Uné Marcsi

Uné Marcsi adatlapja

Regisztráció2015.10.20
Utoljára itt2016.12.30

2016. szeptember 20., kollégákkal járt itt
Rendszeresen, heti 2-3 alkalommal járok ebédelni az étterembe, még soha nem csalódtam! A menük összeállítása, bőségessége példaértékű, ár-érték arány nagyon jó! A felszolgálók kedvesek, előzékenyek, minden személyes kérést a maximális mértékig figyelembe vesznek. A tapasztalatom 2 évre visszamenőleg érvényes, azóta is egyik állandó ebédelő helyem.
2016. október 25.a párjával járt itt
A fekvése és kialakítása miatt 2-3 napra az év bármelyik szakában igénybe vehető. Semmi felesleges luxus, kedves alkalmazottak, és biztonságos parkolás. A konyha választéka a reggelinél megfelelő,igazából semmi külön kívánnivalót nem tudunk említeni. Kiváló a többi kiválóhoz hasonlítva-nem ugyanaz, csak ezért adtam jó minősítést.
2016. október 25.barátokkal járt itt
Többször voltunk baráti társaságban az étteremben/2 hónap alatt 5 alkalommal/,nagyon hangulatos, egyedi berendezéssel, kedves, pörgő személyzet, egyedi ízek, és bizony néha megehetetlen nagyságú adagok, amit a végén természetesen csomagolnak is! Frissen sütött almás pite,ha még nem durrant ki a vendég. . . . .