Kádárta Vendéglő Panzió Veszprém

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Kádárta Vendéglő Panzió Veszprém vélemények

Átlagos 2019. március 27.családjával járt itt
Jókat hallottam róla, emiatt valószínű nagy várakozással voltunk a hely irányába, de sajnos nagyot csalódtunk. Ráadásul meglepetés volt, születésnap kapcsán, hát sikerült meglepni az ünnepeltet az biztos! Iszonyú sokat kellett várni, mire egyáltalán jött egy pincér az ital rendelésünket felvenni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
Átlagos 2019. február 1.családjával járt itt
az étterem szép, de nagyon sokan voltak, hétvégén csak foglalással lehet menni, alig kaptunk mi is asztalt. Siettünk, egyszerű gyors ételeket választottunk, tehát nem lett volna kihívás. az ételek átlagosak voltak, illetve egyik-másik ízetlen. Az adagokkal is voltak gondjaim, nem olcsó az étterem, és sajnos az adagok az árhoz képest éppen csak.
Átlagos 2018. november 25.a párjával járt itt
Számtalan alkalommal megálltunk már itt és mindig csak egyszerű és gyors megoldású ételeket fogyasztottunk. Alkoholt nem szoktunk rendelni - szóval nem mi vagyunk a vendéglősök ideálja. Most is valahogy így lett volna. A teraszon éppen volt még egy asztal, ahová leültünk. A mellettünk lévő asztalnál népes dán csoport evett, ivott rendesen.
Kádárta Vendéglő Panzió Veszprém - Étel/italKádárta Vendéglő Panzió Veszprém - Étel/italKádárta Vendéglő Panzió Veszprém - BelsőKádárta Vendéglő Panzió Veszprém - BelsőKádárta Vendéglő Panzió Veszprém - BelsőKádárta Vendéglő Panzió Veszprém - BelsőKádárta Vendéglő Panzió Veszprém - Étel/italKádárta Vendéglő Panzió Veszprém - Étel/italKádárta Vendéglő Panzió Veszprém - Külső képKádárta Vendéglő Panzió Veszprém - Étlap/itallapKádárta Vendéglő Panzió Veszprém - Külső képKádárta Vendéglő Panzió Veszprém - Külső képKádárta Vendéglő Panzió Veszprém - Külső képKádárta Vendéglő Panzió Veszprém - Külső képKádárta Vendéglő Panzió Veszprém - Külső képKádárta Vendéglő Panzió Veszprém - Külső képKádárta Vendéglő Panzió Veszprém - BelsőKádárta Vendéglő Panzió Veszprém - Belső
Szörnyű 2018. június 23.a párjával járt itt
Májashurka ízű csirkemell darabkák voltak beletöltve zöldalmába és fehérboros szafttal, ami nagyon fura ízhatást adott. A burgonya krokett pedig szétdurrant krumplifánk volt. Ami nagyon nem tetszett, hogy a nyári salátának minden összetevője keserű volt, de igazán az elvitelre kért mákosguba verte ki a biztosítékot.
Szörnyű 2018. május 26., csoporttal járt itt
Kicsi adagot drágán adnak. Nagyon lassan keszült el az étel. A pincéreket nem látni... italokat nem tudtam utánrendelni... senkinek sem ajánlom. Veszprémben a feléért nagyon finomat lehet enni amivel tuti hogy jól laksz!
Kiváló 2017. szeptember 15.családjával járt itt
A veszprémi állatkertben kirándultunk,hazatérés előtt ott ebédeltünk. Én levest nem kértem, de a többieknek ízlett a kikért leves. A főétel is rendben volt, az adagok is. A terasz sajnos már tele volt vendéggel, így a benti teremben találtunk asztalt, de tetszett, mert vidékies hangulatú, rendben tartott, pár cserép virággal otthonossá tett környezetben étkeztünk.
Gyenge 2016. október 9.családjával járt itt
A szállás részéről nem tudok írni, mert csak átutazóban az étterem szolgáltatását használtam. Ezen részben viszont hagy kívánni valót maga után, sőt! Elég undorító dolog történt, amit úgy gondolom érdemes megosztanom másokkal is. Diós bundába forgatott csirkemellet rendeltem krumpli pürével.
Kiváló 2016. július 12.családjával járt itt
A szülinapomat ünnepelni mentünk még májusban a Kádárta Vendéglőbe. Egy kellemes vacsorát fogyasztottunk el ott. A kiszolgálás gyors volt és a pincér segítőkész volt. Még vázát is kaptunk a virágcsokromnak. Csak főételt rendeltünk, mivel már az is olyan kiadós, nagy adag volt, amivel bőven jól laktunk.
2016. május 9.gyerekekkel járt itt
Veszprémbe menet látogattuk meg - most már sokadszor - a helyet. Nálam vannak olyan szabályok, hogy nevezzük meg szabatosan az ételt, amit fogyasztunk (lásd profilom). És akkor a fiatal pincér így kezdte: "Egy Gordon a hölgynek. . . ". A Cordon bleu egyébként finom, forró és ropogós volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 90 hasznos szavazat
Kiváló 2016. február 2.családjával járt itt
Keresztlányom diplomát szerzett Veszprémben,majd a diplomaosztó után jöttünk ide ebédelni. Keresztlányom és párja találták a helyet,egyébként ismerősök véleménye alapján,sokan ajánlották nekik,biztos,hogy sokan járnak ide és szeretik a helyet,mert péntek du. kb. fél 2-kor nem volt szabad asztal.
Kádárta Vendéglő Panzió Veszprém - Étel/italKádárta Vendéglő Panzió Veszprém - Étel/italKádárta Vendéglő Panzió Veszprém - Étel/italKádárta Vendéglő Panzió Veszprém - Étel/ital