Korhely Étterem-Pub Pécs

04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Korhely Étterem-Pub Pécs vélemények

Kiváló 2023. november 16.a párjával járt itt
A hely csodás! A hangulata fantasztikus! A kiszolgálás is aranyos. Minden adott egy tökéletes vacsoráhozVISZONT. A végén ,ha nem nézzük meg a számlát, nevetve belefutunk egy átverésbe! 10-szeres áron számláztak két tételt,amire nem is számítottunk. . Csak annnyit kérünk,hogy fizetés elött nézzétek meg a felütött számokat!
Kiváló 2023. július 2.a párjával járt itt
Első teljes napunkon,mikor felfedeztük Pécs belvárosát és a sétáló utcát,akkor találtunk erre a jó kis helyre,ahol elfogyasztottunk egy nagyon jó kis ebédet. Mivel több órát sétáltunk e csodálatos városban jól megéheztümk. Már kívülről is jól nézett ki a Pub,de amikor beléptünk leesett az állunk.
Korhely Étterem-Pub Pécs - Külső képKorhely Étterem-Pub Pécs - Külső képKorhely Étterem-Pub Pécs - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 280 feltöltött kép
2022. november 6.a párjával járt itt
Pécsi barangolásunkkor éhesen estünk be a Korhely Étterembe. Korhelylevest ettünk, ami bőséges és nagyon finom volt. Utána még egy szelet csokitortát is bevállaltam, annak ellenére, hogy a leves nagyon laktató volt. Az étterem szépen fel volt díszítve a halloween alkalmából, kellemesen éreztük magunkat.
Korhely Étterem-Pub Pécs - EgyébKorhely Étterem-Pub Pécs - EgyébKorhely Étterem-Pub Pécs - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. augusztus 18.családjával járt itt
Nagyon sokat járunk a családommal Pécsre, imádjuk a várost, a környezetet. A Mecsek gyönyörű kiránduló helyeit, szinte mindent körüljártunk már. Legutóbbi kirándulásunkor betértünk az étterembe, és nem bántuk meg. Igényes hely, finom ételek, kedves, figyelmes felszolgálók. A steak egyszerűen isteni, nagy adagok. Ajánlom mindenkinek
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. május 26.a párjával járt itt
Pécsről indultunk a következő kéktúrás etapunkra, és az első napot városnézéssel kezdtük. Majd betértünk erre a hangulatos kis kocsmába, földön szalma, falakon képek, zene tetszik, pincérek mosolyognak. Mi kell még? Egy hambit kértünk volna, de ahhoz épp nem volt zsemle, ezért egy kétszemélyes tálat kértünk.
Kiváló 2021. május 29.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos étterem. A felszolgálás remek, kedves pincérek. Sznoboknak lehet nem tetsze, de nekem a hely hangulata nagyon tetszett. Ötletes, kreatív, vendég csalogató.
Korhely Étterem-Pub Pécs - BelsőKorhely Étterem-Pub Pécs - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2020. szeptember 8.a párjával járt itt
Késő este tértünk be enni egy hosszu nap után farkas éhesen. . kb 20. 30-21 óra volt már láthatóan fáradtak voltak a pincerek is mar,mert sokan voltak még akkor is. . Pörgös hely az tuti. Sört és limonadet kertünk pálinkaval:)A párom ételet azt hiszem összekeverték máséval mert nem azt kérte amit kihoztak.
Kiváló 2020. június 11.a párjával járt itt
Egy hosszú nap után, kifáradva vacsorázni tértünk be a Korhely étterembe. Tudatosan mentünk oda. Régi, Western hangulat. Mogyoró az asztalon , héj a padlón. Remek és gyors kiszolgálás. Finom- nem kis adag- ételek. Kedves személyzet. Szerintem a leghangulatosabb hely a városba. Ajánlom mindenkinek, aki arra jár. Az étlap szövegezése is egyedi, vicces.
Korhely Étterem-Pub Pécs - Külső képKorhely Étterem-Pub Pécs - Külső képKorhely Étterem-Pub Pécs - Étel/italKorhely Étterem-Pub Pécs - Étel/italKorhely Étterem-Pub Pécs - Étel/ital
Kiváló 2019. november 19.gyerekekkel járt itt
Hangulatos, barátságos hely, western kocsma feeling, szalma és mogyoróhéj a padlón, vinyl hanglemez dekoráció a falon, poénos étlap és feliratok. . .
Az ételek finomak voltak, az adagok megfelelőek és a választékban sem volt hiány. Véletlenül tévedtünk abba a kis utcába, éppen ebédidőben. Jókor, jó helyen. . .
Jó választás volt, máskor is benézünk, ha arra járunk.
Kiváló 2017. március 29.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos az étterem. Mi az utcán érezhető illatok alapján választottuk a helyet. Nem csalódtunk. A hely kinézete nagyon különleges, hangulatos. Az ételek finomak, a pincérek udvariasak, kedvesek,segítőkészek, megtalálják mindenkivel a hangnemet. Az adagok megfelelőek, sőőt. Tökéletes hely, egy baráti evészethez, találkozáshoz.