Publo Étterem és Pizzéria Csákvár

05.31-08.31.
Világos Hotel Balatonvilágos

Publo Étterem és Pizzéria Csákvár vélemények

Átlagos 2023. november 27.családjával járt itt
2014-ben írtam utolsó értékelésemet a helyről, bár azóta többször voltunk (általában évi egy alkalommal biztosan elmegyünk), de eddig kb hozta közel azt a szintet amit megszoktunk tőlük. Úgy hirdetik, a hazai ízek mellett eredeti olasz pzzát (is) adnak. Na hazai ízt ne keressünk.
Kiváló 2022. szeptember 4.a párjával járt itt
Átutazóban voltunk Csákváron, amikor rábukkantunk a Publo étteremre. Csákvár központjában, a templommal szemben található. Jól lehet parkolni is. Az étterem nagyon hangulatos, a kiszolgálás kiváló, az ételek nagyon finomak. Biztosan visszamegyünk! Én parmezános pankós csirkemellet ettem paradicsomos spagettivel, igen bőséges volt, a maradékot elcsomagoltattam és megvolt a másnapi ebédem is.
Publo Étterem és Pizzéria Csákvár - Egyéb
2076
2022. március 10.barátokkal járt itt
Szerintem összességében megér egy négyest mindenképpen. Az ember kimozdul itthonról, kirándulna egy jót, aztán faluról falura jár, amikor éhes lesz, mert mindenhol minden zárva van. És ez végre nyitva volt.
Publo Étterem és Pizzéria Csákvár - BelsőPublo Étterem és Pizzéria Csákvár - Étel/italPublo Étterem és Pizzéria Csákvár - Étel/italPublo Étterem és Pizzéria Csákvár - BelsőPublo Étterem és Pizzéria Csákvár - BelsőPublo Étterem és Pizzéria Csákvár - Étlap/itallapPublo Étterem és Pizzéria Csákvár - MosdóPublo Étterem és Pizzéria Csákvár - MosdóPublo Étterem és Pizzéria Csákvár - MosdóPublo Étterem és Pizzéria Csákvár - BelsőPublo Étterem és Pizzéria Csákvár - Belső
Kiváló 2021. november 19.a párjával járt itt
A pizza láttam nem akartam hinni a szememnek. Mintha egy gyerek csinálta volna. Sajnálom,hogy nem fotóztam le. Kritikán aluli. A hely maga igényes, udvarias kiszolgalassal. Ám meglepően magas árakkal dolgoznak. Főleg azután, amit elém raktak. Sajnos nem tudom ajánlani a helyet.
Kiváló 2019. szeptember 19.a párjával járt itt
Egy vasárnap este tértünk be az étterembe. A felszolgáló azonnal jött és felvette a rendelést, segített ételt választani. Pizzát, májgombóc levest és tapast kértünk. Minden étel remek volt, a tálalás is nagyon profi. A kiszolgálás kedves és gyors. Én elég kritikus vagyok egy étteremben, de itt nem találtam kirívó dolgot.
2019. július 14.gyerekekkel járt itt
Egy késői ebédre tértünk be. Minden amit ettünk nagyon ízletes volt, és viszonylag hamar kihozták, de az adagok mennyiségét nem vitték túlzásba. . . Ezt azért merem ilyen határozottan írni, mert nem csak én ettem volna még, de a feleségem is gond nélkül elfogyasztott mindent, ami más éttermekben nem jellemző.
Publo Étterem és Pizzéria Csákvár - Étel/ital
Kiváló 2018. december 28.gyerekekkel járt itt
Kedves intelligens volt a fogadtatás, mindjárt a foglalt helyünkre kísértek. Miután helyet foglaltunk azonnal ott volt a pincér rendelést felvenni. Az italok felszolgálása szinte azonnali volt. Az ennivalók gyorsan készültek. Finomak, ízletesek voltak :)Az árak megfizethetőek a választék nagyon jó. Parkolás saját parkoló és szembe a templom parkolója.
Ajánlom mindenkinek :)
Kiváló 2017. május 11.gyerekekkel járt itt
Sokszor voltunk már ezen a helyen, de a kiszolgálással mindig maximálisan meg voltunk elégedve. Az ételek nagyon finomak és különlegesek az étlap folyamatosan bővül. A hangulata pedig nagyon szuper. A pizzák és tésztaételek is nagyon jók. Ha gyerekekkel érkezőknek is csak ajánlani tudom, mert nem csak etetőszékkel vannak felkészülve, hanem sok-sok játékkal.
Kiváló 2016. május 22.egyedül járt itt
Az étterembe lépve kellemes érzés kerített hatalmába. Az asztalok fehér terítőktől világítottak, érezni lehetett a frissesség illatát, s azt, hogy itt tudatosan foglalkoznak a környezet tisztaságával. A kedves arcú pincér mutatott néhány lehetséges helyet, határozott lépteiből, mozdulataiból következtettem, jó helyen töltöm az időmet.
2015. október 27.barátokkal járt itt
Az étterem hangulatos, nyáron futónövénnyel benőtt kerthelyiséggel, télen üvegtetős, valamint fa burkolatú beltéri kialakítással várja az odalátogatókat. Nekem kifejezetten tetszett az emeletes beltéri megoldás. Az ételek olaszos, illetve magyaros jellegűek. Az adagok közepes méretűek, az árak elfogadhatóak.
Publo Étterem és Pizzéria Csákvár a térképen
8083 CsákvárSzent Mihály tér 12