tmpgenc

tmpgenc adatlapja

Regisztráció2015.01.05
Utoljára itt2016.05.01

Kiváló 2015. január 5.a párjával járt itt
Megmentette "Szilvásvárad becsületét" :), csúnyán fogalmazva,de lényegében igen. Csontleves. Végre egy meleg és csontot látott csontleves,finom volt. A vajas mandulás pisztráng páratlan gasztro élmény volt,köszönöm. Nejem sima sült pisztrángja is csodálatos volt,pedig ő nem szereti a halat :D.
Gyenge 2015. január 5.a párjával járt itt
Útban a fátyol vízesés felé,belebotlik a táblájukba az ember. Mi is becsábultunk,gondolván ezen a helyen,ilyen környezetben,csak tuti lehet minden. Csontleves és ropogós pisztráng petrezselymes burgonyával. Vadpörkölt juhtúrós sztrapacskával. Csontleves: Agglegénykorom delikát-levese,csak ez hideg volt,kevés mikrót kapott.
Kiváló 2015. február 5.családjával járt itt
Először jártam ezen a remek helyen,de nem utoljára. A pizza valami fantasztikus volt,a tészta vastagsága tökéletes,mintha újra Rómában járnék. A Kalifornia paprika ízvilága nekem nem illik a pizzára,de a másik két fajta nekem tökéletes. Ízlések és pofonok. A pincérek nagyon profik,az asztalhoz kíséréstől az ajánlásokig,gyorsaságban,tökéletes.