Sárkány Étterem Csorna

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Sárkány Étterem Csorna vélemények

2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
Kiváló 2023. május 25.a párjával járt itt
E helyet találtuk nyitva vasárnap délután és így ide tértünk be. Hatalmas épület és nagy parkoló fogadott minket. Belépve, szép számmal voltak vendégek. Leültünk és pár perc múlva jött is a pincér az étlappal. Rengeteg féle ételből lehetett választani és tetszett, hogy mindenből van kis és nagy adag is. Minden nagyon ízlett!
Sárkány Étterem Csorna - EgyébSárkány Étterem Csorna - EgyébSárkány Étterem Csorna - EgyébSárkány Étterem Csorna - EgyébSárkány Étterem Csorna - EgyébSárkány Étterem Csorna - EgyébSárkány Étterem Csorna - EgyébSárkány Étterem Csorna - Egyéb
Kiváló 2020. augusztus 16.barátokkal járt itt
Nyaralásuk végén, tetűnk egy kis kitérőt barátaink ajánlása képen. Ami egy hatalmas pozitív dologgá alakult a sorozatos csalódások után. A kiszolgálás és az ételek is * 5-őst érdemelnek. Amit külön kiemelnék, hogy már az étlapon eleve feltüntetett a kisadag étel, ami elégséges és igen ízletes is volt.
Sárkány Étterem Csorna - BelsőSárkány Étterem Csorna - Étel/ital
Gyenge 2018. november 9.családjával járt itt
Sokaktól hallottuk már az étterem hírét az alacsony árakkal és a hatalmas adagokkal, így egy családi eseményhez itt foglaltunk helyet. A hely kialakítása nem különleges, de jelentős probléma sincs vele. 15 fős csapatunk a'la carte rendelt, ennek ellenére az ételeket nagyon gyorsan hozták. A leves több naposnak tűnt, benne kemény zöldségekkel.
Kiváló 2017. november 20.barátokkal járt itt
Ha Csorna felé visz az utunk mindig betérünk, még sosem csalódtunk, az ételek átlagon felüliek, mind ízben, mind mennyiségben.
Mindig nagyon sokan vannak az étteremben, ennek ellenére gyors a kiszolgálás, a felszolgálók nagyon kedvesek.
Mindenkinek ajánlati tudom az éttermet, érdemes kipróbálni.
2017. június 14.a párjával járt itt
Átutazóban, véletlenül mentünk be ebédelni az étterembe pünkösd vasárnap. Sokan voltak, ami mindig jó jel. A környezet a szocreált idézi, de ez különösebben nem volt baj számomra, megszoktam. A kért kétszemélyes tál óriási volt, s minden, amit megkóstoltam, ízlett.
Kiváló 2017. június 1., csoporttal járt itt
Két napos kórustalálkozón jártunk Sopronban és útban hazafelé álltunk meg ebédelni az Önök éttermében. Már két héttel korábban telefonon, majd interneten megrendeltük az ebédet. Négyféle ebédajánlatot kértünk, amiből mindenki választhatott. A megbeszélt időben megérkeztünk, s rövid várakozás után már fogyaszthattuk is a bőséges és különleges fogásokat.
Sárkány Étterem Csorna - Belső
Kiváló 2016. október 26.családjával járt itt
A Sárkány Étterem egy biztos pont nálunk, ahova bármikor visszamegyünk, ha biztosra szeretnénk menni. Az ételek mindig finomak, az adagok is emberesek, éhesen nem jöttünk még el onnan. A kiszolgálás teljesen rendben van, a pincérek rutinosak és udvariasak. Maga a hely nem a legmodernebb, de szerintem így hangulatos, mindig jól éreztük magunkat.
2015. szeptember 30.családjával járt itt
Az étterem kívülről és belülről is elég elhanyagolt kinézetű.
A kiszolgálás nagyon udvarias és szakképzett pincér teszi nagyon jól a dolgát.(tudja milyen hőfokúnak kell lenni a levesnek) Az étel friss, aznapi készítésű, jó alapanyagok felhasználásával. Jó döntés volt, hogy ott álltunk meg útközben vacsorázni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 90 hasznos szavazat
2015. május 8.családjával járt itt
Az étteremről a rokonoktól,barátoktól sokat hallottunk,elsősorban jókat. A ballagási étel többfajta menüből lett kiválasztva. A leves ízlelése érdekesen alakult: az a "tűzijáték",amiről a többiek ábrándoztak nálam egyáltalán nem robbant. Én majdnem azt éreztem,hogy vizet kanalazok,a főtt hús pedig íztelen volt,minimum sóért kiáltott.
Szörnyű 2015. február 26. járt itt
Két napja rendeltünk menüt kiszállitással Az étel szépen be volt csomagolva. Kifizettem a nem olcsó menüt 3 adag 3150. -ft. Nagy meglepetésvolt. A leves iztelen kicsit savanykás husleves dara nokedlivel. A bakonyi hus. Hát lehet hogy bakonyi de hus nem volt benne a szaft nem tudom mihez hasonlitani a tészta szétázott sótlan valami.