Csuta Cukrászda Csákvár
8083 Csákvár, Kossuth u. 20.

Csuta Cukrászda Csákvár a térképen

Csuta Cukrászda Csákvár vélemények

Cegléd
Gyöngyös

2020. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. június 28.
Újabb látogatás a Csuta fagyizóban, amely immáron országos ismertségre és népszerűségre tett szert. Nyaranta szó szerint tömegek keresik fel őket. Több díjnyertes fagylalttal büszkélkedhetnek, de egyébiránt is vagy 80-90 féle fagylalt közül lehet választani. Nekem nem is sikerült minden információt egyszerre befogadni, így inkább impulzus alapján választottam.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
A fősodratú igényes egységek sorát gyarapítja a Csuta cukrászda Csákváron, melynek tulajdonosa a fagylaltversenyeken aratott eddig országos sikereket. Nemzetben gondolkodó emberként értékeltem a cukrászda homlokzatára kitűzött magyar zászlót és a csákvári Kárpátia koncert plakátját a bejárati ajtón. Itt próbáltuk ki az idei országtortát, a Komáromi kislányt, ami meggyőzött.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 22.
Balatonra utaztunk, egy nagyobb dugó miatt letértünk az autópályáról, úgy találtunk rá a Csuta Cukrászdára. Azóta az egyik kedvenc fagyizónk lett, ha arra járunk, mindig betérünk egy-egy újabb ízt kipróbálni. Fantasztikus a választék, nagyon finomak a fagyik. Ajánlom mindazoknak, akik a hagyományos ízektől eltérő fagylaltokat is szívesen kóstolnak.
Cegléd
Gyöngyös

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 13. - 4 látogató hasznosnak vélte
Csákváron a főút mellett található cukrászda és fagylaltozó. Családi vállalkozásként 1992 óta működnek, saját fagylalt-kreációik 2010 óta minden évben nyernek valamilyen díjat. A főépületben - átalakított családi ház - a pultban a süteményeket találjuk, kávéházi asztalokat székekkel a helyben fogyasztásra, majd innen nyílik a sátorral lefóliázott terasz, amely a fagylaltok birodalma.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
A sütemények és fagylaltok nagyon finomak, mondhatnám fantasztikusak, de az árak elég magasak, amivel nem is lenne bajom, de a kiszolgálás nem mindig a legkedvesebb. Ami még nem tetszik a helyben, hogy én egy cukrászdát úgy képzelek el, hogy minden elegáns ide értve a belső és külső környezetet is. Na ezt itt nem fogod tapasztalni.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 13.
Nagyon szeretjük ezt a cukrászdát, évek óta járunk ide. Minden jeles alkalomra innen visszük a tortát, süteményt. Nagyon forgalmas hely, ennek ellenére a kiszolgálás gyors és a pultosok nagyon kedvesek. Legutóbb egy tortát rendeltünk, 3 héttel az esemény előtt, de majdnem az utolsó pillanatban változtattunk rajta. Ezt is kedvesen, rugalmasan kezelték.

Legnépszerűbb csomagok Csákváron és környékén
VVSI Sport Hotel
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 7.200,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.16. - 2020.10.31.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 10.721 - 13.233,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.01.21. - 2021.01.07.
Babaház
Bodajk
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.09. - 2021.08.07.
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 10.867 - 16.822,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással
2020.08.07. - 2020.12.31.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.30. - 2021.01.01.
Hotel Historia & Historante
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 11.835 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.11.22. - 2020.12.31.

Szállodák Csákvár környékén
City Hotel Unió  Csákvár
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Csákvár
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)

Csuta Cukrászda CsákvárX