Aquatherma Termálfalu & Kemping Zalaegerszeg

2,9
a 26 zalaegerszegi szállás közül
Faházak, Kemping
Aquatherma Termálfalu & Kemping Zalaegerszeg
Aquatherma Termálfalu & Kemping ZalaegerszegAquatherma Termálfalu & Kemping Zalaegerszeg

Aquatherma Termálfalu & Kemping Zalaegerszeg bemutatkozása

Zalaegerszegen várja vendégeit az Aquatherma Termálfalu és Kemping a Gébárti-tó félszigetén. 12 darab, teljesen felszerelt rönk apartmanházzal, sátorhellyel és kempinggel várja vendégeit az egyedülálló környezetben található szálláshely. 200 méterre található a termálfürdő remek spa-és wellness szolgáltatásokkal, illetve a Gébárti-tó.

Willis Hotel Business & Wellness Zalaegerszeg - Napi árak reggelis ellátással
2024.06.24-ig
Hotel Írottkő K?szeg

Aquatherma Termálfalu & Kemping Zalaegerszeg vélemények

Szörnyű 2021. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
A hely kívülről szép a tó csodás le kerített gyerek rész van a piciknek A tó büfé nagyon szuper és isteni árai vannak kedves személyzettel ajánlom mindenkinek
A faházban a berendezés ócska, szakadt lepukkant és elhanyagolt az ágynemű szinten. A hűtő mélyhűtőjen nincs ajtó. Az egész házban nyikorog a padló.
Gyenge 2017. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
A környezet nagyon szép, de itt sajnos véget is ér a pozitívumok sora. Valaha jobb napokat látott hely lehetett. Mostanra a ház, amelyben szállást kaptunk leromlott állapotú (foltos fotelek, rozsdás csapok, kiszuperált tévékészülék és hűtő, rozoga berendezés).
Szörnyű 2016. július 3.gyerekekkel járt itt
Heten mentünk, de ez a hely csak max 4 főnek elég. Előzetes telefonon egyeztetésben, mondtuk hogy 7 megyünk, persze mondták hogy jól van minden van ami ennyi személynek megfelel. Odaérkezésünknél tapasztaltuk, hogy a konyhában 5 pohár 5 bögre 5 tányér, egy 3 literes fazék egy serpenyő, 5 db kés , 5 villa, 5 kanál, egy víz melegítő, egy mikró.
Kiváló 2016. április 8.barátokkal járt itt
Az idei Húsvétot töltöttük itt a barátokkal. :)
A gyerekeknek nagyon tetszett a tojáskeresés, légvár, kézműves foglalkozás, stb. Csendes, nyugodt környék.
Nagyon élveztük az éjszakai fürdőzést, a fiúk a horgászatot. Számunkra nagyon kedvező volt a csomagajánlat.
Mindennel elégedettek voltunk, jól éreztük magunkat, szeretnénk majd még visszatérni. :)
Kiváló 2016. február 5.csoporttal járt itt
2016 év jól kezdődött. A Kempingben felújítás nyomai láthatók, az étterem tiszta rendezett, kiváló ízletes, és különleges ételeket kaptunk, bár készítettünk is. A területen lévő kemence adottságait kihasználva remekül éreztük magunkat. A Vendéglő személyzete kedves volt és segítőkész.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. június 24.gyerekekkel járt itt
Családommal voltunk 3 napra a hétvégeken. Helyszín szép , csak a szolgáltatás akadozott. Fogadáskor sokat kellett várni a recepción. Szállásnál két helyen nem volt szúnyogháló, emiatt zárt ablakban aludtunk, a bogarak miatt. Félpanziót kértünk , Vadmacska étteremnek nem lett beszólva és úgy kaptunk vacsorát mint a templom egere.
Átlagos 2015. május 12.gyerekekkel járt itt
A Termálfalu szépfekvésű helyen, egy tó partján van. Csendes, madárban gazdag, sőt mókus is van. Szóval aki szereti a csendet, a természetet annak ez nagyon jó. De. . . A faház berendezése nem volt hiánytalan. A konyha nekünk kimondottan üresen állt. Cserébe a Vadkacsa vendéglő kápráztatott el minket finom falataival, viszont a " körítés"sem volt felejthető.
Átlagos 2014. szeptember 16.családjával járt itt
A hely rövid pihenőre alkalmas. A csapból büdös termálvíz folyik, ami fürdéskor és főleg fogmosáskor nem valami kellemes. Augusztusban este rengeteg a szúnyog. Az étterem kínálata nem nagy, amit adtak az viszont finom és bőséges volt.