Porcellino Grasso Ristorante Budapest

Porcellino Grasso Ristorante Budapest
Porcellino Grasso Ristorante BudapestPorcellino Grasso Ristorante Budapest
Porcellino Grasso Ristorante BudapestPorcellino Grasso Ristorante Budapest

Porcellino Grasso Ristorante Budapest bemutatkozása

Éttermünk az olasz konyha világát és a mediterrán családias hangulat egy darabját tárja vendégeink elé.

Cardoner Hotel Pilisszentkereszt - Legjobb ár
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt
Hotel Laterum Pécs - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.01.07-ig
Hotel Laterum Pécs
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Porcellino Grasso Ristorante Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Kiváló 2019. február 2.egyedül járt itt
2007 óta megnyitott, a környékbeliek körében azóta is töretlenül népszerű olasz étterem a budai oldalon, amely leginkább a törzsvendég-körre épít és nem a social media, gasztro-blogok marketingjére épít. Ezzel arra akartam célozni, hogy ez aztán nem az az étterem, amelynek a hirdetései napi szinten ugranak fel a facebook-on.
Porcellino Grasso Ristorante Budapest - Külső képPorcellino Grasso Ristorante Budapest - Étel/italPorcellino Grasso Ristorante Budapest - Étel/italPorcellino Grasso Ristorante Budapest - BelsőPorcellino Grasso Ristorante Budapest - MosdóPorcellino Grasso Ristorante Budapest - MosdóPorcellino Grasso Ristorante Budapest - BelsőPorcellino Grasso Ristorante Budapest - Étel/italPorcellino Grasso Ristorante Budapest - Étel/italPorcellino Grasso Ristorante Budapest - Étel/italPorcellino Grasso Ristorante Budapest - Étel/italPorcellino Grasso Ristorante Budapest - BelsőPorcellino Grasso Ristorante Budapest - BelsőPorcellino Grasso Ristorante Budapest - Étlap/itallapPorcellino Grasso Ristorante Budapest - Étlap/itallapPorcellino Grasso Ristorante Budapest - BelsőPorcellino Grasso Ristorante Budapest - BelsőPorcellino Grasso Ristorante Budapest - BelsőPorcellino Grasso Ristorante Budapest - Étel/italPorcellino Grasso Ristorante Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. március 4.a párjával járt itt
Egy hangulatos hely, ami Sziciliát idézi. Igazi barátságos hely. Ha gyerekekkel érkeztünk volna ők sem lettek volna mellőzve. Az étterem fel van szerelve játszószobával és gyermekmenüvel is ami nagyon ritka. A kiszolgálás nagyon jó volt és mindenki kedves volt. Az ételek nagyon finomak voltak csak egy kicsit magas az árfekvésük.
Átlagos 2015. május 11.barátokkal járt itt
Többet vártam, keveset kaptam. Baráti társasággal látogattunk el Buda talán egyetlen olasz (? ) éttermébe. Megérkezve az étterembe, pincérünk az asztalunkhoz invitált bennünket. Az első, amit láttam, az a sok pincér céltalannak tűnő ide-oda futkosása volt. Nem volt egyértelmű, kinek, mi a feladata.
2015. március 2.gyerekekkel járt itt
Nekünk tetszett. Azon a környéken nem tengenek túl a leülős helyek, milyen jó, hogy ez a hangulatos olasz étterem odatelepedett. Péntek este lévén meg is telt. A pincér igazán udvarias, figyelmes volt, mindenre tudott válaszolni, gyorsan szolgált fel. Az étel választék tetszett, öten ötfélét kóstoltunk, mindenki elégedetten dőlt hátra vacsora után a székén.
Kiváló 2015. február 5.családjával járt itt
Először jártam ezen a remek helyen,de nem utoljára. A pizza valami fantasztikus volt,a tészta vastagsága tökéletes,mintha újra Rómában járnék. A Kalifornia paprika ízvilága nekem nem illik a pizzára,de a másik két fajta nekem tökéletes. Ízlések és pofonok. A pincérek nagyon profik,az asztalhoz kíséréstől az ajánlásokig,gyorsaságban,tökéletes.
Kiváló 2014. február 26.a párjával járt itt
A hely nagyon szép, barátságos, egy szombati napon voltunk, rengetegen vendég, igazi olasz hangulat volt. A személyzet kedves, figyelmes, pizzát rendeltünk, ami gyorsan el is készült, finom is volt, érezhetően minőségi alapanyagokból készült. Olyan volt, mint amit Rómában ettünk :) Nem a legolcsóbb hely, de nem is aránytalanul drága, normál budapesti jó étterem árkategória.
Gyenge 2013. augusztus 20. járt itt
Nem nevezném étteremnek, mivel pizzáikra fektetik a hangsúlyt. Választék szegényes, viszont mindennek megkérik az árát. Pizza mindegyik majdnem ugyanaz, 1-2 összetevő az eltérés. Első itt létemkor pizzát ettem, amire azt mondanám, hogy egynek elmegy, felejthető élmény. Tészta étel felháborító minőség. .
Átlagos 2013. június 20.a párjával járt itt
Megérkezéskor először végighallgattatták velünk aktuális vitájukat a felszolgálók, majd kedvesen köszöntöttek, mintha az előző két percben láthatatlanok lettünk volna. Asztalt választhattunk, - volt bőven - bár mi csak a teraszt láttuk. Az olasz név után kicsit meglepődtünk a csak gépi prosecco rendelhetőségtől, ami pont olyan volt, mint a gépi cola.
Porcellino Grasso Ristorante Budapest a térképen
1024 BudapestAdy Endre u. 19.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • gyerekmenü
olasz, mediterrán
nincs