Vasúti vendéglő Siklós

Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Vasúti vendéglő Siklós vélemények

2022. július 10.családjával járt itt
Nagyon hangulatos terasszal rendelkező hely. Menüt kértünk ami bőséges és finom volt. Húslevest kértünk mind a hárman amit meglepetésünkre nem csészébe vagy tányérba hoztak ki, hanem egy üvegtálban. 2x is szedtünk belőle, de még így sem fogyott el, olyan sok volt. A rántott sajt, rántott hús is finom volt.
Mindenkinek ajánlom!
Kiváló 2021. május 14.a párjával járt itt
Gyakran látogatunk ide, nagyon kellemes hely.
Szuper gyors kiszolgálás, kedves személyzet, nagy adagok, finom ízek! ! És nem utolsó sorban barátságosak az árak is.
Elsősorban a kerthelyiséget szeretjük, hatalmas gesztenyefák alatt, még a rekkenő hőségben is kellemes klímával.
Aki bevállalós, próbálja ki a rántott békacombot!
Mindenkinek csak ajánlani tudom!
2019. június 12.a párjával járt itt
A siklósi várnál osztogatták az étterem szórólapját. Igazából ezt az éttermet választottuk, mert pünkösd vasárnap nincs nagy éttermi választék. Rengetegen voltak, alig kaptunk asztalt. Elég hamar kiszolgáltak. Finom volt az ebéd, én marhahús levest választottam,báránypörköltet kapros túrós nokedlivel. Egy probléma volt, hogy a nokedlit langyosan hozták ki és hamar kihült.
Kiváló 2017. október 10.a párjával járt itt
A volt vasútállomásnál, ezért a város centrumától kissé távolabb található, a védett (106-éves) épületben. Az étteremben a berendezés egyszerű és szép cserépkályha található. Asztalokon piros-fehér apró kockás abroszokkal. Az elhanyagoltnak látszó (közvetlenül vele szemben 1 lakatlan, romos ház van) környezetével szemben, azzal dacolva, derekasan helytáll, igyekszik a vendégforgalmát növelni/fenntartani.
Kiváló 2017. március 3.a párjával járt itt
Nagyon jó konyha, figyelmes kiszolgálás. A menü, amiből 5 féle van naponta, kitűnő, és bőséges, mindez 800 Ft. -ért. Ajánlom mindenkinek, aki Siklóson jár. Probléma: 16. 00 óráig vannak nyitva, és a menük 14. 00 óra körül elfogynak. Azonban kiváló konyhafőnök ajánlataik vannak, pl.
Átlagos 2016. július 12.gyerekekkel járt itt
Kedves kiszolgálás, finom ételek. . Azonban nem tudtuk élvezni a darazsak miatt :-( Atkoltoztunk egy másik asztalhoz, a pincér látta, hogy küzdünk, az etelunket nem bírjuk meglenni, mert folyton berepult a darázs az ételbe, azonban nem nagyon érdekelte. Én értem, hogy nehéz ellenük tenni, de legalább úgy csináltatott volna, mintha segíteni akarna.
Kiváló 2014. március 19.a párjával járt itt
Ez az Étterem a családi kedvenc nálunk. Az olcsón nagyon finomat bőségesen cím nem túlzás. Először 2012. márciusában voltunk az Étterem vendégei baráti társasággal (12 fő gyerekekkel)már itt beleszerettünk a "kockás abroszos" kis étterembe. A felszolgálás csillagos 5 ös, az ételek minősége és mennyisége kimagasló.
Vasúti vendéglő Siklós a térképen
7800 SiklósVasút utca 9.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo