2083 Solymár, Terstyánszky u. 40

H 08:00-21:30
K 08:30-21:30
Sze-Szo 08:00-21:30
V 08:00-16:00
borozó, étterem, kávézó - kávéház, presszó, teázó - teaház, bár, szálláshely étterme, vendéglő
magyar, nemzetközi
magyar, angol, német
ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Warsteiner

Aranykorona Vendéglő és Hotel Solymár bemutatkozása

Reggelizne? Ebédelne? Csak egy italt fogyasztana?
Konferencia helységet keres?
Tárgyalna és közben széles sávú internetet is használna teljesen ingyen?
Vendégének, üzleti partnerének szállást keres?
Születésnapot ünnepelnének? ... Tovább >>
Reggelizne? Ebédelne? Csak egy italt fogyasztana?
Konferencia helységet keres?
Tárgyalna és közben széles sávú internetet is használna teljesen ingyen?
Vendégének, üzleti partnerének szállást keres?
Születésnapot ünnepelnének? Családi ünnepet tartanának?
Sporteseményt nézne és vacsorázna egyszerre, de nem otthon?

Mindent egy helyen! Az Aranykoronában Solymáron!
Mert nálunk jó lakni, és lehet jól lakni!

Aranykorona Vendéglő és Hotel Solymár képei

Aranykorona Vendéglő és Hotel Solymár vélemények

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 1.
Előszilvesztert és házassági évfordulót tartottunk a gyerekekkel ebben a szuper étteremben. A tulajdonos fogadja a vendégeket és a visszatérőket még egy év után is megismeri. A rendelést pillanatok alatt az asztalhoz varázsolják, pedig helyet csak előzetes foglalással lehet kapni. Az ételek minősége és mennyisége kifogástalan. A kiszolgálás osztályon felüli.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 28.
Ez az az étterem ahol még nem csalódtam. Az ételek kitűnőek, a kiszolgálás mindig kedves és figyelmes. Ide ha bárki betér mindig úgy fogadják mintha régi kedves ismerős lenne. A tulajdonosnak mindenkihez van egy kedves szava. A szeme mindig a "placcon" van, ha bármi gond adódik rögtön orvosolják. Ha igazán jót akarok enni csak ide megyünk, imádja az egész család.

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Hirtelen elhatározással választottuk ezt a közeli éttermet egy vasárnapi ebédre. Nem gondoltuk, hogy előre foglalnunk kellett volna. Udvarias fogadtatás a fiatal személyzet részéről, de szabad helyre rábólintás csak a mindenható tulajdonos úr beleegyezésével lehetséges. Kis színjáték után azért akad hely.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 27.
Az abszolút favorit. :-) Az esküvőnket is itt tartottuk, mert tudtuk, hogy ennél jobb kezekben nem is lehetnénk. Számos más családi ünnepi alkalmat is ünnepeltünk itt már és minden alkalommal a legnagyobb megelégedettséggel távoztunk. Egyszerűen kiváló hely, fantasztikus ételekkel és ami a legfontosabb: a kiszolgálás tökéletes.

2014. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Múlt hétvégén voltunk itt egy családi ebéden. Összességében nagyon elégedettek voltunk. A bejáratnál a pincérek szinte sorfalat állva fogadtak minket. Az ételek finomak voltak, a pincérek nagyon figyelmesek. A teraszrészen kértünk asztalt, mivel nagyon jó idő volt. Az étlapon bőséges a választék. Az ételek mellé választhattunk pékárut-az egyik pincér egy óriási fonott kosárból kínálta azokat.

2013. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 16.
Már évtizedek óta járok az Aranykorona Vendéglőbe. Sokat változott, mindig tud újítani. Az felszolgált ételek a legjobb minőségűek, és egyéni kéréseket is teljesítenek. A Libanapon tavaly szenzációs volt. Libából - kolbász, hurka! Zseniális. Persze olyan bő az étlap választéka, hogy alig tudok válogatni, ha ott vagyok.

2013. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. november 27.
Életem egyik legkiválóbb étterem élményét kaptam itt. Az ételek minden esetben kiválóak, remek kiszolgálás, kedves és figyelmes hozzáállás valamint luxus minőség. Mennyiség-minőség, ár-érték arány tökéletes. Nem tudok semmi negatívat említeni. Amint tehetem, ismételten ellátogatok majd egy új társasággal, hiszen kihagyhatatlan!

Legnépszerűbb csomagok Solymáron és környékén
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450 - 9.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.27. - 2020.12.20.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Atlantic Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.059 - 68.186,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2021.02.28.
Villapark Várgesztes
Várgesztes
2-3 éjszaka 41.600,-Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással 2 felnőtt és 4 gyermek részére, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.29. - 2020.06.14.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 13.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztás kávégépből, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetsőséggel
2020.01.01. - 2020.12.31.
Kristály Imperial Hotel
Tata
2-3 éjszaka 19.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.28.
Parti Panzió
Tata
4 nap/3 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.26. - 2021.02.26.
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 7.937 - 8.518,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.

Szállodák Solymár környékén
Tó Wellness Hotel Solymár
Royal Club Hotel Solymár
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Solymár
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (1 éjtől)

Aranykorona Vendéglő és Hotel SolymárX