Fehér Fregatt Vendéglő Gárdony
2484 Gárdony, Chernel István park 42-44.

Fehér Fregatt Vendéglő Gárdony a térképen

Wellness csomagok Gárdony városában

Fehér Fregatt Vendéglő Gárdony vélemények

Délibusz TOP szállásértékelő
2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 16.
Az év eleji eseményeket kihasználva az éttermet jelentősen átépítették, felújították. érdemes visszatérni vagy újra megpróbálni, hiszen az adagok nagyok, ehhez képest az árak mérsékeltek, az ételek finomak, kimondottan kellemes hely. Közvetlen a Velence kerékpáros kör mellett, csak le kell tenni a bringát a tárolóba és már az asztalnál is van az ember.

2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
Számomra elég nagy csalódás volt ez az étterem. Hirtelen nem is értettem, hiszen alig jutottunk asztalhoz. A tisztaság nem volt éppen a legkiemelkedőbb, morzsás, foltos asztalok és padok vártak. Az étlapon nem túl nagy a választék, viszont még az a kevés is hagy némi kivetnivalót maga után. Marhapörköltet és grillezett csirkét rendeltünk párolt zöldségekkel.

Mobilról küldte. | 2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 20.
Világos, tiszta, hogy könnyed hangulat. Gyors kiszolgálás. Reális árak. Tradicionális a magyar konyha, fürdőszoba nem túl jó nehéz.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 22.
Egy éve egy nagyon finom csülkös bablevest ettünk itt,így úgy gondoltuk újra megkóstoljuk párommal. Az első kanál után ére t ük hogy valami nincs rendben az étellel. Savanykás íz,a teteje gyöngyözött. Nem kértük természetesen. Párom kért rántott húst hasábbal ezután viszont engem kiábrándított a leves így kihagytam az étkezést,maradt a limonádé.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 3.
Mindenkinek maximálisan ajánlom ezt az éttermet, aki csak a tó környékén jár! Remek választék, normális árak, bőséges adagok és barátságos kiszolgálás várja a vendégeket. A megrendelt ételeket hamar kihozták és készséggel el is csomagolták nekünk a maradékot. Házias, magyaros ízek jellemzőek erre a kis tóparti vendéglőre. Minket nagyon megfogott, biztosan jövünk még!

Realista TOP szállásértékelő
2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 31.
Nem könnyű megtalálni, de megéri! A nyári terasz "sátor"-fallal és hősugárzókkal van téliesítve. A hőmérséklet és a fogadtatás megfelelő. Tisztaság, kockás abroszok, padok. Hatalmas adagokat adnak, szolíd árakon. Mindenre figyelnek (kér-e a gyerek zöldséget a levesébe? melyik köretet kéred a gombához? . . . . . )
Az ételek ízletesek.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször megfordultunk ebben az étteremben. Sosem csalódtunk semmilyen ételben. Nagyon profi a kiszolgálás, nagyon finomak, ízletesek az ételek. Ha a hagyományos, magyar konyhára vágyik valaki csak ajánlani tudom. Mindegy, hogy pacal, lángos, hekk, májgombóc leves, natúr csirkemell kerül a tányérra minden isteni finom.

Legnépszerűbb csomagok Gárdonyban és környékén
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 59.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri programokkal, borkóstolással, tűzijátékkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.31. - 2021.01.03.
Hotel Castle Garden
2 nap/1 éjszaka 6.941 - 17.527,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.22. - 2021.12.28.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 4.772 - 14.238,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2019.11.01. - 2022.09.20.
Villa Campana
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna oázis korlátlan használatával, romantikus szoba bekészítéssel, ajándék 1 üveg pezsgővel, masszázs kuponnal, kedvezményes fürdőbelépővel, gyermekbarát szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Central Hotel 21
2 nap/1 éjszaka 11.053,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.537 - 17.176,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2022.03.31.
La Prima Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.119,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátás, fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Attila Hotel & Restaurant
2 nap/1 éjszaka 4.417 - 6.134,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.21. - 2021.02.28.

Szállodák Gárdony környékén
Szépia Bio & Art Hotel Gárdony
A Szépia Bio és Art Hotel a főváros nyugati kapujában helyezkedik el, a gyönyörű,...
Sleep & Go (1 éjtől)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Fergeteges Szilveszter Gáspár Lacival (min. 3 éj)

Fehér Fregatt Vendéglő GárdonyX