Grand Hotel Glorius Makó ★★★★

Grand Hotel Glorius Makó
Grand Hotel Glorius MakóGrand Hotel Glorius Makó
Grand Hotel Glorius MakóGrand Hotel Glorius Makó

Grand Hotel Glorius Makó bemutatkozása

A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek nagyvilági hangulatát idézi. Az Art Deco ihlette négycsillagos hotel a belvárosban, a Hagymatikum fürdő közvetlen szomszédságában várja vendégeit, különleges gasztronómiai kínálattal és kiváló wellness szolgáltatásokkal.

Allium Apartman Makó - Napi árak
2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Grand Hotel Glorius Makó vélemények

Kiváló 2022. november 19.a párjával járt itt
Évek óta nem jártunk itt. Nincs nagy változás! Patent kis hotel-szép szauna reggelre felfűtve ahogy kértük. Kilátás a fürdőre,szépen berendezve,nyugágyak,újságok,vízbekészítés. Az ételek finomak,semmi különleges,a személyzet fiatal,segítőkész a környezet nagyon szép,a szoba kényelmes,mindenhol nagy tisztaság jó illat.
Grand Hotel Glorius Makó - SzobákGrand Hotel Glorius Makó - SzobákGrand Hotel Glorius Makó - WellnessGrand Hotel Glorius Makó - VendéglátásGrand Hotel Glorius Makó - BelsőGrand Hotel Glorius Makó - KörnyékGrand Hotel Glorius Makó - Szórakozás/SportGrand Hotel Glorius Makó - Vendéglátás
Kiváló 2022. július 23.gyerekekkel járt itt
Tetszett a parkolás a szálloda saját zárt parkolójában térítésmentesen.
Klímás volt a szoba felár nélkül. Jók voltak az ételek. Közel volt a fürdő.
Egy komolyabb hütőszekrény előnyösebb lenne a szobában , mint egy kis italhütő, mivel abba nem fér bele a másfél literes ásványvizes palack, de még egy üveg bor sem.
Kiváló 2022. július 16.gyerekekkel járt itt
A hotel a városközpontban van , közel mindenhez . A személyzet nagyon kedves és előzékeny , segítőkész. A szobák tiszták , kényelmesek . Kaptunk kedvezményre jogosító kuponokat a lombkorona sétányra , ami nagyon tetszett. Szívesen segítenek a várost megismerni térkép és egyéb információ ellátásával.
Kiváló 2022. július 1.a párjával járt itt
A Hotel elhelyezkedése kiváló, a város központban és a Hagymatikum fürdő közvetlen szomszédságában van. Berendezése nagyon elegáns, a bútorok nem kopottak mint némely 4 csillagos hotelban, tisztaság van. A személyzet nagyon udvarias, szolgálatkész és ez elmondható Makó város lakóiról is.
Az ott tartózkodás minden szempontból pozitív élmény volt.
Kiváló 2022. március 25.a párjával járt itt
Kényelmes,szép szoba.Kedves és segítőkész,türelmes személyzet.A wellness rész kicsi,de kompenzálja,hogy szemben van a gyógyfürdő.Az ételek bőségesek,ízletesek.
Grand Hotel Glorius Makó - VendéglátásGrand Hotel Glorius Makó - WellnessGrand Hotel Glorius Makó - WellnessGrand Hotel Glorius Makó - WellnessGrand Hotel Glorius Makó - WellnessGrand Hotel Glorius Makó - SzobákGrand Hotel Glorius Makó - SzobákGrand Hotel Glorius Makó - SzobákGrand Hotel Glorius Makó - Külső képGrand Hotel Glorius Makó - Külső kép
Kiváló 2022. március 17.a párjával járt itt
Nagyon kedves volt a szálloda minden dolgozója. Nagyon elegáns a berendezés mindenütt. Kényelmes a parkolási lehetőség az udvarban. Teszett, hogy a szállodán belül promotálják a városi rendezvényeket. Nagyon finomak voltak az ételek.
A szőnyegek a szobánkban és a folyosókon nem voltak maradéktalanul tiszták.
Kiváló 2021. december 29.a párjával járt itt
Négy szép napot töltöttünk el a Grand Hotel Gloriusban Makón. A Hotel személyzete mindent megtett annak érdekében, hogy mindenki jól érezze magát. Az ételek kiválóak, ugynúgy a kiszogálás. Egy a amit negatívan értékelnék az a zene volt. Amit produkáltak az lehúzott. Semmi karácsonyi
hangulatot nem tudtak teremteni.
Kiváló 2021. október 24.a párjával járt itt
Júliusban jártunk Makón párommal, 3 nap/2 éjszakát töltöttünk a hotelben. Nagyon szép a hotel, tiszta, modern berendezéssel, 1 perc sétára a Hagymatikum fürdőtől. Mindennel elégedettek voltunk, ajánlom másoknak.
2021. augusztus 25.kollégákkal járt itt
Kirándulás kapcsán kerültem a szállodába, habár sok jót hallottam róla. A szálloda wellness részlege kicsi, habár pótolja a mellette lévő fürdő. A reggeli finom volt, de a vacsorával nem voltam megelégedve. 4 *-os szállodától többet vártam, bővebb választékkal.
Kiváló 2021. május 15.a párjával járt itt
Nagyon kedves figyelmes volt a személyzet, az ellátás is jó volt bőséges és változatos volt a reggeli. A szoba kényelmes tiszta hangulatos , A Wellness részleg nagyon jó volt gyönyörű panorámás kilátással a Hagymatikum csodálatos kupoláira és a városra. Gyönyörű város egy kis "ékszerdoboz"