tothm

tothm adatlapja

Regisztráció2014.03.19
Utoljára itt2016.03.04

Kiváló 2014. március 19.a párjával járt itt
2014. március 14. én egy hosszú utazás közepén vettük észre farkaséhesen Ács fő utcáján elhelyezkedő éttermet. Nem csalódtunk. A felszolgáló nagyon kedves , az ételek nagyon jó ízűek, az étel adagok mennyisége bőséges. Az árak is nagyon reálisak. Összességében nagyon elégedettek voltunk, ha újra Ács környékén járunk biztosan betérünk az étterembe.
Kiváló 2014. március 19.a párjával járt itt
Ez az Étterem a családi kedvenc nálunk. Az olcsón nagyon finomat bőségesen cím nem túlzás. Először 2012. márciusában voltunk az Étterem vendégei baráti társasággal (12 fő gyerekekkel)már itt beleszerettünk a "kockás abroszos" kis étterembe. A felszolgálás csillagos 5 ös, az ételek minősége és mennyisége kimagasló.
Kiváló 2014. március 19.a párjával járt itt
2014 márciusában töltöttünk 2 éjszakát férjemmel a hotelben. Nagyon sok különböző kategóriájú szállodában megfordultunk már, a Vadvirág Hotel messze a legjobb amivel valaha találkoztunk. A személyzet kedvessége, figyelmessége nagyon magasan van, az ételek nagyon finomak,a kiszolgálás gyors és udvarias.