tavaszváró

tavaszváró adatlapja

Regisztráció2016.06.03
Utoljára itt2018.01.29

2016. június 3.barátokkal járt itt
Minden év elején eltöltünk egy hetet Hévizen,a PANORÁMA hotelben. A hely egy igazi retro szálloda,már ami a berendezést illeti. Az étterem szerintem kellemes, az étel finom,változatos. Ami új és szerintem elég megosztó, hogy már állatokat is vendégül látnak. Egyenlőre még csak a bizonyos szobákban,az étterem még állatmentes övezet.
Felhasználó fényképei:
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Hunguest Hotel Panoráma Hévíz -
Kiváló 2016. június 3.a párjával járt itt
Vadregényes őspark közepébe van elrejtve ez a szálloda. Már sok helyen jártam, eddig nálam ez a hely mindent visz! A wellness-részleg mindenkinek kinál lehetőséget a kikapcsolódáshoz. Egy többsávos úszómedence, kettő pezsgőfürdő,élmémymedence, gőzkabin kinálja magát. A szépséghiba csupán a fürdőköpenyekért kért kaució.
Felhasználó fényképei:
Club Tihany Hotel Tihany - Club Tihany Hotel Tihany - Club Tihany Hotel Tihany -
2016. június 3.gyerekekkel járt itt
3 napot töltöttünk el a szállodában. A hely egyik attrakciója a középkori lakomával egybekötött lovagi játékok megrendezése. Annak aztán van hangulata. /már a lakomának. /A lovagi játék kicsit cirkuszias, de élvezik a gyerekek. A lakoma,az igen. Azt nem szabad kihagyni. A szálloda wellness részlege hangulatos,tágas.