Villa Negra Vendégház étterme Szilvásvárad

3,4
a 19 szilvásváradi étterem közül
étterem, vendéglő
Villa Negra Vendégház étterme Szilvásvárad
Villa Negra Vendégház étterme SzilvásváradVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad

Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Lilla Apartmanházak Szilvásvárad
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Villa Negra Vendégház étterme Szilvásvárad vélemények

Gyenge 2018. június 3.a párjával járt itt
A környezet, a kilátás gyönyörű. Ámbár ez a Villa Negra étterem nélkül is megcsodálható, így nem is ajánljuk, hogy felkaptassanak az úttól az étteremig. Érkeztünkkor jeleztük a pincérnek, hogy ketten lennénk, amit ő egy kvázi vállrándítással intézett el, de ezt még betudtuk a rohanásnak.
Kiváló 2017. július 28.családjával járt itt
Kiváló! A korábbi negatívumokat olvasva fenntartásokkal tértem be családommal ebédelni. Kellemes csalódásban volt részem. A füstölt pisztráng és a vadragu leves is mennyei volt. A korábbi kritikákkal kapcsolatos kérdésünkre elmondták, hogy az utóbbi másfél évben a személyzet lecserélődött.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
2017. július 1.a párjával járt itt
Kb egy hónapja jártam itt céges kirándulás ebéd alkalmával,mivel akkor megtetszett a hely, a környezet,a finom pisztráng igy a párommal ugy szintén ide tértünk be. (3 napot töltöttünk Szilvásváradon). Sajnos nagyon fújt a szél ezért a szép vadász ház teraszon nem tudtunk ebédelni,ezért bennt kellett-ott meg nagyon meleg volt egy ablakot nem lehetett kinyitni.
Villa Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - EgyébVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - Külső képVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - EgyébVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - BelsőVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - BelsőVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - EgyébVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - EgyébVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - Étel/italVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - EgyébVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - Étel/italVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - Étel/italVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - Étel/italVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - Étel/italVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - EgyébVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - Külső képVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - EgyébVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - EgyébVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - EgyébVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - EgyébVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - EgyébVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - EgyébVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - EgyébVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - EgyébVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - EgyébVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - Külső képVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - Külső képVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - Külső képVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - EgyébVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - BelsőVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - Külső képVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - EgyébVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - Étel/italVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - Étel/italVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - EgyébVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - BelsőVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - BelsőVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - BelsőVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - EgyébVilla Negra Vendégház étterme Szilvásvárad - Egyéb
2016. november 2.a párjával járt itt
Egy vadász/turista ház konyhájától én nem ugyanazt várom mint egy belvárosi puccos étteremtől. Az ételek 'házias' érzetet keltettek, szerintem illettek a helyhez és hangulathoz. A választék nem túl bőséges, de talán ez jobb is így. Kiszolgálás kedves és gyors, a pontossággal és tisztasággal sem volt probléma.
2016. május 30.a párjával járt itt
A terasz nagyon kellemes, szép kilátással. A felszolgáló nagyon kedves és készséges volt. Viszont vicces, hogy csak az egyikünknek hozta ki az ételt és mintha meglepődött volna, hogy ketten ülünk az asztalnál. Az én adagomról elfeledkezett(? ), azt később kaptam meg. Pisztrángot kértünk.
Szörnyű 2015. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Sajnálom, hogy nem olvastam el a korábbi értékeléseket. Nem hatvan métert, de egy lépést is kár ide megtenni. . . . Fél óra után, külön felszólításra Sem kaptuk meg az italt. Mikor megkaptuk szószerint meleg volt. Kértünk jeget, de hiába. . . azt végül is soha nem kaptuk meg. A gyümileves porból készült, a lazac kicsi volt és keserü.
Gyenge 2015. május 2.barátokkal járt itt
Soha nem írtam még negatív értékelést,de sajnos most igen! Barátokkal kirándultunk a Szalajka-völgynél. Kisvasútról megéhezve sétáltunk a Vendégház étterméhez négy kisgyermekkel,vártuk,hogy ebédelünk egy jót,gyönyörű környezetben.
Gyenge 2015. január 5.a párjával járt itt
Útban a fátyol vízesés felé,belebotlik a táblájukba az ember. Mi is becsábultunk,gondolván ezen a helyen,ilyen környezetben,csak tuti lehet minden. Csontleves és ropogós pisztráng petrezselymes burgonyával. Vadpörkölt juhtúrós sztrapacskával. Csontleves: Agglegénykorom delikát-levese,csak ez hideg volt,kevés mikrót kapott.
Átlagos 2014. november 28.a párjával járt itt
Mivel az étteremhez tartozó vendégházban szálltunk meg, az első vacsoránkat itt költöttük el. Az ételek finomak voltak és frissek. A tisztaság hagyott némi kívánni valót maga után. Az asztal morzsás volt, amikor leültünk. A másnapi reggelinél még mindig morzsás volt a terítő. A személyzet kedves volt és segítőkész volt. Ha valaki itt eszik, mindenképpen kóstolja meg a pisztrángot.
Átlagos 2014. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
A Szalajka völgybe kisvasúttal mentünk fel és gyalog vágtunk neki a visszaútnak. Eléggé fáradtak voltunk már, mikor megérkeztünk a Villa Negrához. Semmi nem önt annyi lelket egy túrázóba, mint egy forró leves - gondoltam. Picikénket is megetettük bébiétellel - ezt a pincértől megkérdeztem, megengedik - e, amire készségesen igent mondott, egyébként a kiszolgálás remek volt - és vártuk a levest.