uzonyinégyöngyi

uzonyinégyöngyi adatlapja

Regisztráció2016.05.28
Utoljára itt2023.05.31

Szörnyű 2018. július 3.gyerekekkel járt itt
Ebben az évben is már márciusban elkezdtem keresgélni a nyári nyaralásunk lehetséges színhelyeit. Így találtam rá az internetes fórumokon a Misefai Kastélyszállóra. Csendes környezetben fekvő kastély, ahol antik jellegű bútorok találhatóak. Csodaszép képek a kastélyról, a szobákról, a wellness-részlegről.
Felhasználó fényképei:
Misefa Kastély Misefa - Misefa Kastély Misefa - Misefa Kastély Misefa - Misefa Kastély Misefa - Misefa Kastély Misefa - Misefa Kastély Misefa - Misefa Kastély Misefa - Misefa Kastély Misefa -
Kiváló 2016. május 28.barátokkal járt itt
Az én élményem a Makói Szállodáról:

Véletlen folytán esett a választás erre a szállodára, de a szállodába való belépéskor már tudtam nem érhet csalódás. Egy számomra ismeretlen világba csöppentem bele, a 20-as (? ) évek lenyűgöző atmoszférájába. Mindent áthatott az elegancia és a kifinomultság.
Felhasználó fényképei:
Grand Hotel Glorius Makó -
Szörnyű 2016. május 28.barátokkal járt itt
A csodálatos makói szállodát elhagyva, hazafelé menet megszálltunk Gyulán is. Úgy gondoltuk, hogy még 2 éjszakával szeretnénk meghosszabbítani a nyaralást. Gyulán nagyon régen jártunk utoljára, így amikor a Gesztenyés Vendégház internetes ajánlatát megláttam , egyből felvettem a kapcsolatot telefonon a szállással.