7621 Pécs, Boltiv köz 2

Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hosszú nap után, kifáradva vacsorázni tértünk be a Korhely étterembe. Tudatosan mentünk oda. Régi, Western hangulat. Mogyoró az asztalon , héj a padlón. Remek és gyors kiszolgálás. Finom- nem kis adag- ételek. Kedves személyzet. Szerintem a leghangulatosabb hely a városba. Ajánlom mindenkinek, aki arra jár. Az étlap szövegezése is egyedi, vicces.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 19.
Hangulatos, barátságos hely, western kocsma feeling, szalma és mogyoróhéj a padlón, vinyl hanglemez dekoráció a falon, poénos étlap és feliratok. . . Az ételek finomak voltak, az adagok megfelelőek és a választékban sem volt hiány. Véletlenül tévedtünk abba a kis utcába, éppen ebédidőben. Jókor, jó helyen. . . Jó választás volt, máskor is benézünk, ha arra járunk.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 29.
Nagyon hangulatos az étterem. Mi az utcán érezhető illatok alapján választottuk a helyet. Nem csalódtunk. A hely kinézete nagyon különleges, hangulatos. Az ételek finomak, a pincérek udvariasak, kedvesek,segítőkészek, megtalálják mindenkivel a hangnemet. Az adagok megfelelőek, sőőt. Tökéletes hely, egy baráti evészethez, találkozáshoz.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 3.
Az étterem belül nagyon hangulatos,érdekes. A terasz kis hangulatos utcácskába van,mi itt ültünk le. A pincér udvarias volt,de pl. nem kérdezte meg mit kérünk vacsora előtt inni,percek múlva kellett szóljunk neki. Az étlap jópofa megfogalmazása tetszett,de az ételekbe semmi extra nincs. A chilisbab igen átlagos volt,szerencsére finom volt hozzá a lángos.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 21.
Fiatalos, minden részletében érdekes hely. Nagy adag ételek és a menün található vicces étel elnevezések, mogyoróhéj a földön, szóval a nem mindennapi miliő teszik még felejthetetlenebbé a helyet nemcsak számunkra hanem gyerekeinknek is. Pécsi barangolásunk idején kérdeztünk meg helyi fiatalokat, hogy melyik éttermet ajánlják és ide irányítottak.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 6.
Véletlenül keveredtünk ide egy hangulatos színházi est után. Van hangulata ami egy kicsit egyedivé teszi. Szalma mogyoró héj lent a földön . . . tényleg így van. Az étlapon jól derültünk . A rendelésünk viszonylag hamar kijött igaz túl bonyolult vacsit tényleg nem rendeltünk. Az volt amit vártunk, sem jobb sem rosszabb. Összefoglalva : jól éreztük magunkat.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 17.
A neten találtam az éttermet, jónak tűntek a vélemények. Az biztos, hogy egyedi. A mogyorós szokással egészen eddig sehol nem találkoztam, de felettébb szórakoztató. Viszont aki érzékeny a higiéniára, az emiatt nemigen lesz törzsvendég :) Az ételekre kicsit sokat kellett várni, de megérte. A francia hagymakrémleves kellemes volt, a fantázianeveken nevettünke gy sort.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 30.
Már többször jártunk ebben a remek étteremben és mind a kiszolgálással, mind az elfogyasztott ételek ízvilágával maximálisan elégedettek voltunk. Különlegessége az étlap, amelyen fantázianevekkel és humoros megfogalmazású leírásokkal gazdagítja és teszi felejthetetlenné az itt eltöltött időt! Bátran ajánlom mindenkinek :)

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 20.
Párommal vacsiztunk itt, mert közel van a színházhoz, és egyik előadás előtt kitaláltuk, hogy kipróbáljuk mert annyi sok jót hallottunk már erről a helyről. És tényleg nem csalódtunk. A helynek tényleg pub-os hangulata van inkább, mint puccos éttermes.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 11.
Egy igazán hangulatos hely. Az előttem már leírt véleményekben is olvasható, hogy szalma a fapadlón, mogyoró héj a földre szórva. . . Mondjuk a tisztaságra ezek után nem is tudom miért is adtam kiváló minősítést? ! :)) A mellékhelység és az evőeszközök, poharak tiszták voltam, így abból indultam ki, hogy egyébként tisztaság van:)) Szóval a hangulata a helynek, és a fantasztikus ételnevek után kissé csalódott voltam az ételek tekintetében.

Legnépszerűbb csomagok Pécsett és környékén
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
3 nap/2 éjszaka 20.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható programmal, masszázzsal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.07. - 2021.01.21.
Kőrösi Apartman
2020.07.19. - 2021.07.14.
Gálosfa Vendégház
Gálosfa
4 nap/3 éjszaka 11.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.28. - 2020.09.30.
Harkányi Psoriasis Centrum
Harkány
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.10.31.
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
Palatinus Grand Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 7.509 - 16.854,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.18. - 2021.12.31.
Komfort Hotel Platán
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, játszósarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.
Flórián Vendégház
Villánykövesd
Sándor Hotel
Pécs
2-3 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös és szaunalepedő bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.23.

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Pécs
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Pécs
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Thermal Hotel Harkány Pécs
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)

Korhely Étterem-Pub PécsX