Pastrami Étterem & Café Budapest

Senior pihenés
2025.03.27-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre

Pastrami Étterem & Café Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2023. február 5.barátokkal járt itt
A séf ajánlatából választottunk. Én választásom: ZÖLD CURRYS CSIRKERAGU, PÁROLT RIZS volt. Sajnos olyan volt, mintha egyáltalán nem tartalmazott volna semmi curry fűszert, ellenben a tegnapról megmaradt húslevest sűrítették volna be és találták rizzsel. A hőmérséklete változó volt hol épp langyos máshol tűzforró.
Átlagos 2022. november 1. járt itt
Bár jó sok évvel ezelőttiek az értékelések, de egyetértek azokkal, akik minőség/színvonalromlást tapasztaltak. Nekem is ez a véleményem, főleg a személyzet tekintetében. Lézengő fiatal személyzet, akik a vendéglátásról nem sokat tudhatnak, mintha csak összesodorta volna őket ide a szél.
Pastrami Étterem & Café Budapest - Külső képPastrami Étterem & Café Budapest - Külső képPastrami Étterem & Café Budapest - Külső képPastrami Étterem & Café Budapest - Külső képPastrami Étterem & Café Budapest - Külső képPastrami Étterem & Café Budapest - Külső képPastrami Étterem & Café Budapest - Étlap/itallapPastrami Étterem & Café Budapest - BelsőPastrami Étterem & Café Budapest - Külső képPastrami Étterem & Café Budapest - Külső képPastrami Étterem & Café Budapest - Külső képPastrami Étterem & Café Budapest - BelsőPastrami Étterem & Café Budapest - Külső képPastrami Étterem & Café Budapest - Külső képPastrami Étterem & Café Budapest - Külső képPastrami Étterem & Café Budapest - Külső képPastrami Étterem & Café Budapest - Külső képPastrami Étterem & Café Budapest - BelsőPastrami Étterem & Café Budapest - BelsőPastrami Étterem & Café Budapest - Külső képPastrami Étterem & Café Budapest - Külső képPastrami Étterem & Café Budapest - Külső képPastrami Étterem & Café Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő
Átlagos 2015. november 21.a párjával járt itt
A tévében közvetített ismertető, bemutató alapján kerestük fel.
A film alapján kicsit többet vártunk.
Az étlap jó, a vendéglő is, de az étlaptól eltérni nem tudtak és nem is akartak.
Sima káposzta salátát szerettem volna, csak az előre elkészített, majonézest adták volna stb.
Az étlapon szereplő étel nem volt rossz, de különösebb sem.
Egyszeri élménynek jó volt.
2015. szeptember 15.családjával járt itt
USA utan itt is meg akartam kostolni. Ketszer is elmentem. Reubent valsztottam, nem bantam meg. Az adag nagy volt, es ízletes a hús is. Limonadet ittam, mert szeretem, es alkiholt nem iszom. Kiszolgalas latszolag nem volt tul udvarias, de nagyon korrekt. A felet be is csomagoltattuk, nem fert belenk. Szeprn csomagoltak, udvarias volt a pincerno is.
Gyenge 2015. május 16.a párjával járt itt
Utolsó látogatásom óta elég nagyot lépett vissza minőségben az étterem! A pastrami szendvicsben száraz volt a hús mint a Szahara. A reuben kritikán aluli. A pincérnő modortalan volt, végig rágózott amíg rendeltem és fizettem. Nyugtát nem kaptam csak összesítőt a fogyasztásról. Mint szakmabeli állítom, hogy nagyon jó úton halad a bukás felé az étterem.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. december 23.gyerekekkel járt itt
Idemásolom, amit nekik írtam:
Tegnap este jártunk Nálatok, bebizonyosodott: lehet hinni a szuperlatívuszos pletykáknak! A libamáj brulée fantasztikus volt, és nem tudom, honnan tudta a szakács, hogy én a csípőset csak halvány gondolatként szeretem, de TUDTA! A borok is rendben voltak, gratulálunk, csak így tovább! . . .
Ezüst fokozatú értékelő
Gyenge 2014. augusztus 2., kollégákkal járt itt
Kedves gyors figyelmes kiszolgálás, amint kiürült a pohár ugrottak töltöttek. Nagyon drága, egy l szóda víz 900 ft! egy nagy hamburger- ami állitolag finom- 4. 600 ft. A rendelt rozé bor drága, és gyenge minőségű volt. Szerencsére az étel elfogyasztása után lepték el az asztalt a legyek, poharakon mászkáltak, amit sajnálattal vett tudomásul a pincér, viszont nem lepődött meg.
Kiváló 2014. március 21.gyerekekkel járt itt
Unokatestvérem esküvőjén jártam ebben az étteremben, itt tartották a templomi házasságkötést követően a vacsorát. Kb. 80-90 ember volt összesen, mi elsők között érkeztünk meg a helyszínre, a bejáratnál pezsgővel és frissítő italokkal vártak már bennünket.
Kiváló 2013. december 27.gyerekekkel járt itt
Egy igazi családbarát étterem. Gyereksarok, türelmes, laza felszolgálók. Az étel kb. tíz percen belül az asztalunkon volt. Bár a mennyiség nem az igazi, de az ételek minősége kifogástalan volt. Tele volt gyerekkel, szaladgáltak fel-le a lépcsőn és senki nem nézte őket rossz szemmel. Látványos a konyha, a gyerekeknek nagyon tetszett. Máskor is megyünk.
Kiváló 2013. július 1., csoporttal járt itt
Ez a csodálatos étterem Budapesten található meg amely számomra többet jelentett mint egy étterem!
Az élmények a kedves kiszolgálás ahogyan a betérő vendégekkel viselkednek,és állnak rendelkezésükre maga a hozzá állás igazán lenyűgöző,és köszönetre méltó!
Mindenkinek csak ajánlani tudom mert ennél szebb,és foghatóbb étterembe még nem jártam!
Köszönöm!
Pastrami Étterem & Café Budapest - Belső
Pastrami Étterem & Café Budapest a térképen
1036 BudapestLajos u. 93-99.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • kisállat bevihető
magyar, nemzetközi