Tóni

Tóni adatlapja

Regisztráció2013.12.28
Utoljára itt2017.01.11

2015. december 18.a párjával járt itt
Egy őszi hétvégét töltöttünk itt a kedvesemmel 10 év után gyerek nélkül. Igazán jól éreztük magunkat. A személyzet hihetetlenül kedves, segítőkész! A szobák tágasak, szuperek, nagyon tiszták. A wellnes részleg kiváló, minden megtalálható, és nagyon kis romantikus hely ez a Sárospatak.
Kiváló 2016. január 17.gyerekekkel járt itt
Januárban töltöttünk itt 4 napot a Családommal. Amikor szállást kerestem, nagyon örültem, hogy megtaláltam ezt a hotelt, nagyon szép képek voltak, jó wellnes, jó marketing. . Aztán a véleményeket olvasva a le akartam mondani. Tele volt rossz véleménnyel. Viszont az egyik ismerősöm szerencsére járt itt, és azt mondta, hogy ki ne hagyjuk, Ők már harmadjára fognak ide vissza menni.
Kiváló 2013. december 28.családjával járt itt
Több alkalommal is jártunk itt a családdal, és imádjuk! ! ! Kiváló wellnes,isteni konyha! Sok helyen járunk de a kislányunk ezt a helyet szereti a legjobban, mivel nagyon gyerekbarát hely! A konyha isteni, nagyon változatos ételek vannak, és lehet válogatni! Az egész hely alkalmas az elvonulásra feltöltődésre, mindenkinek ajánljuk, aki jófajta pihenésre vágyik!