Öreg Harang Borozó Hévíz

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Öreg Harang Borozó Hévíz vélemények

Kiváló 2022. június 10.a párjával járt itt
Szavakkal nehéz leírni ezt mindenkinek ki kell próbálni! Ha valaki fantasztikus ízekre vágyik egyedi kiszolgálással annak itt a helye! Azért az nem árt ha számít rá, hogy sokat kell várni, de a környezet kárpótol mindenért
Öreg Harang Borozó Hévíz - Étel/italÖreg Harang Borozó Hévíz - Étlap/itallapÖreg Harang Borozó Hévíz - Egyéb
Kiváló 2022. május 2.gyerekekkel járt itt
Mindig kiváló minőségű italt és ételt kaptunk.Soha sehol ilyen finomat nem ettünk mint itt!A házi tétes mennyei! Személyzet talpraesett.Környezet szemet gyönyörködtető!Számlához jár egy kis kedves idézet,üzenet.
Kiváló 2019. július 4.családjával járt itt
Ha Hévízen járok, nem hagyom ki.
Véletlenül találtam rá az étteremre, egy esti sétám során. Az étterem szinte mindig telt házas, de szorítottak helyet. Azóta ha tehetem, elmegyek. Korán nem érdemes érkezni,mert a kemencében sült ételeknek idő kell. A császármorzsájuk állítólag nagyon finom, legközelebb nem hagyom ki
Különleges, élvezetes és minden alkalommal új ízek.
Csak ajánlani tudom.
Kiváló 2017. augusztus 18.a párjával járt itt
Az egyik legszuperebb es leghangulatosabb hely ahol jartunk. Az etelek minosege kivalo, a hely es a kiszolgalas egyedi. Nem olcso, de megeri kiprobalni.
Öreg Harang Borozó Hévíz - Étel/italÖreg Harang Borozó Hévíz - Étel/ital
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kiváló 2017. augusztus 16.családjával járt itt
A családdal érkeztünk este. A híres császármorzsát akartuk volna megkóstolni. Mikor kértük egy felszólóálló, de lehet a tulaj volt, közölte, a desszertek a vendég egye ott, ahol a vacsorát. Limonádét kértem volna, azt sem kaptunk csak bodza szörpöt. Azért egy rétest kértünk. Fél óra múlva , mikor szóltam, megjött.
Öreg Harang Borozó Hévíz - Étel/ital
Kiváló 2017. június 8.a párjával járt itt
Hévízen, mikor már lemegyünk a térképről (település táblán túl), a szőlőhegy oldalában meseországba érkezünk egy mézeskalács házikóhoz. Ám itt a kemencében nem a vasorrú bába sütöget, hanem egy olyan csapat, aki zsigerből varázsol. Igen, ez már nem egyszerű főzés, de konyhaművészkedésnek sem mondanám, ez igazi varázslat, ami -meggyőződésem, hogy- a tudatalattijukból jön.
Kiváló 2016. szeptember 13.gyerekekkel járt itt
Kár hogy csak 5 csillagot lehet adni, mert ez a hely többet érdemel. Itt nem csak különlegesen finom ízvilágú ételek vannak, de a kiszolgálás sem mindennapi. Felér egy színházi elôadással. Remek hangulat, kulináris élvezet. Csak ajánlani tudom. Öten voltunk és mindenki elégedetten távozott. A nyaralás egyik nagy felfedezése.
Kiváló 2016. július 28.gyerekekkel járt itt
Ismét, ide tévedtünk, na jó nem tévedtünk célirányosan mentünk. Nem csalódtunk. Minden tökéletes volt a kiszolgálás, az ételek, az ízek, a környezet és egy jó „kis” vendég kör jött össze, aminek a középpontjába a tulajdonos volt, így igazán „vígan” telt az késői ebédünk.
Öreg Harang Borozó Hévíz - Étel/italÖreg Harang Borozó Hévíz - Külső képÖreg Harang Borozó Hévíz - Külső képÖreg Harang Borozó Hévíz - Külső képÖreg Harang Borozó Hévíz - Étel/italÖreg Harang Borozó Hévíz - Étel/italÖreg Harang Borozó Hévíz - Étel/italÖreg Harang Borozó Hévíz - Étel/italÖreg Harang Borozó Hévíz - Étel/italÖreg Harang Borozó Hévíz - BelsőÖreg Harang Borozó Hévíz - Külső képÖreg Harang Borozó Hévíz - Külső képÖreg Harang Borozó Hévíz - EgyébÖreg Harang Borozó Hévíz - Külső képÖreg Harang Borozó Hévíz - Külső képÖreg Harang Borozó Hévíz - EgyébÖreg Harang Borozó Hévíz - Külső képÖreg Harang Borozó Hévíz - Külső képÖreg Harang Borozó Hévíz - BelsőÖreg Harang Borozó Hévíz - BelsőÖreg Harang Borozó Hévíz - Külső képÖreg Harang Borozó Hévíz - Külső kép
Kiváló 2014. augusztus 11.családjával járt itt
A neten olvastam, hogy az Öreg Harang étterem vagy borozó Hévizen a 10 legjobb étterem egyike lett. Rögtön el is döntöttük, hogy kipróbáljuk. Már a fogadtatás is érdekes volt, mert a főúr egy óriási képkeretet állított elénk. Előszőr azt hittük el akarja adni, aztán kiderült, hogy ez az étlap.
2014. augusztus 7.barátokkal járt itt
Régóta ki akartuk próbálni ez a vendéglőt. Pechünkre pont egy olyan este érkeztünk, amikor grill napok voltak, így egy szűkített speciális "étlapról" lehetett rendelni különböző grill húsokat, héjas sült burgonyával, salátával. Grill harcsát, szarvasbélszínt, vegyes tálat kértünk. Finom volt minden, de nem kiemelkedő.
Öreg Harang Borozó Hévíz - EgyébÖreg Harang Borozó Hévíz - EgyébÖreg Harang Borozó Hévíz - Külső képÖreg Harang Borozó Hévíz - Étel/italÖreg Harang Borozó Hévíz - Étel/italÖreg Harang Borozó Hévíz - Étel/italÖreg Harang Borozó Hévíz - Étel/italÖreg Harang Borozó Hévíz - Étel/italÖreg Harang Borozó Hévíz - Étel/italÖreg Harang Borozó Hévíz - Étel/italÖreg Harang Borozó Hévíz - Külső képÖreg Harang Borozó Hévíz - Külső képÖreg Harang Borozó Hévíz - EgyébÖreg Harang Borozó Hévíz - Étel/italÖreg Harang Borozó Hévíz - Külső kép