Teddy

Teddy adatlapja

Regisztráció2017.03.20
Utoljára itt2017.06.14

2017. május 10.gyerekekkel járt itt
A sütemények és fagylaltok nagyon finomak, mondhatnám fantasztikusak, de az árak elég magasak, amivel nem is lenne bajom, de a kiszolgálás nem mindig a legkedvesebb. Ami még nem tetszik a helyben, hogy én egy cukrászdát úgy képzelek el, hogy minden elegáns ide értve a belső és külső környezetet is. Na ezt itt nem fogod tapasztalni.
Kiváló 2018. március 5.a párjával járt itt
Kettesben töltöttünk el feleségemmel el itt e csodás hétvégét. A személyzettel maximálisan meg vagyok elégedve, a tisztasággal szintén. Az étkezésre csak azért nem adtam maximális pontszámot, mert már voltunk olyan helyen, ahol ennél nagyobb kínálat volt és kiemelkedő minőségben és a korrektség azt diktálja, hogy valahogyan tegyek különbséget egy-egy szálloda között.
Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz válasza
Kedves György!
Köszönjük, hogy vendégeink voltak és értékelést írtak szállodánkról. Kollégáink mindegyikének nagyon jól esnek kedves szavai, és örülünk, hogy a tisztasággal is maximálisan elégedettek voltak.
2018. március 13., , Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz
Kiváló 2017. május 11.gyerekekkel járt itt
Sokszor voltunk már ezen a helyen, de a kiszolgálással mindig maximálisan meg voltunk elégedve. Az ételek nagyon finomak és különlegesek az étlap folyamatosan bővül. A hangulata pedig nagyon szuper. A pizzák és tésztaételek is nagyon jók. Ha gyerekekkel érkezőknek is csak ajánlani tudom, mert nem csak etetőszékkel vannak felkészülve, hanem sok-sok játékkal.