timba6

timba6 adatlapja

Regisztráció2013.05.15
Utoljára itt2016.01.11

2013. május 27.barátokkal járt itt
A kedvesemmel, és még két párral gondoltuk, hogy a pünkösdi hosszú hétvégét a Jannette Hotelben töltjük! Most már bizton állíthatom: jó választás volt! A svédasztalos reggelik mellett szombaton este ötfogásos borvacsorával, míg vasárnap este élőzenés kerti grill-partival kedveskedtek a házigazdáink!
Kiváló 2015. december 1.családjával járt itt
Picit félreesve a centrumtól, de pazar kilátással a városra. A több épületből álló szállodakomplexum éttermekkel, borozóval és igen jó wellnessel rendelkezik! ! Jártunk már ennél szebb szállodában, de érdekesebben biztosan nem! Az épületeket pincefolyosók kötik össze, így lehet eljutni az éttermekbe, a recepcióra, a kilátóba, a kápolnába és a wellnessbe is annélkül, hogy a szabadba kellene kilépni!
Kiváló 2013. május 15.a párjával járt itt
Január közepén jártunk itt a Kedvesemmel! Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve! A pazar borvacsoránál a tulajdonos úr maga is jelen volt, és őszintén érdekelte a véleményünk, ami különösen szinpatikus volt. A büféasztalos félpanzió bőséges és változatos volt, meglepetésként pedig barlangfürdő belépőt is kaptunk!