Hai Nam Pho Bistro Budapest

2024.06.15-ig
Thermal Panzió Igal

Hai Nam Pho Bistro Budapest vélemények

2023. december 12.gyerekekkel járt itt
Leszögezem, hogy a Hai Nam Pho-ban voltam, nem a Pho636-ban és nem a Hai Nam Comban. Ez a középső. Fiamnak néha eszébe jut, hogy kéne már valami jó vietnami étterembe menni, most is ez volt, elsétáltunk hát ide. Hely akadt, szerencsére, bár ebédidőben ez egy eléggé zsúfolt intézmény, miután töretlenül népszerű is.
Hai Nam Pho Bistro Budapest - Étel/italHai Nam Pho Bistro Budapest - Étel/italHai Nam Pho Bistro Budapest - Étlap/itallapHai Nam Pho Bistro Budapest - Étlap/itallapHai Nam Pho Bistro Budapest - Étel/italHai Nam Pho Bistro Budapest - Étel/italHai Nam Pho Bistro Budapest - Étel/italHai Nam Pho Bistro Budapest - EgyébHai Nam Pho Bistro Budapest - BelsőHai Nam Pho Bistro Budapest - EgyébHai Nam Pho Bistro Budapest - Étel/italHai Nam Pho Bistro Budapest - Külső képHai Nam Pho Bistro Budapest - EgyébHai Nam Pho Bistro Budapest - BelsőHai Nam Pho Bistro Budapest - BelsőHai Nam Pho Bistro Budapest - BelsőHai Nam Pho Bistro Budapest - Étel/italHai Nam Pho Bistro Budapest - BelsőHai Nam Pho Bistro Budapest - Étel/italHai Nam Pho Bistro Budapest - Étel/italHai Nam Pho Bistro Budapest - Étel/italHai Nam Pho Bistro Budapest - MosdóHai Nam Pho Bistro Budapest - MosdóHai Nam Pho Bistro Budapest - Étel/italHai Nam Pho Bistro Budapest - BelsőHai Nam Pho Bistro Budapest - EgyébHai Nam Pho Bistro Budapest - Étel/italHai Nam Pho Bistro Budapest - Étel/italHai Nam Pho Bistro Budapest - Külső kép
Gyenge 2022. december 10.egyedül járt itt
Most olyan igen bután nézek ki a fejemből, egyszerűen nem értem, hogy ki volt az a korszakos zseni, aki ezt a két éttermet összevonta, és miért? Mióta ismerem ezt a két helyet, úgy tudom, hogy köztudott, hogy két, azaz kettő vietnami étterem van ugyanazon a címen, a Hai Nam Pho (a jobbik) és a Pho 36, (a gyengébb).
Átlagos 2021. szeptember 8.egyedül járt itt
Valamikor imádtam ezt a helyet, ez volt egykor talán az első és tartósan kedvenc vietnami éttermem, többször elzarándokoltam ide, vendégeket is hívtam, és egyszer még az osztálytalálkozómat is ide szerveztem, annyira jó volt. De ma már. . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
2019. december 30.gyerekekkel járt itt
Családi ebédre ültünk be, előre foglalva asztalt, ami (ebédidő lévén bőven teltházas! ) nem volt hiábavaló. A kiszolgálás rendben volt, a fiatal pincérfiú kedves és informatív volt. Az ételeket gyorsan megkaptuk, szinte mindenki mást rendelt. A levesek nagy adagok, a főételek éppen elegendőek voltak.
2019. január 1.egyedül járt itt
A budai oldal egyik legismertebb és legnépszerűbb vietnami étkezdéje a 11. kerületben, egy társasház aljában. 2013-ban nyitottak, 2016-ban volt egy ételmérgezéses balhéjuk, ami elég jelentős média visszahngot kapott, de úgy tűnik, ezen már túllépett mindenki.
Hai Nam Pho Bistro Budapest - EgyébHai Nam Pho Bistro Budapest - EgyébHai Nam Pho Bistro Budapest - EgyébHai Nam Pho Bistro Budapest - EgyébHai Nam Pho Bistro Budapest - Étlap/itallapHai Nam Pho Bistro Budapest - Külső képHai Nam Pho Bistro Budapest - Étel/italHai Nam Pho Bistro Budapest - Étlap/itallapHai Nam Pho Bistro Budapest - Étlap/itallapHai Nam Pho Bistro Budapest - BelsőHai Nam Pho Bistro Budapest - Étlap/itallapHai Nam Pho Bistro Budapest - Étlap/itallapHai Nam Pho Bistro Budapest - Étlap/itallapHai Nam Pho Bistro Budapest - Étlap/itallapHai Nam Pho Bistro Budapest - Külső képHai Nam Pho Bistro Budapest - Külső kép
2017. november 16.egyedül járt itt
Van ez a két étterem, ugyanazon a címen. Mindkettő vietnami és semmi közük egymáshoz. Állítólag. Az egyik – ez – általában tele van mindig, azért a másikba szoktam bemenni. De ma teszteltem ezt is. Nem főidőben, hely, mint a tenger. Kb. a két terem 80%-a üres volt. Itt nem köszöntem hangosan, mint a másikban.
2017. szeptember 25.barátokkal járt itt
A gyorsbüféhez képest itt étlapról lehet rendelni és pincérek szolgálnak ki. A választék nem nagy, és szerintem az ételek minősége sem kiemelkedő. A tavaszi tekercs nagyon kicsi, a neve szerint paradicsomszószos tofu valami lében ázó, összeesett tofumaradvány volt. A köretet külön kell kérni - és fizetni, ami a köret mérete miatt megint csak egy picit bosszantó.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. május 3.a párjával járt itt
Már harmadszor voltunk itt, és még vissza is fogunk térni. Szerintünk ez a legjobb vietnami étterem a városban, bár nagyon kicsi, nagyon zsúfolt, de kiválóan főznek! Hétköznap általában délben nincs hely, a környékről a diákok és dolgozók sokszor az ajtón kívül állnak sorba és várakoznak szabad helyre.
2017. március 15.a párjával járt itt
Keresgéltünk a neten egy jó vietnámi pho levesezőt, a helyről olvastunk hideget-meleget (Világevő gasztroblogger kb. a mennyekbe emelte, ezzel szemben írtak valami közegészségügyi bezárásról is, ami nem is úgy volt, vagy mégis, de nem is), gondoltuk, a legjobb, ha kipróbáljuk. A pho levesük valóban szenzációs, Magyarországon nem ettem ennél jobbat.
Kiváló 2016. május 24.a párjával járt itt
Vannak napok-nyár elején különösen sokszor-, amikor az ember lánya strand kompatibilis szeretne lenni, mondjuk úgy egy héten belül, ami persze lehetetlen, de megpróbáljuk. Kikerülnek az utcára azok a hibátlan testű bikini modellek, akik azt sugallják, hogy te is lehetsz ilyen, ha nem eszel és egy életen keresztül sanyargatod magad energia italt szürcsölgetve.