utazónő

utazónő adatlapja

Regisztráció2016.07.03
Utoljára itt2020.02.19

Szörnyű 2016. július 3.gyerekekkel járt itt
Heten mentünk, de ez a hely csak max 4 főnek elég. Előzetes telefonon egyeztetésben, mondtuk hogy 7 megyünk, persze mondták hogy jól van minden van ami ennyi személynek megfelel. Odaérkezésünknél tapasztaltuk, hogy a konyhában 5 pohár 5 bögre 5 tányér, egy 3 literes fazék egy serpenyő, 5 db kés , 5 villa, 5 kanál, egy víz melegítő, egy mikró.
Gyenge 2016. augusztus 17.a párjával járt itt
Ár érték arányban nem volt jó felszereltségű a szoba, a redőnyt mi javítottuk meg. Miniatűr hűtő, nincs éjjeli szekrény, vagyis egy van, de arra tették a mini hűtőt, így az ágy mellett van, egy kis torony építve ezekből. Kicsit nevetséges látványt nyújt. Alsó kategóriásnak mondanám. Központi helyen van, e miatt gyalogosan is jól megközelíthető.
Átlagos 2019. augusztus 13.a párjával járt itt
2019. július végén 4 éjszakát töltöttünk ott. A Várfürdő Panzió Gyula-nak több apartman háza van a városban. Mi a Vár utca 12-ben voltunk elszállásolva. Kupont vettem a szálláshelyre. Mivel a kupon igen gyér szolgáltatást tartalmazott, így mire a végére értem a foglalásnak, mindent külön külön kellett megvenni hozzá pluszban, merem mondani,hogy egyénileg olcsóbb lett volna a foglalásunk.