Korhely Étterem-Pub Pécs

4,5Kiszolgálás
4,7Hangulat
4,4Ár / érték
4,5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2023.04.30-ig
Ambient Hotel Sikonda
63.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Korhely Étterem-Pub Pécs vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. május 26.a párjával járt itt
Pécsről indultunk a következő kéktúrás etapunkra, és az első napot városnézéssel kezdtük. Majd betértünk erre a hangulatos kis kocsmába, földön szalma, falakon képek, zene tetszik, pincérek mosolyognak. Mi kell még? Egy hambit kértünk volna, de ahhoz épp nem volt zsemle, ezért egy kétszemélyes tálat kértünk.
Kiváló 2021. május 29.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos étterem. A felszolgálás remek, kedves pincérek. Sznoboknak lehet nem tetsze, de nekem a hely hangulata nagyon tetszett. Ötletes, kreatív, vendég csalogató.
Itt fényképeztem:
Korhely Étterem-Pub Pécs - BelsőKorhely Étterem-Pub Pécs - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 36 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2020. szeptember 8.a párjával járt itt
Késő este tértünk be enni egy hosszu nap után farkas éhesen. . kb 20. 30-21 óra volt már láthatóan fáradtak voltak a pincerek is mar,mert sokan voltak még akkor is. . Pörgös hely az tuti. Sört és limonadet kertünk pálinkaval:)A párom ételet azt hiszem összekeverték máséval mert nem azt kérte amit kihoztak.
4Tisztaság
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 102 városban járt márFelfedező - 39 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1036 feltöltött kép
Kiváló 2020. június 11.a párjával járt itt
Egy hosszú nap után, kifáradva vacsorázni tértünk be a Korhely étterembe. Tudatosan mentünk oda. Régi, Western hangulat. Mogyoró az asztalon , héj a padlón. Remek és gyors kiszolgálás. Finom- nem kis adag- ételek. Kedves személyzet. Szerintem a leghangulatosabb hely a városba. Ajánlom mindenkinek, aki arra jár. Az étlap szövegezése is egyedi, vicces.
Itt fényképeztem:
Korhely Étterem-Pub Pécs - Külső képKorhely Étterem-Pub Pécs - Külső képKorhely Étterem-Pub Pécs - Étel/italKorhely Étterem-Pub Pécs - Étel/italKorhely Étterem-Pub Pécs - Étel/ital
Még több kép (2 db) >>
Kiváló 2019. november 19.gyerekekkel járt itt
Hangulatos, barátságos hely, western kocsma feeling, szalma és mogyoróhéj a padlón, vinyl hanglemez dekoráció a falon, poénos étlap és feliratok. . .
Az ételek finomak voltak, az adagok megfelelőek és a választékban sem volt hiány. Véletlenül tévedtünk abba a kis utcába, éppen ebédidőben. Jókor, jó helyen. . .
Jó választás volt, máskor is benézünk, ha arra járunk.
Kiváló 2017. március 29.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos az étterem. Mi az utcán érezhető illatok alapján választottuk a helyet. Nem csalódtunk. A hely kinézete nagyon különleges, hangulatos. Az ételek finomak, a pincérek udvariasak, kedvesek,segítőkészek, megtalálják mindenkivel a hangnemet. Az adagok megfelelőek, sőőt. Tökéletes hely, egy baráti evészethez, találkozáshoz.
2015. augusztus 3.családjával járt itt
Az étterem belül nagyon hangulatos,érdekes. A terasz kis hangulatos utcácskába van,mi itt ültünk le. A pincér udvarias volt,de pl. nem kérdezte meg mit kérünk vacsora előtt inni,percek múlva kellett szóljunk neki. Az étlap jópofa megfogalmazása tetszett,de az ételekbe semmi extra nincs. A chilisbab igen átlagos volt,szerencsére finom volt hozzá a lángos.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már
Kiváló 2014. október 21.gyerekekkel járt itt
Fiatalos, minden részletében érdekes hely. Nagy adag ételek és a menün található vicces étel elnevezések, mogyoróhéj a földön, szóval a nem mindennapi miliő teszik még felejthetetlenebbé a helyet nemcsak számunkra hanem gyerekeinknek is.
Pécsi barangolásunk idején kérdeztünk meg helyi fiatalokat, hogy melyik éttermet ajánlják és ide irányítottak. Nem bántuk meg.
2014. október 6.a párjával járt itt
Véletlenül keveredtünk ide egy hangulatos színházi est után. Van hangulata ami egy kicsit egyedivé teszi. Szalma mogyoró héj lent a földön . . . tényleg így van. Az étlapon jól derültünk . A rendelésünk viszonylag hamar kijött igaz túl bonyolult vacsit tényleg nem rendeltünk. Az volt amit vártunk, sem jobb sem rosszabb.
3Ár / érték arány
2014. szeptember 17.a párjával járt itt
A neten találtam az éttermet, jónak tűntek a vélemények. Az biztos, hogy egyedi. A mogyorós szokással egészen eddig sehol nem találkoztam, de felettébb szórakoztató. Viszont aki érzékeny a higiéniára, az emiatt nemigen lesz törzsvendég :) Az ételekre kicsit sokat kellett várni, de megérte.
16 értékelés / 2 oldalon