Kádárta Vendéglő Veszprém
8200 Veszprém, Külső Kádártai út 9.

Kádárta Vendéglő Veszprém a térképen

Szállások Veszprém városában
Wellness csomagok Veszprém városában

Kádárta Vendéglő Veszprém vélemények

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 27.
Jókat hallottam róla, emiatt valószínű nagy várakozással voltunk a hely irányába, de sajnos nagyot csalódtunk. Ráadásul meglepetés volt, születésnap kapcsán, hát sikerült meglepni az ünnepeltet az biztos! Iszonyú sokat kellett várni, mire egyáltalán jött egy pincér az ital rendelésünket felvenni. Az ételre is sokat vártunk, de legalább jó lett volna.

agi32 TOP egyébhely értékelő
2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 1.
az étterem szép, de nagyon sokan voltak, hétvégén csak foglalással lehet menni, alig kaptunk mi is asztalt. Siettünk, egyszerű gyors ételeket választottunk, tehát nem lett volna kihívás. az ételek átlagosak voltak, illetve egyik-másik ízetlen. Az adagokkal is voltak gondjaim, nem olcsó az étterem, és sajnos az adagok az árhoz képest éppen csak. . .
Csopak
Zirc

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 25.
Számtalan alkalommal megálltunk már itt és mindig csak egyszerű és gyors megoldású ételeket fogyasztottunk. Alkoholt nem szoktunk rendelni - szóval nem mi vagyunk a vendéglősök ideálja. Most is valahogy így lett volna. A teraszon éppen volt még egy asztal, ahová leültünk. A mellettünk lévő asztalnál népes dán csoport evett, ivott rendesen.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 23.
Májashurka ízű csirkemell darabkák voltak beletöltve zöldalmába és fehérboros szafttal, ami nagyon fura ízhatást adott. A burgonya krokett pedig szétdurrant krumplifánk volt. Ami nagyon nem tetszett, hogy a nyári salátának minden összetevője keserű volt, de igazán az elvitelre kért mákosguba verte ki a biztosítékot.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. május 26.
Kicsi adagot drágán adnak. Nagyon lassan keszült el az étel. A pincéreket nem látni... italokat nem tudtam utánrendelni... senkinek sem ajánlom. Veszprémben a feléért nagyon finomat lehet enni amivel tuti hogy jól laksz!

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 15.
A veszprémi állatkertben kirándultunk,hazatérés előtt ott ebédeltünk. Én levest nem kértem, de a többieknek ízlett a kikért leves. A főétel is rendben volt, az adagok is. A terasz sajnos már tele volt vendéggel, így a benti teremben találtunk asztalt, de tetszett, mert vidékies hangulatú, rendben tartott, pár cserép virággal otthonossá tett környezetben étkeztünk.

2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szállás részéről nem tudok írni, mert csak átutazóban az étterem szolgáltatását használtam. Ezen részben viszont hagy kívánni valót maga után, sőt! Elég undorító dolog történt, amit úgy gondolom érdemes megosztanom másokkal is. Diós bundába forgatott csirkemellet rendeltem krumpli pürével. A krumpli püré el volt sózva, ez lehet ízlés dolga.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 12.
A szülinapomat ünnepelni mentünk még májusban a Kádárta Vendéglőbe. Egy kellemes vacsorát fogyasztottunk el ott. A kiszolgálás gyors volt és a pincér segítőkész volt. Még vázát is kaptunk a virágcsokromnak. Csak főételt rendeltünk, mivel már az is olyan kiadós, nagy adag volt, amivel bőven jól laktunk. Remek az ár-mennyiség aránya és mindegyik étel nagyon finom is volt.
Csopak
Zirc

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 9.
Veszprémbe menet látogattuk meg - most már sokadszor - a helyet. Nálam vannak olyan szabályok, hogy nevezzük meg szabatosan az ételt, amit fogyasztunk (lásd profilom). És akkor a fiatal pincér így kezdte: "Egy Gordon a hölgynek. . . ". A Cordon bleu egyébként finom, forró és ropogós volt. A férfi mosdóban nem működött a kézmosó, de szerencsére volt egy közös mosdó is az előtérben.
Kiskôrös

2016. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. február 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Keresztlányom diplomát szerzett Veszprémben,majd a diplomaosztó után jöttünk ide ebédelni. Keresztlányom és párja találták a helyet,egyébként ismerősök véleménye alapján,sokan ajánlották nekik,biztos,hogy sokan járnak ide és szeretik a helyet,mert péntek du. kb. fél 2-kor nem volt szabad asztal. Foglalt asztalunk volt,de étlapról választottunk,nem volt előre rendelt menü.

Legnépszerűbb csomagok Veszprémben és környékén
Betekints Wellness & Konferencia Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.05.21. - 2019.12.31.
Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játékkuponnal, kedvezményes italfogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.31. - 2019.06.30.
Balatongyörök
2019.05.21. - 2019.09.21.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 17.600 - 27.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg- és fitneszterem használattal, játszóházzal, internettel
2018.09.06. - 2019.12.30.
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
My Lake Hotel
Zamárdi
5 nap/4 éjszaka 35.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.20. - 2019.08.24.
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, múzeum megtekintéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.

Szállodák Veszprém környékén
Holiday Hotel Csopak Veszprém
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Veszprém
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Pünkösd (min. 2 éj)

Kádárta Vendéglő VeszprémX