Grand Hotel Glorius Makó
6900 Makó, Csanád vezér tér 2.

Grand Hotel Glorius Makó a térképen

Grand Hotel Glorius Makó értékelése:

1. helyezett a 17 makói szállás közül
23. helyezett Dél Alföldön - 563 szállás közül

Akciós csomagok

Grand Hotel Glorius Makó bemutatkozása

A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek nagyvilági hangulatát idézi. Az Art Deco ihlette négycsillagos hotel a belvárosban, a Hagymatikum fürdő közvetlen szomszédságában várja vendégeit, különleges gasztronómiai kínálattal és kiváló wellness szolgáltatásokkal.

Grand Hotel Glorius Makó képei

Grand Hotel Glorius Makó vélemények

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 22.
Ajándékba kaptam egy wellness hétvégét a hotelbe! Már a belépésnél elvarázsolt bennünket a pompás előtér! Nagyon kedvesen fogadtak és minden kérésünket teljesítettek! Rend és tisztaság mindenhol. a. wellness részleg igényes és minőségi! Az étel választék nem volt nagy de elég volt. Még furdobelepot is kaptunk a Hagymatikum fürdőbe!

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 4.
A szálloda szép, kényelmes, a személyzet nagyon segítőkész és kedves. 6 fős családunkkal 3 kétágyas szobát vettünk igénybe, melyek közül 2 tetőtéri volt. Mindegyik szoba kényelmes és szépen berendezett volt. A kilátás ugyan egyik szobából sem volt látványos, vagy szép, de ez nem volt fontos számunkra.
Válasz az értékelésre - 2020. július 7.
Kedves Vendégünk,
Köszönjük kedves szavait és hálásak vagyunk, hogy megosztotta velünk tapasztalatait. Örömünkre szolgált Önöket vendégül látni, bízunk benne, hogy lesz még alkalmunk üdvözölni Önöket máskor is szállodánkban!
Jakab-Bereczky Edit Tünde (Grand Hotel Glorius)

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Otthagytuk a fővárosi zsivajt pár (hétköz)napra, abban reménykedve, hogy egy kicsi, csendes városkában pihenünk, távol minden zajtól és tülekedéstől. Amit kaptunk, messze felülmúlta a várakozásunkat. Kezdeném a személyzettel, hiszen mégiscsak velük találkoztunk legelőször. . . Rendkívül kedvesek, segítőkészek voltak, egytől egyig mindenki.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon elegáns,kellemes hangulatú hotel. Kedves segítőkész személyzettel. A makói fürdő egy karnyújtásnyira helyezkedik el a hoteltől,igazán kényelmesen megközelíthető. Az étterem rendezett ,elegáns és diszkrét. Finom választékos ételekkel. A tetőteraszon nagyon jól lehet pihenni ,miközben rálátni a városra,ami csendes és nyugodt.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
Kedvesemmel a fovarosbol erkeztunk, hogy a hetvegen elfeledjuk a nagy varos zajat. A pihenes jol sikerult,az ott dolgozok kedvesek, segitokeszek. A bufe reggeli/vacsora kelloen kiszolgalja az ember izleset, ahogy az al a carte menu is. A zene kellemes ami az etteremben es a lobbiban szolt. A szoba tiszta volt, felszerelt, es hangulatos.
Válasz az értékelésre - 2019. április 30.
Kedves Vendégünk,
Köszönjük szépen, megosztotta velünk véleményét.
Külön örülök, hogy megemlítette segítőkész személyzetünket és konyhánk ízvilágát. Bízom benne, hogy hamarosan újra szállodánkban köszönthetjük.
Üdvözlettel
Grand Hotel Glorius, igazgató

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 27.
Elegáns szálloda, a belső kialakítás nagyon jó hangulatú. A személyzet nagyon segítőkész és remek idegenvezetők. A pezsgős reggeli nagyon jó találmány. Az ételek kifogástalanok. Egy kicsi negatívum, hogy a második emeleten a Wi-Fi akadozik és meg-megszünik. A tetőteraszról az esti látvány nagyon fantasztikus.

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 2.
A családommal 3 napot töltöttünk el a szállodában,és a vendég értékelések alapján csupa jóra számítottunk. Nem csalódtunk ! ! A szálloda elhelyezkedése, belső kialakítása remek, jó hangulata, designja kiemelkedik a magyar 4 csillagos mezőnyből ! Örömmel tapasztaltuk a személyzet magas színvonalú, és végtelenül profi kiszolgálását, kiemelném a pincérek vendégközpontú hozzáállását !
Válasz az értékelésre - 2019. február 5.
Kedves Vendégünk!

Nagyon köszönjük kedves visszajelzését. Nagy öröm számunkra, hogy ennyire elégedett volt szállodánk szolgáltatásaival. Várjuk vissza sok szeretettel!

Üdvözlettel,
Grand Hotel Glorius, igazgató

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 28.
Sajnos a recepciós hölgy nem szólt arról, hogy a szálloda vendégei a fürdőből kitudnak jönni vacsorázni és ugyan azzal a jeggyel visszatudnak menni. A köntöst és a wellness törölközőt külön kell kérni.
Múzeumi belépőt nem kaptuk meg. A szálloda lépcsői nem voltak a hótól megtisztítva az éttermi bejáratnál ellenben lesöpörték a havat.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 28.
A szálloda tisztasága, a személyzet udvariassága és figyelmessége , valamint a szobák felszereltsége semmi kívánni valót nem hagyott maga után. Az ételek is nagyon ízletesek voltak. Makó is nagyon kedves alföldi kisváros, ahol rengeteg látnivaló van. A hotel szomszédságában levő Hagymatikum fürdő impozáns és valóban olyan szép, mint ahogy hallottuk.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 18.
Két éjszakát töltöttünk a szállodában. Az ott dolgozók segítőkészek,tudják a dolgukat. A szálloda belül hangulatos, bár helyenként újgazdag ízlésficamról árulkodik. A konyhájuk kiváló, az ételek finomak a pincérek kedvesek, szolgálatkészek, figyelmesek, a választék szerény, de ez a szálloda viszonylag kis kapacitásával magyarázható.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 25.
Kedves Vendégünk,
Köszönöm szépen, megosztotta véleményét a makói tartózkodásával kapcsolatban.
Vendégeink megelégedettsége számunkra nagyon fontos, így örülünk minden visszajelzéseknek is. Külön örülök, hogy megemlítette segítőkész személyzetünket és konyhánk ízvilágát. A jacuzzi vízkezelésével és az ággyal kapcsolatos észrevételeit továbbítottam kollégáimnak.
Vezekényi Péter, igazgató

Makó
2 nap/1 éjszaka 13.400 - 32.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internettel
Makó
6 nap/5 éjszaka 11.390 - 21.930,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internettel
Vén Diófa De Lux Panzió
Érvényes: 2021.08.08-ig
Mozart Hotel
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Napsugár Hotel
Gyopárosfürdő
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2020.11.30.
Open Hotel
Szentes
3 nap/2 éjszaka 16.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Garden 39 Vendégház
Érvényes: 2021.08.08-ig
Hotel Corvus Aqua
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 14.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, finn szauna használattal, fürdőköpeny és strandtörölköző használattal, Gyopárosi Szaunapark belépő vásárlási lehetőséggel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, fürdőköntös bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fitnesz sarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Novotel Szeged Hotel
Szeged
3 nap/2 éjszaka 15.050,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.01-ig
Makó
4 nap/3 éjszaka 8.550 - 22.350,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internettel

Szállodák Makó környékén
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Alföldi wellness (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény reggelivel (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

MakóX