Grand Hotel Glorius Makó
6900 Makó, Csanád vezér tér 2.

Grand Hotel Glorius Makó a térképen

Grand Hotel Glorius Makó értékelése:

1. helyezett a 16 makói szállás közül
14. helyezett Dél Alföldön - 541 szállás közül

Grand Hotel Glorius Makó bemutatkozása

A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek nagyvilági hangulatát idézi. Az Art Deco ihlette négycsillagos hotel a belvárosban, a Hagymatikum fürdő közvetlen szomszédságában várja vendégeit, különleges gasztronómiai kínálattal és kiváló wellness szolgáltatásokkal.

Grand Hotel Glorius Makó képei

Grand Hotel Glorius Makó vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 25.
Nagyon elegáns,kellemes hangulatú hotel. Kedves segítőkész személyzettel. A makói fürdő egy karnyújtásnyira helyezkedik el a hoteltől,igazán kényelmesen megközelíthető. Az étterem rendezett ,elegáns és diszkrét. Finom választékos ételekkel. A tetőteraszon nagyon jól lehet pihenni ,miközben rálátni a városra,ami csendes és nyugodt.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
Kedvesemmel a fovarosbol erkeztunk, hogy a hetvegen elfeledjuk a nagy varos zajat. A pihenes jol sikerult,az ott dolgozok kedvesek, segitokeszek. A bufe reggeli/vacsora kelloen kiszolgalja az ember izleset, ahogy az al a carte menu is. A zene kellemes ami az etteremben es a lobbiban szolt. A szoba tiszta volt, felszerelt, es hangulatos.
Válasz az értékelésre - 2019. április 30.
Kedves Vendégünk,
Köszönjük szépen, megosztotta velünk véleményét.
Külön örülök, hogy megemlítette segítőkész személyzetünket és konyhánk ízvilágát. Bízom benne, hogy hamarosan újra szállodánkban köszönthetjük.
Üdvözlettel
Grand Hotel Glorius, igazgató

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 27.
Elegáns szálloda, a belső kialakítás nagyon jó hangulatú. A személyzet nagyon segítőkész és remek idegenvezetők. A pezsgős reggeli nagyon jó találmány. Az ételek kifogástalanok. Egy kicsi negatívum, hogy a második emeleten a Wi-Fi akadozik és meg-megszünik. A tetőteraszról az esti látvány nagyon fantasztikus.

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 2.
A családommal 3 napot töltöttünk el a szállodában,és a vendég értékelések alapján csupa jóra számítottunk. Nem csalódtunk ! ! A szálloda elhelyezkedése, belső kialakítása remek, jó hangulata, designja kiemelkedik a magyar 4 csillagos mezőnyből ! Örömmel tapasztaltuk a személyzet magas színvonalú, és végtelenül profi kiszolgálását, kiemelném a pincérek vendégközpontú hozzáállását !
Válasz az értékelésre - 2019. február 5.
Kedves Vendégünk!

Nagyon köszönjük kedves visszajelzését. Nagy öröm számunkra, hogy ennyire elégedett volt szállodánk szolgáltatásaival. Várjuk vissza sok szeretettel!

Üdvözlettel,
Grand Hotel Glorius, igazgató

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 28.
Sajnos a recepciós hölgy nem szólt arról, hogy a szálloda vendégei a fürdőből kitudnak jönni vacsorázni és ugyan azzal a jeggyel visszatudnak menni. A köntöst és a wellness törölközőt külön kell kérni.
Múzeumi belépőt nem kaptuk meg. A szálloda lépcsői nem voltak a hótól megtisztítva az éttermi bejáratnál ellenben lesöpörték a havat.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 28.
A szálloda tisztasága, a személyzet udvariassága és figyelmessége , valamint a szobák felszereltsége semmi kívánni valót nem hagyott maga után. Az ételek is nagyon ízletesek voltak. Makó is nagyon kedves alföldi kisváros, ahol rengeteg látnivaló van. A hotel szomszédságában levő Hagymatikum fürdő impozáns és valóban olyan szép, mint ahogy hallottuk.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 18.
Két éjszakát töltöttünk a szállodában. Az ott dolgozók segítőkészek,tudják a dolgukat. A szálloda belül hangulatos, bár helyenként újgazdag ízlésficamról árulkodik. A konyhájuk kiváló, az ételek finomak a pincérek kedvesek, szolgálatkészek, figyelmesek, a választék szerény, de ez a szálloda viszonylag kis kapacitásával magyarázható.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 25.
Kedves Vendégünk,
Köszönöm szépen, megosztotta véleményét a makói tartózkodásával kapcsolatban.
Vendégeink megelégedettsége számunkra nagyon fontos, így örülünk minden visszajelzéseknek is. Külön örülök, hogy megemlítette segítőkész személyzetünket és konyhánk ízvilágát. A jacuzzi vízkezelésével és az ággyal kapcsolatos észrevételeit továbbítottam kollégáimnak.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 25.
Nagyon szép a hotel, csak sajnos a wellnes hanyagolható. Mindössze egy jakucci volt, aminek a vize nem volt takarítva, így nem volt kedvünk bele menni. Ezzel szemben a Hagymatikum fürdő felejthetetlen élményt nyújtott, sajnos csak 1 alkalomra szóló belépőt kaptunk az árban. Ezzel együtt ajánlom mindenkinek.

Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 10.
Kedves Vendégünk,

Köszönöm visszajelzését makói tartózkodásával kapcsolatban. Örömmel olvastam, hogy szállodánk és a vele szomszédos Hagymatikum fürdő is elnyerte tetszésüket. A fürdő valóban páratlan élményt nyújt. Vendégeink megelégedettsége számunkra nagyon fontos, így köszönöm visszajelzését a jacuzzival kapcsolatban.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 18.
Nagyon kényelmes szoba, a wellness részlegen nyugodtan ki lehet kapcsolódni. Az elhelyezkedés tökéletes, csupán néhány méterre a Hagymatikum fürdőtől. Finom, választékos reggeli.
Válasz az értékelésre - 2018. június 12.
Kedves Vendégünk,

Nagy örömmel olvastam értékelését szállodának szolgáltatásaival kapcsolatban. A vendégek megelégedettsége számunkra elsődleges, így jó eső érzés pozitív visszajelzést olvasni. Bízom benne, hogy hamarosan ismét vendégként üdvözölhetjük.
üdvözlettel

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A méltán híres Makói Hagymatikum szomszédságában,a város központjában egy szépséges park mellett helyezkedik el a Grand Hotel Glórius. Zárt parkoló az udvarban,rálátás a fürdőre,egy-két pozitivum első látásra. A személyzet kedves,udvarias,tudják a dolgukat,nem csak a szállóvendégekkel,hanem a betévedő emberekkel is segítőkészek.

Makó
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 12.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internettel
Makó
2 nap/1 éjszaka 13.900 - 17.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internettel
Szent Gellért Borház & Vendégfogadó
Makó
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.24-ig
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Dóm Hotel
Szeged
3 nap/2 éjszaka 9.988,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 17.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.21-ig
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 14.625 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Tisza Alfa Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Colosseum Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 36.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.29-ig
Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Makó
6 nap/5 éjszaka 11.815 - 15.980,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internettel

Szállodák Makó környékén
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Novotel Szeged Hotel Szeged
A négycsillagos Novotel Szeged Hotel a város legszebb részén, a Tisza partján 136 szobával...
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (1 éjtől)
Őszi kikapcsolódás (min. 2 éj)

MakóX