Zöld Elefánt Étterem Győr

228. helyezett Nyugat Dunántúlon - 753 étterem közül

Élőzene:
nemzetközi slágerek
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, légkondícionált helyiség, akadálymentes ...
Visa
Dreher Classic, Gösser

Zöld Elefánt Étterem Győr vélemények

Mobilról küldte. | 2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 8.
Párommal szerettük volna kipróbálni az éttermet. Az ajtón belépve kellemesnek tűnt a hely de csalódás lett a vége. Megkérdezte a pincér ,hogy csak ketten szeretnénk e enni mondtuk hogy igen ketten lennénk,mondta rendben foglaljunk helyet. A kétszemélyes asztaloknál kiválasztottunk egy tetszőlegeset mert nem volt kis kártya egyiken sem ,hogy foglalt,erre oda lép a pincér ,hogy oda ahhoz az asztalhoz nem ülhetünk válasszunk a két szélső közül.

Mobilról küldte. | 2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 29.
Vacsorázni szerettünk volna, de bő 10 percig annak ellenére, hogy ezt el is mondtuk és hellyel is kínáltak, senki felénk se nézett, még az étlapot se hozták ki.

Mobilról küldte. | 2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 29.
Gondoltuk kipróbáljuk a felújított éttermet, de sajnos az evésig el sem jutottunk. Megérkeztünk, jeleztük, hogy enni szeretnénk, leültettek. Ezek után egyszerűen levegőnek néztek, 10-15 perc alatt az étlapot sem sikerült kihozni, ekkor feladatuk...

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. április 19.
Gyors kiszolgálás, nagy adagok finom ételek.
Csendes hely, mikor ott voltunk kevesen voltak.
Ajánlom mindenkinek.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 20.
Párommal úgy gondoltuk,hogy benézünk. Régebben ő járt már itt. Nem volt róla rossz véleménnyel,ezért is mentünk ide. Amikor betértünk hamar odajött hozzánk a pincérhölgy. Normális hangnem, de nem éreztem tolakodónak. Árban mondhatom,hogy nem horribilis árakkal dolgoznak, megfizethető. Volt egy kis incidens: felcserélték a kettőnk köretét.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családias étterem, a parkolás is könnyen megoldható. A pincér hölgy nagyon kedves volt és figyelmes, ebédidőben voltunk, gyors volt a kiszolgálás. A fokhagymakrém leves nagyon ízletes volt, a főétel is tökéletes és hatalmas adag, nem is tudtuk megenni teljesen. ettől függetlenül ünnepi étkezéshez nem ide mennénk, mert ráférne az étterem kinézetére egy nagy felújítás.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Meghívásnak tettünk eleget,csalódás lett a vége:
- az ételek nagy adagok, de ízetlenek
- sőt volt amit melegíteni kellett
- a pincér nem tudta megmondani mit takar a " vörös cuvée" boruk
- félhomályos "jó hangulatmentes" hely
Az első randit avagy fontos családi ünnepet semmiképpen se ide tervezz. . . sőt egy kis borozást a haverokkal se ide , ha jót akarsz.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 17.
Sokat és sokszor járunk, ezért talán kicsit elfogult vagyok az étteremmel kapcsolatban. Mindíg finom és bőséges adagokat kapunk, bár mi a hétvégéken elkerüljük, mert akkor nagyon sokan vannak és többet kell várni az átlagosnál, hogy megkapjuk az ételt. Az étalap választéka akár zavarba ejtő is lehet annak, aki előszőr látja.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. február 1.
Az ételek nagyon finomak!A személyzet kedves.Többször is jártam itt,és eddig nagyon jó tapasztalataim vannak a hellyel kapcsolatban!Nagyin tetszett az élőzene is!

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 21.
Egy olyan hely ahol többet és finomabbat kapsz mint amire gondolnál. Ha a közelben járok biztosan eljövök ismét

Legnépszerűbb csomagok Győrben és környékén
Hotel Capitulum
Győr
2 nap/1 éjszaka 15.500 - 21.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.12.31.
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.24. - 2022.01.24.
Aqua Hotel Termál
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness-részleg használattal, gyógyfürdő belépőkkel, parkolással
Joó-tó Apartmanház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.07.15. - 2021.12.31.
Révész Hotel, Étterem & Rosa Spa
Győr
2 nap/1 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hasik Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 14.875,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.12.31.
Hotel Famulus
Győr
2 nap/1 éjszaka 13.011,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz, kávé/tea-bekészítéssel, internettel, parkolással
Kincsem Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.950,- Ft/fő/éj ártól;belépővel., parkolással, WIFI-vel
2021.01.24. - 2021.12.31.
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.24. - 2022.01.05.

Szállodák Győrben és környékén
Hotel Bakony Győr
A Zirctől 16 kilométerre található községben, Bakonybélben várja vendégeit a Hotel Bakony. A...
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással
Legjobb ár (min. 2 éj)