Kádárta Vendéglő Veszprém
8200 Veszprém, Külső Kádártai út 9.

Kádárta Vendéglő Veszprém a térképen

Wellness csomagok Veszprém városában

Kádárta Vendéglő Veszprém vélemények

Csopak

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 25.
Számtalan alkalommal megálltunk már itt és mindig csak egyszerű és gyors megoldású ételeket fogyasztottunk. Alkoholt nem szoktunk rendelni - szóval nem mi vagyunk a vendéglősök ideálja. Most is valahogy így lett volna. A teraszon éppen volt még egy asztal, ahová leültünk. A mellettünk lévő asztalnál népes dán csoport evett, ivott rendesen.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 23.
Májashurka ízű csirkemell darabkák voltak beletöltve zöldalmába és fehérboros szafttal, ami nagyon fura ízhatást adott. A burgonya krokett pedig szétdurrant krumplifánk volt. Ami nagyon nem tetszett, hogy a nyári salátának minden összetevője keserű volt, de igazán az elvitelre kért mákosguba verte ki a biztosítékot.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. május 26.
Kicsi adagot drágán adnak. Nagyon lassan keszült el az étel. A pincéreket nem látni... italokat nem tudtam utánrendelni... senkinek sem ajánlom. Veszprémben a feléért nagyon finomat lehet enni amivel tuti hogy jól laksz!

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 15.
A veszprémi állatkertben kirándultunk,hazatérés előtt ott ebédeltünk. Én levest nem kértem, de a többieknek ízlett a kikért leves. A főétel is rendben volt, az adagok is. A terasz sajnos már tele volt vendéggel, így a benti teremben találtunk asztalt, de tetszett, mert vidékies hangulatú, rendben tartott, pár cserép virággal otthonossá tett környezetben étkeztünk.

2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállás részéről nem tudok írni, mert csak átutazóban az étterem szolgáltatását használtam. Ezen részben viszont hagy kívánni valót maga után, sőt! Elég undorító dolog történt, amit úgy gondolom érdemes megosztanom másokkal is. Diós bundába forgatott csirkemellet rendeltem krumpli pürével. A krumpli püré el volt sózva, ez lehet ízlés dolga.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 12.
A szülinapomat ünnepelni mentünk még májusban a Kádárta Vendéglőbe. Egy kellemes vacsorát fogyasztottunk el ott. A kiszolgálás gyors volt és a pincér segítőkész volt. Még vázát is kaptunk a virágcsokromnak. Csak főételt rendeltünk, mivel már az is olyan kiadós, nagy adag volt, amivel bőven jól laktunk. Remek az ár-mennyiség aránya és mindegyik étel nagyon finom is volt.
Csopak

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 9.
Veszprémbe menet látogattuk meg - most már sokadszor - a helyet. Nálam vannak olyan szabályok, hogy nevezzük meg szabatosan az ételt, amit fogyasztunk (lásd profilom). És akkor a fiatal pincér így kezdte: "Egy Gordon a hölgynek. . . ". A Cordon bleu egyébként finom, forró és ropogós volt. A férfi mosdóban nem működött a kézmosó, de szerencsére volt egy közös mosdó is az előtérben.
Kiskôrös

2016. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. február 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Keresztlányom diplomát szerzett Veszprémben,majd a diplomaosztó után jöttünk ide ebédelni. Keresztlányom és párja találták a helyet,egyébként ismerősök véleménye alapján,sokan ajánlották nekik,biztos,hogy sokan járnak ide és szeretik a helyet,mert péntek du. kb. fél 2-kor nem volt szabad asztal. Foglalt asztalunk volt,de étlapról választottunk,nem volt előre rendelt menü.

Mobilról küldte. | 2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 3.
Finom ételek udvarias kiszolgálás,kellemes hely.Bőséges választék.Egy nagyon szuper étterem,akár kisgyerekeseknek is.
Tatabánya

2015. márciusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2015. március 2. - 4 látogató hasznosnak vélte
Átutazóban voltunk. Ebédidőben ezt az útba eső helyet néztük ki. A parkoló óriási. a vendéglő hangulatosnak mondható. Bent ültünk le az ablak mellé, hogy közben lássuk a telepakolt kocsit is. Étlapról rendeltünk. Mint mondtam átutazóban voltunk, tehát egy óránál nem szántunk többet az étkezésre, sajnos több lett belőle. Nagysokára szolgáltak ki.

Legnépszerűbb csomagok Veszprémben és környékén
Betekints Wellness & Konferencia Hotel
Veszprém
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcs és pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg használattal, privát fürdőzéssel, masszázzsal, parkolással
2018.03.21. - 2018.12.31.
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 5.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatpark belépővel, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.05. - 2019.03.31.
Szárcsa Hotel
2-7 éjszaka 12.671,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szoba bekészítéssel, gyerekjátszóval, ingyenes kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.21. - 2018.12.29.
Bognár Vendégház
Zirc
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Ganz Családi Üdülő Balatonszárszó
Balatonszárszó
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, teljes panzióval, parkolással
2019.06.20. - 2019.08.22.
Napsugár Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 4.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 25.795,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni kávéval és süteménnyel, zenés, táncos szilveszteri vacsorával
2018.12.31. - 2019.01.02.
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 32.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyermek programokkal
2018.12.29. - 2019.01.02.
Riviéra Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.12.13. - 2019.10.13.
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.667 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
3 nap/2 éjszaka 3.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Veszprém környékén
Echo Residence All Suite Hotel Veszprém
Az Echo Residence All Suite Hotel a Balaton északi partján, Tihany egyik legszebb kilátással...
CE Plaza Hotel Veszprém
A CE Plaza Hotel Siófokon található, nem messze a Balaton partjától. A belváros néhány perces...
Hunguest Hotel Pelion  Veszprém
Karácsony és téli szünet (min. 2 éj)
Pihentető kikapcsolódás (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

Kádárta Vendéglő VeszprémX