Zalaegerszegi Termálfürdő Zalaegerszeg

4,4
városi Termálfürdő közül
Termálfürdő

Zalaegerszegi Termálfürdő Zalaegerszeg bemutatkozása

A Zalegerszegi Termálfürdő tervezői mindenre gondoltak!   Erre jó példa, hogy egy korszerű légkezelő rendszernek köszönhetően pollenmentes levegő kerül a fürdőtérbe, így az allergiában szenvedők számára is biztosított a zavartalan fürdőzés. A csarnokban öt felnőtt és három gyermekmedence található, a legmelegebb vizű a 36-38 fokos medence.

Willis Hotel Business & Wellness Zalaegerszeg - Napi árak reggelis ellátással
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Zalaegerszegi Termálfürdő Zalaegerszeg vélemények

2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2088 feltöltött kép
Átlagos 2021. július 20.a párjával járt itt
Esett az eső és hűvös volt így jöttünk ebbe a fürdőbe. Karórás rendszerű az öltöző, no ezzel is többünknek gondunk támadt. Ezen túljutva beértünk a medencékhez. Termál és élmény is van bugyogókkal, dögönyözőkkel és csúszda. Büfé csak kint van 1, korlátozott választékkal, a benti nincs nyitva.
Érdekes 2020. január 27.a párjával járt itt
Tavaly már egyszer beugrottunk ide, idén kihagyhatatlan volt ezért. Annyi változott, hogy melegebbek lettek a gyógyvízes medencék, a büfé hosszabb ideig volt nyitva, és az ingyenes szauna ezentúl kemény 400 pengő magyar forinttal drágább, azaz fizetős lett. . .
Kihagyhatatlan 2019. február 7.a párjával járt itt
Zalaegerszegi akciós vásárlás után, úgy gondoltuk nem megyünk vissza Hévízre, vagy a hévizi welnessbe, inkább kipróbáljuk a Zalaegerszegi gyógyvizet. És milyen jól tettük!

A városnézés után délután 4 órától 1500 ft a belépőjegy, és ingyen van az infra szauna, a finn szauna, egy olyan csúszda, hogy még én is kétszer mentem fel, van gyerek medence, és minden igényt kielégítő élmény medence !
Kihagyhatatlan 2017. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Elég későn érkeztünk, de szerencsére pénteken és szombaton is éjszakai fürdőzést hirdettek, így volt lehetőségünk sötétedés után is pancsolni. Nem volt nagy zsúfoltság, kellemes, szellős elhelyezkedésre volt lehetőségünk. Minden medencét kipróbáltunk és mindegyik tetszett valamiért.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Érdekes 2016. november 6.gyerekekkel járt itt
Fantasztikusan kialakított fürdő, sok-sok lehetőséggel. Két hat év alatti gyerekkel voltunk a gyerekek számára kialakított részen. Tetszettek a medencék, a játszóterek és lehetőségek. A tisztaság jó és ha kicsi, pelenkás babával jössz, akkor is megtalálod a lehetőséget az ellátására.
Kihagyhatatlan 2016. július 3.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a fürdő. Szép gondozott a gyep, a víz hőmérséklete és a tisztasága kitűnő volt, méltatlanul voltak kevesen. Bármikor szívesen megyünk ismét el.
Kevés volt a büfé, de mivel kevés a vendég így megértem, hogy nincs mire nyitni újat.
Nagyon szívesen ajánlom az ismerőseimnek.
Büszkék lehetnek a Zalaegerszegiek erre a létesítményükre.
Járunk még arra mi is.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 3 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.