Válogatós

Válogatós adatlapja

Regisztráció2013.09.20
Utoljára itt2015.09.17

Kiváló 2015. augusztus 18.barátokkal járt itt
több eve visszatérő vendég vagyok az étteremben. Tudom tobb generaciósetteremtulajdonosok vezetik az ettermet. De ami latszik, hogy igazan szeretik a vendeget! Kivalo hagyomanyos magyar, ha kell nemzetkozi fogasok varjak a vendeget. Figyelnek, minden pillanatban elerheto a pincer. Gyors a kiszolgalas barmikor megy az ember oda. Szeretem a hangulatat.
Kiváló 2015. augusztus 11.barátokkal járt itt
Szeretem az indiai ételeket. Ezért fel is kutatom az éttermeket. Nagy meglepetés volt számomra ez az étterem. Olyan embert vittem el, aki ott élt régebben. Igazi indiai fogások voltak. Vegetáriánusoknak is. Minden kifogástalan. Közben jöttek be, akik elvitelre rendeltek valamit. Házhoz is szállítanak, a vendéglő tényleg kicsi, kevés asztallal.
Felhasználó fényképei:
Maharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest -
2014. január 16.családjával járt itt
A szobák nagyok, és a berendezés is elegáns. A "kiállított" bútorok is a kastély hangulatához illenek. A reggeli is jó, a koszt is nagyon jó volt. Igaz Budapesttől messze van. De érdemes odamenni, kezelésért is. Sétálni sokat lehet, de leginkább a kezelések után már elfárad az ember, és szívesen olvasgat és pihen.