Malomkert Hotel étterme Nagybörzsöny

Senior kedvezmény 60+
Portobello Hotel Esztergom

Malomkert Hotel étterme Nagybörzsöny vélemények

2019. november 12.családjával járt itt
Egy őszi kirándulás alkalmával ebédeltünk a Malomkert fogadó éttermében és kellemes élményben volt részünk. A kirándulók igényeihez tökéletesen igazodó ellátást kaptunk. A svédasztalos terítékből min. 2 féle leves és 5 féle húsételből tudtunk választani, -ami egy kirándulás alkalmával a legfontosabb egy megfáradt éhes turistának - a gyors étkezés , a svédasztallal tökéletesen megvalósult.
Kiváló 2019. október 24.barátokkal járt itt
Gyönyörű októberi napon kirándulás során ebédeltünk a Panzió éttermében,
svéd asztalos lehetősséget választottunk. Az ételek finomak voltak a választék gondosan megtervezett és bőséges. Az elfogyott ételeket gyorsan pótoltak. Nagyon jó hangulatú hely, kedves kiszolgálás, szép környezet. P. S.
2019. július 21., csoporttal járt itt
Iskolai erdei tábor helyszíne volt a Malomkert Panzió, így adódott, hogy az étkezéseket is itt helyben, a Malomkert éttermében oldják meg. Párhuzamosan egy másik osztály is itt táborozott a gyerekeimmel egy időben egy másik iskolában, de ez nem okozott fennforgást a kiszolgálásban, jól összehangolták az étkezéseket, pedig több mint 60 gyereket kellett kiszolgálni.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kiváló 2019. április 24.családjával járt itt
A húsvéti ünnepeket töltöttük el Nagybörzsönyben. És a hotel egy másik épületében volt a szállásunk néhány utcával arrébb. Érkezésünkkor ott maradtunk rögtön ebédelni. Remek kiszolgálás és finom, bőséges ételek. El is döntöttük, fogunk még itt enni. Így is lett. Akkor sem csalódtunk.
Kellemes hely, jó környék és finom étkek. Ez a jellemző. Nem érdemes máshol enni, ha valaki ott van.
Malomkert Hotel étterme Nagybörzsöny - Külső képMalomkert Hotel étterme Nagybörzsöny - Étel/italMalomkert Hotel étterme Nagybörzsöny - Étel/italMalomkert Hotel étterme Nagybörzsöny - Étel/ital
Átlagos 2018. szeptember 1., csoporttal járt itt
A gyönyörű helyen elhelyezkedő panzió éttermében foglalt egy csoportunk asztalt többen voltunk , és mire az utolsó csapattagoknak is kihozták az előre megrendelt ebédet, valahogy lecsökkentek az adagok és a pincérnő megkérdezte,hogy még meddig jövünk még? Megjegyzem, egy kerek órát vártunk,hogy kihozzák a kaját.
Kiváló 2018. augusztus 23.a párjával járt itt
A Panzió vendégei voltunk augusztus 16-19 között. A szállás az árában foglaltak szerint svédasztalos reggelis ellátást is tartalmazott. Az étlapot megtekintve úgy döntöttünk, hogy az ebédet és vacsorát is helyben fogyasztjuk majd, ugyanis változatos kínálatot (helyi specialitásokat, vad-, hal-, és vegetáriánus ételeket is) ígért szolid árakon.
Malomkert Hotel étterme Nagybörzsöny - Külső kép
Kiváló 2018. május 5.családjával járt itt
Édesanyámmal és a keresztfiammal fogyasztottunk el itt egy kellemes vasárnapi ebédet. Kedves fogadtatásban részesültünk. Nagyon tetszett a nem szokásos, viszont helyi hagyományokra támaszkodó vegetáriánus ételkínálat, melyből a "tejszínes-vargányagombás gnocchi fehérborban párolva" elnevezésűre esett a választásom, ami rendkívül finom és különleges volt.
Malomkert Hotel étterme Nagybörzsöny - Külső képMalomkert Hotel étterme Nagybörzsöny - BelsőMalomkert Hotel étterme Nagybörzsöny - EgyébMalomkert Hotel étterme Nagybörzsöny - Külső kép
2017. július 31.barátokkal járt itt
2 – 3 évenként visszatérünk ebbe a nagyon kedves, festői faluba, a Börzsönybe. Legutóbb az aránylag új éttermét kerestük fel, hogy ebédeljünk. A terem elég nagy, de nem zavaró, a belső tér mennyezete ügyes ácsszerkezet, kellemes látványt nyújt. A teremben tisztaság, falusias hangulat, a felszolgáló kedves, azonnal jön.
Malomkert Hotel étterme Nagybörzsöny - Étel/italMalomkert Hotel étterme Nagybörzsöny - MosdóMalomkert Hotel étterme Nagybörzsöny - Külső képMalomkert Hotel étterme Nagybörzsöny - MosdóMalomkert Hotel étterme Nagybörzsöny - Külső képMalomkert Hotel étterme Nagybörzsöny - BelsőMalomkert Hotel étterme Nagybörzsöny - BelsőMalomkert Hotel étterme Nagybörzsöny - BelsőMalomkert Hotel étterme Nagybörzsöny - Étel/italMalomkert Hotel étterme Nagybörzsöny - Étel/italMalomkert Hotel étterme Nagybörzsöny - Külső kép
2017. június 14.gyerekekkel járt itt
Egy kisebb kirándulás után tértünk be ide. A teraszon fogyasztottuk el a késői ebédet vagy korai vacsorát. Az ételek minősége kifogástalan volt, bár a három napos hétvége utolsó napján a kínálatból több fogást már nem tudtak felszolgálni. Ennek ellenére a felszolgált ételek kifogástalan minőségűek, nagyon finomak és elég nagy adagok voltak. Nagyon kedvező áron fogyasztottunk és biztosan ellátogatunk még ide.
Gyenge 2017. január 31.a párjával járt itt
Ebédelni tértünk be, sajnos rossz tapasztalattal távoztunk. Az étterem berendezése szép, ízléses, nekünk legjobban a hatalmas kandalló tetszett. Amit fogyasztottunk: Gombás vadragu leves - elfogadható volt. Főételnek Börzsönyi fazék - átlagos, a sült hús és szalonna friss, a sváb burgonyagombóc kőkemény, valószínűleg tegnapi sütés felmelegítve.
Malomkert Hotel étterme Nagybörzsöny - Külső képMalomkert Hotel étterme Nagybörzsöny - BelsőMalomkert Hotel étterme Nagybörzsöny - BelsőMalomkert Hotel étterme Nagybörzsöny - Étel/italMalomkert Hotel étterme Nagybörzsöny - Étel/italMalomkert Hotel étterme Nagybörzsöny - Étlap/itallap