Zöld Elefánt Étterem Győr

270. helyezett Nyugat Dunántúlon - 760 étterem közül

Élőzene:
nemzetközi slágerek
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, légkondícionált helyiség, akadálymentes ...
Visa
Dreher Classic, Gösser

Zöld Elefánt Étterem Győr vélemények

Mobilról küldte. | 2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 8.
Párommal szerettük volna kipróbálni az éttermet. Az ajtón belépve kellemesnek tűnt a hely de csalódás lett a vége. Megkérdezte a pincér ,hogy csak ketten szeretnénk e enni mondtuk hogy igen ketten lennénk,mondta rendben foglaljunk helyet. A kétszemélyes asztaloknál kiválasztottunk egy tetszőlegeset mert nem volt kis kártya egyiken sem ,hogy foglalt,erre oda lép a pincér ,hogy oda ahhoz az asztalhoz nem ülhetünk válasszunk a két szélső közül.

Mobilról küldte. | 2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 29.
Vacsorázni szerettünk volna, de bő 10 percig annak ellenére, hogy ezt el is mondtuk és hellyel is kínáltak, senki felénk se nézett, még az étlapot se hozták ki.

Mobilról küldte. | 2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 29.
Gondoltuk kipróbáljuk a felújított éttermet, de sajnos az evésig el sem jutottunk. Megérkeztünk, jeleztük, hogy enni szeretnénk, leültettek. Ezek után egyszerűen levegőnek néztek, 10-15 perc alatt az étlapot sem sikerült kihozni, ekkor feladatuk...

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. április 19.
Gyors kiszolgálás, nagy adagok finom ételek.
Csendes hely, mikor ott voltunk kevesen voltak.
Ajánlom mindenkinek.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 20.
Párommal úgy gondoltuk,hogy benézünk. Régebben ő járt már itt. Nem volt róla rossz véleménnyel,ezért is mentünk ide. Amikor betértünk hamar odajött hozzánk a pincérhölgy. Normális hangnem, de nem éreztem tolakodónak. Árban mondhatom,hogy nem horribilis árakkal dolgoznak, megfizethető. Volt egy kis incidens: felcserélték a kettőnk köretét.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családias étterem, a parkolás is könnyen megoldható. A pincér hölgy nagyon kedves volt és figyelmes, ebédidőben voltunk, gyors volt a kiszolgálás. A fokhagymakrém leves nagyon ízletes volt, a főétel is tökéletes és hatalmas adag, nem is tudtuk megenni teljesen. ettől függetlenül ünnepi étkezéshez nem ide mennénk, mert ráférne az étterem kinézetére egy nagy felújítás.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Meghívásnak tettünk eleget,csalódás lett a vége:
- az ételek nagy adagok, de ízetlenek
- sőt volt amit melegíteni kellett
- a pincér nem tudta megmondani mit takar a " vörös cuvée" boruk
- félhomályos "jó hangulatmentes" hely
Az első randit avagy fontos családi ünnepet semmiképpen se ide tervezz. . . sőt egy kis borozást a haverokkal se ide , ha jót akarsz.

Nagir TOP étteremértékelő
2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 17.
Sokat és sokszor járunk, ezért talán kicsit elfogult vagyok az étteremmel kapcsolatban. Mindíg finom és bőséges adagokat kapunk, bár mi a hétvégéken elkerüljük, mert akkor nagyon sokan vannak és többet kell várni az átlagosnál, hogy megkapjuk az ételt. Az étalap választéka akár zavarba ejtő is lehet annak, aki előszőr látja.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. február 1.
Az ételek nagyon finomak!A személyzet kedves.Többször is jártam itt,és eddig nagyon jó tapasztalataim vannak a hellyel kapcsolatban!Nagyin tetszett az élőzene is!

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 21.
Egy olyan hely ahol többet és finomabbat kapsz mint amire gondolnál. Ha a közelben járok biztosan eljövök ismét

Legnépszerűbb csomagok Győrben és környékén
Barokk Hotel Promenád
Győr
2 nap/1 éjszaka 10.402,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.25. - 2020.06.05.
Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.04. - 2020.12.31.
Diamant Hotel
Dunakiliti
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek programokkal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2020.12.31.
Hotel Konferencia
Győr
4 nap/3 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna és uszoda használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.24. - 2020.12.20.
Csóka Apartman
Pápa
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.04. - 2021.06.04.
Aquasol Resort
4 nap/3 éjszaka 65 EUR/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, medence-és szaunahasználattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Hasik Hotel
Döbrönte
4 nap/3 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, extra bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Suri Bau Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.250 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.05. - 2021.06.04.
Hotel Villa Classica
Pápa
2 nap/1 éjszaka 15.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és Safari klub használattal, kávé és tea bekészítéssel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.11. - 2021.03.15.
Zsófia Vendégház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.04. - 2021.06.04.
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
2020.06.06. - 2021.06.04.
Caesar Panzió
Pápa
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérehtőséggel
2020.01.11. - 2020.12.31.

Szállodák Győr környékén
Aqua Hotel Termál Győr
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Hotel Bakony Győr
A Zirctől 16 kilométerre található községben, Bakonybélben várja vendégeit a Hotel Bakony. A...
Romantikus pillanatok (2 éjszaka)
Március 15.
Legjobb ár (min. 2 éj)