Grand Hotel Glorius Makó ★★★★

Grand Hotel Glorius MakóGrand Hotel Glorius Makó
Grand Hotel Glorius MakóGrand Hotel Glorius Makó
67 fotó

Grand Hotel Glorius Makó bemutatkozása

A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek nagyvilági hangulatát idézi. Az Art Deco ihlette négycsillagos hotel a belvárosban, a Hagymatikum fürdő közvetlen szomszédságában várja vendégeit, különleges gasztronómiai kínálattal és kiváló wellness szolgáltatásokkal.

57 vendég véleménye alapján

4,8Kényelem
4,5Szolgáltatás
4,6Étkezés
4,8Elhelyezkedés
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!

A Grand Hotel Glorius legnépszerűbb csomagjai

Grand Hotel Glorius Makó - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
35.800 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval
2022.12.20-ig
Grand Hotel Glorius Makó - 5 éjszakás ajánlat félpanzióval
5 éjszakás ajánlat félpanzióval
152.150 Ft / 2 fő / 5 éj-től félpanzióval
2022.12.20-ig
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő
65.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től kiváló félpanzióval

Grand Hotel Glorius Makó vélemények

Kiváló 2022. július 23.gyerekekkel járt itt
Tetszett a parkolás a szálloda saját zárt parkolójában térítésmentesen.
Klímás volt a szoba felár nélkül. Jók voltak az ételek. Közel volt a fürdő.
Egy komolyabb hütőszekrény előnyösebb lenne a szobában , mint egy kis italhütő, mivel abba nem fér bele a másfél literes ásványvizes palack, de még egy üveg bor sem.
4Személyzet
Kiváló 2022. július 16.gyerekekkel járt itt
A hotel a városközpontban van , közel mindenhez . A személyzet nagyon kedves és előzékeny , segítőkész. A szobák tiszták , kényelmesek . Kaptunk kedvezményre jogosító kuponokat a lombkorona sétányra , ami nagyon tetszett. Szívesen segítenek a várost megismerni térkép és egyéb információ ellátásával.
Kiváló 2022. július 1.a párjával járt itt
A Hotel elhelyezkedése kiváló, a város központban és a Hagymatikum fürdő közvetlen szomszédságában van. Berendezése nagyon elegáns, a bútorok nem kopottak mint némely 4 csillagos hotelban, tisztaság van. A személyzet nagyon udvarias, szolgálatkész és ez elmondható Makó város lakóiról is.
Az ott tartózkodás minden szempontból pozitív élmény volt.
4Étkezés
Kiváló 2022. március 25.a párjával járt itt
Kényelmes,szép szoba.Kedves és segítőkész,türelmes személyzet.A wellness rész kicsi,de kompenzálja,hogy szemben van a gyógyfürdő.Az ételek bőségesek,ízletesek.
3Szolgáltatások
Itt fényképeztem:
Grand Hotel Glorius Makó - VendéglátásGrand Hotel Glorius Makó - WellnessGrand Hotel Glorius Makó - WellnessGrand Hotel Glorius Makó - WellnessGrand Hotel Glorius Makó - WellnessGrand Hotel Glorius Makó - SzobákGrand Hotel Glorius Makó - SzobákGrand Hotel Glorius Makó - SzobákGrand Hotel Glorius Makó - Külső képGrand Hotel Glorius Makó - Külső kép
Még több kép (7 db) >>
Kiváló 2022. március 17.a párjával járt itt
Nagyon kedves volt a szálloda minden dolgozója. Nagyon elegáns a berendezés mindenütt. Kényelmes a parkolási lehetőség az udvarban. Teszett, hogy a szállodán belül promotálják a városi rendezvényeket. Nagyon finomak voltak az ételek.
A szőnyegek a szobánkban és a folyosókon nem voltak maradéktalanul tiszták.
3Tisztaság
4Kényelem
4Szolgáltatások
Kiváló 2021. december 29.a párjával járt itt
Négy szép napot töltöttünk el a Grand Hotel Gloriusban Makón. A Hotel személyzete mindent megtett annak érdekében, hogy mindenki jól érezze magát. Az ételek kiválóak, ugynúgy a kiszogálás. Egy a amit negatívan értékelnék az a zene volt. Amit produkáltak az lehúzott. Semmi karácsonyi
hangulatot nem tudtak teremteni.
Kiváló 2021. október 24.a párjával járt itt
Júliusban jártunk Makón párommal, 3 nap/2 éjszakát töltöttünk a hotelben. Nagyon szép a hotel, tiszta, modern berendezéssel, 1 perc sétára a Hagymatikum fürdőtől. Mindennel elégedettek voltunk, ajánlom másoknak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már
2021. augusztus 25.kollégákkal járt itt
Kirándulás kapcsán kerültem a szállodába, habár sok jót hallottam róla. A szálloda wellness részlege kicsi, habár pótolja a mellette lévő fürdő. A reggeli finom volt, de a vacsorával nem voltam megelégedve. 4 *-os szállodától többet vártam, bővebb választékkal.
3Személyzet
4Tisztaság
4Kényelem
3Szolgáltatások
3Étkezés
4Elhelyezkedés
Kiváló 2021. május 15.a párjával járt itt
Nagyon kedves figyelmes volt a személyzet, az ellátás is jó volt bőséges és változatos volt a reggeli. A szoba kényelmes tiszta hangulatos , A Wellness részleg nagyon jó volt gyönyörű panorámás kilátással a Hagymatikum csodálatos kupoláira és a városra. Gyönyörű város egy kis "ékszerdoboz"
4Elhelyezkedés
Grand Hotel Glorius válasza
Kedves vendégünk,
Köszönjük kedves szavait, nagy örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat nálunk. Bízunk benne, hogy lesz szerencsénk önöket máskor is vendégül látni szállodánkban.
2021. május 17., Jakab-Bereczky Edit Tünde, Grand Hotel Glorius
Kiváló 2020. szeptember 7.csoporttal járt itt
Szeptember 1től voltunk itt csoporttal az utazási iroda [moderálva - a szerk. ] szervezésében. Csodálatos egy hetet töltöttünk a szállodában. Már belépéskor elámultunk a csodás kialakításon. Nagy tisztaság mindenütt. A személyzet kedves udvarias. A Wellnes rész kicsi de szuper. Az ételek nem túl változatosak de mindenki megtalálja a saját ízlésének megfelelőt.
4Étkezés
57 értékelés / 6 oldalon
Grand Hotel Glorius Makó a térképen
6900 MakóCsanád vezér tér 2.
Foglalás: +36 1 4578450 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
• Ingyenes WI-FI a szobákban
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás szükséges)
Étkezés
• étterem / kávézó • szobaszervíz • laktózmentes étkezési lehetőség