sokan dolgoztak aznap este, még ilyen erős foglaltság mellett sem kellett sokat várni az italokra és ételekre.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29.
Kiváló hely! A felszolgálók fiatalok, ám rendkívül figyelmesek és udvariasak. A gazdag kínálatból aligha tudtunk választani (azért mert annyi mindenre kíváncsiak voltunk). Az ételek tálalása is igazán tetszetős volt, az ízük pedig egyszerűen fenséges. Köszönöm az élményt, amint ismét lehetőségünk lesz ellátogatunk az étterembe!

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hirtelen manőver vitt minket a Mala Garden-be az évfordulónk alkalmából. Nem terveztünk Siófokra menni, se étterembe, de olvastunk róla az interneten és beindult az újratervezés. Az étterem közvetlenül a Balaton partján épült, kicsit kijjebb esik Siófok fő sétányán, gyönyörű kilátással a tóra.

Legnépszerűbb csomagok Siófokon és környékén
Balla Apartmanház
5 nap/4 éjszaka 8.850,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék üveg pezsgővel, jakuzzi és szauna használattal
2020.12.24. - 2021.01.03.
Kenese Bay Garden Resort & Conference
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 10.260 - 12.960,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
2019.01.29. - 2021.08.31.
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 4.700 - 5.300,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.06. - 2021.12.05.
Gold Haus Panzió
4 nap/3 éjszaka 24.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni kávéval és süteménnyel, forralt borral és pogácsával, borkóstolóval, szilveszteri svédasztalos vacsorával, Louis Armstrong esttel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.30. - 2020.12.13.
AAA Apartman Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 10.625,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.05. - 2021.12.05.
Ezüsthíd Hotel
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használat, parkolás, Wi-Fi internet elérhetőség
2020.10.21. - 2021.12.31.
Fresh Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetősséggel
2020.12.11. - 2021.04.30.
Napsugár Kemping és Panzió
Fonyód
2 nap/1 éjszaka 6.038 - 12.938,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.05. - 2021.12.05.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
2020.12.04. - 2021.12.05.
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 15.120,- Ft/fő/éj között: reggelivel, üdvözlőitallal, játszótérrel
2020.06.12. - 2021.10.31.
Hotel Silverine Lake Resort
3 nap/2 éjszaka 25.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.

Szállodák Siófok környékén
Holiday Hotel Csopak Siófok
Karácsonyi csomag (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Mala Garden Étterem SiófokX