7621 Pécs, Boltiv köz 2

Szállások Pécs városában
Wellness csomagok Pécs városában

Korhely Étterem-Pub Pécs vélemények

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 19.
Hangulatos, barátságos hely, western kocsma feeling, szalma és mogyoróhéj a padlón, vinyl hanglemez dekoráció a falon, poénos étlap és feliratok. . . Az ételek finomak voltak, az adagok megfelelőek és a választékban sem volt hiány. Véletlenül tévedtünk abba a kis utcába, éppen ebédidőben. Jókor, jó helyen. . . Jó választás volt, máskor is benézünk, ha arra járunk.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 29.
Nagyon hangulatos az étterem. Mi az utcán érezhető illatok alapján választottuk a helyet. Nem csalódtunk. A hely kinézete nagyon különleges, hangulatos. Az ételek finomak, a pincérek udvariasak, kedvesek,segítőkészek, megtalálják mindenkivel a hangnemet. Az adagok megfelelőek, sőőt. Tökéletes hely, egy baráti evészethez, találkozáshoz.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 3.
Az étterem belül nagyon hangulatos,érdekes. A terasz kis hangulatos utcácskába van,mi itt ültünk le. A pincér udvarias volt,de pl. nem kérdezte meg mit kérünk vacsora előtt inni,percek múlva kellett szóljunk neki. Az étlap jópofa megfogalmazása tetszett,de az ételekbe semmi extra nincs. A chilisbab igen átlagos volt,szerencsére finom volt hozzá a lángos.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 21.
Fiatalos, minden részletében érdekes hely. Nagy adag ételek és a menün található vicces étel elnevezések, mogyoróhéj a földön, szóval a nem mindennapi miliő teszik még felejthetetlenebbé a helyet nemcsak számunkra hanem gyerekeinknek is. Pécsi barangolásunk idején kérdeztünk meg helyi fiatalokat, hogy melyik éttermet ajánlják és ide irányítottak.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 6.
Véletlenül keveredtünk ide egy hangulatos színházi est után. Van hangulata ami egy kicsit egyedivé teszi. Szalma mogyoró héj lent a földön . . . tényleg így van. Az étlapon jól derültünk . A rendelésünk viszonylag hamar kijött igaz túl bonyolult vacsit tényleg nem rendeltünk. Az volt amit vártunk, sem jobb sem rosszabb. Összefoglalva : jól éreztük magunkat.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 17.
A neten találtam az éttermet, jónak tűntek a vélemények. Az biztos, hogy egyedi. A mogyorós szokással egészen eddig sehol nem találkoztam, de felettébb szórakoztató. Viszont aki érzékeny a higiéniára, az emiatt nemigen lesz törzsvendég :) Az ételekre kicsit sokat kellett várni, de megérte. A francia hagymakrémleves kellemes volt, a fantázianeveken nevettünke gy sort.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 30.
Már többször jártunk ebben a remek étteremben és mind a kiszolgálással, mind az elfogyasztott ételek ízvilágával maximálisan elégedettek voltunk. Különlegessége az étlap, amelyen fantázianevekkel és humoros megfogalmazású leírásokkal gazdagítja és teszi felejthetetlenné az itt eltöltött időt! Bátran ajánlom mindenkinek :)

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 20.
Párommal vacsiztunk itt, mert közel van a színházhoz, és egyik előadás előtt kitaláltuk, hogy kipróbáljuk mert annyi sok jót hallottunk már erről a helyről. És tényleg nem csalódtunk. A helynek tényleg pub-os hangulata van inkább, mint puccos éttermes.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 11.
Egy igazán hangulatos hely. Az előttem már leírt véleményekben is olvasható, hogy szalma a fapadlón, mogyoró héj a földre szórva. . . Mondjuk a tisztaságra ezek után nem is tudom miért is adtam kiváló minősítést? ! :)) A mellékhelység és az evőeszközök, poharak tiszták voltam, így abból indultam ki, hogy egyébként tisztaság van:)) Szóval a hangulata a helynek, és a fantasztikus ételnevek után kissé csalódott voltam az ételek tekintetében.

2013. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. november 4.
Idei húsvét után külföldi vendégekkel jártunk itt. Azért választottuk, mert a korábbi évek tapasztalatai alapján jó választásnak tűnt, kellemes emlékeik voltak a helyről. Maga a hely ugyanolyan: a szalma a padlón, mogyorózás stb. Az ételek elnevezése is humoros, bár elég nehéz következtetni arra, mit is takar? Sajnos árban és adagban sem voltunk megelégedve most.

Legnépszerűbb csomagok Pécsett és környékén
Hotel Arkadia
2 nap/1 éjszaka 8.650,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.12.12. - 2020.12.22.
Puchner Kastélyszálló
Bikal
2-3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszótér használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.03.31.
Laterum Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.08.22. - 2019.12.20.
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.12. - 2019.12.31.
Hotel Kardosfa
Zselickisfalud
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, belépővel, wellness-részleg és teniszpálya használattal
2020.01.02. - 2020.05.31.
Gere Luxus Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 5.225,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.12. - 2020.12.12.
Hotel Palatinus
Pécs
2 nap/1 éjszaka 5.891 - 6.694,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, internettel
2019.02.14. - 2020.12.27.
Hotel Cabernet
Villánykövesd
2-4 éjszaka 11.638,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan forralt borfogyasztással, egy alkalommal bor-és csokoládékóstolóval, fürdőkuponnal, bonbon csomaggal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.20. - 2020.04.30.
Hotel Millennium
Pécs
2-4 éjszaka 14.738,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, ünnepi zenés vacsoraesttel, délutáni tea és sütemény fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.20. - 2019.12.27.
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, gyertyafényes fürdőzéssel, ajándék bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.03. - 2019.12.23.
Kőrösi Apartman
Pécs
2 nap/1 éjszaka 3.125,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.15. - 2020.12.12.
Harkányi Psoriasis Centrum
Harkány
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.06.25.

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Pécs
Baranya Hotel Pécs
A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos...
Dráva Hotel Thermal Resort Pécs
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Téli stresszűző hétvégék (min. 2 éj)
Pihenő napok (min. 2 éj)

Korhely Étterem-Pub PécsX