9300 Csorna, Bartók Béla u. 69

Szállások Csorna városában
Wellness csomagok Csorna városában

Sárkány Étterem Csorna vélemények

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 9.
Sokaktól hallottuk már az étterem hírét az alacsony árakkal és a hatalmas adagokkal, így egy családi eseményhez itt foglaltunk helyet. A hely kialakítása nem különleges, de jelentős probléma sincs vele. 15 fős csapatunk a'la carte rendelt, ennek ellenére az ételeket nagyon gyorsan hozták. A leves több naposnak tűnt, benne kemény zöldségekkel.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha Csorna felé visz az utunk mindig betérünk, még sosem csalódtunk, az ételek átlagon felüliek, mind ízben, mind mennyiségben.
Mindig nagyon sokan vannak az étteremben, ennek ellenére gyors a kiszolgálás, a felszolgálók nagyon kedvesek.
Mindenkinek ajánlati tudom az éttermet, érdemes kipróbálni.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
Átutazóban, véletlenül mentünk be ebédelni az étterembe pünkösd vasárnap. Sokan voltak, ami mindig jó jel. A környezet a szocreált idézi, de ez különösebben nem volt baj számomra, megszoktam. A kért kétszemélyes tál óriási volt, s minden, amit megkóstoltam, ízlett.

2017. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. június 1.
Két napos kórustalálkozón jártunk Sopronban és útban hazafelé álltunk meg ebédelni az Önök éttermében. Már két héttel korábban telefonon, majd interneten megrendeltük az ebédet. Négyféle ebédajánlatot kértünk, amiből mindenki választhatott. A megbeszélt időben megérkeztünk, s rövid várakozás után már fogyaszthattuk is a bőséges és különleges fogásokat.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 26.
A Sárkány Étterem egy biztos pont nálunk, ahova bármikor visszamegyünk, ha biztosra szeretnénk menni. Az ételek mindig finomak, az adagok is emberesek, éhesen nem jöttünk még el onnan. A kiszolgálás teljesen rendben van, a pincérek rutinosak és udvariasak. Maga a hely nem a legmodernebb, de szerintem így hangulatos, mindig jól éreztük magunkat.

2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem kívülről és belülről is elég elhanyagolt kinézetű.
A kiszolgálás nagyon udvarias és szakképzett pincér teszi nagyon jól a dolgát.(tudja milyen hőfokúnak kell lenni a levesnek) Az étel friss, aznapi készítésű, jó alapanyagok felhasználásával. Jó döntés volt, hogy ott álltunk meg útközben vacsorázni.
Kiskôrös

2015. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. május 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étteremről a rokonoktól,barátoktól sokat hallottunk,elsősorban jókat. A ballagási étel többfajta menüből lett kiválasztva. A leves ízlelése érdekesen alakult: az a "tűzijáték",amiről a többiek ábrándoztak nálam egyáltalán nem robbant. Én majdnem azt éreztem,hogy vizet kanalazok,a főtt hús pedig íztelen volt,minimum sóért kiáltott.

2015. februárban járt itt
Értékelt: 2015. február 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Két napja rendeltünk menüt kiszállitással Az étel szépen be volt csomagolva. Kifizettem a nem olcsó menüt 3 adag 3150. -ft. Nagy meglepetésvolt. A leves iztelen kicsit savanykás husleves dara nokedlivel. A bakonyi hus. Hát lehet hogy bakonyi de hus nem volt benne a szaft nem tudom mihez hasonlitani a tészta szétázott sótlan valami.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 6.
Elég gyakran jártam(tunk) oda, de csak téli időszakban. Sajnos nyáron sosem tudsz egyedül enni, még ha egyedül vagy akkor sem, mert a rendszeres vendégek a legyek veled kóstolgatják az ételed. Ahogy a múltkor elnéztem a konyha ablakára "szerelt" szúnyoghálót, oda is be tudnak jutni minden erőfeszítés nélkül. Egy alkalommal szóltam a tulajdonosnak.

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
A személyzet udvarias, segítőkész, gyors és figyelmes. Ha elfogyott az italunk egyszerre jött és kiszolgált minket. Az ételek frissek, az adagok hatalmasak, szinte egy adag két személynek is elég lenne. A pizzákon pár esetben sok volt a szósz, a tészta kicsit vastag volt, de ennek ellenére jóízűen elfogyasztottuk. Több teremből áll, lakodalmak megtartására is tökéletesen alkalmas.

Legnépszerűbb csomagok Csornán és környékén
Golden Ball Club Hotel
Győr
2-3 éjszaka 15.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borbekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.12.31.
Harmónia Termál Hotel
2020.07.01. - 2021.07.02.
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 23.400 - 41.795,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.14. - 2020.08.07.
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Győr
1-2 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, edzőterem belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.29. - 2020.12.23.
Caesar Panzió
Pápa
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.02. - 2021.07.02.
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 18.300 - 37.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2020.12.22.
Hotel Wolf
3 nap/2 éjszaka 14.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Ensana Thermal Sárvár
5 nap/4 éjszaka 14.000 - 16.500,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, fitness részleg használattal
2019.04.09. - 2020.12.20.
Barokk Hotel Promenád
Győr
2 nap/1 éjszaka 13.270 - 28.263,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.08. - 2020.11.26.
Mika Vendégház
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.02. - 2020.10.01.
Csiga Apartman
3 nap/2 éjszaka 2.500 - 3.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.06. - 2021.07.02.

Szállodák Csorna környékén
Hotel Kapitány Superior Wellness Csorna
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Caramell Premium Resort Csorna
Spirit Hotel Thermal Spa Csorna
Nyári kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 3 éj)

Sárkány Étterem CsornaX