Aranykorona Vendéglő és Hotel Solymár

4,7
a 8 solymári étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, bár, szálláshely étterme, vendéglő
Aranykorona Vendéglő és Hotel Solymár
Aranykorona Vendéglő és Hotel SolymárAranykorona Vendéglő és Hotel Solymár
Aranykorona Vendéglő és Hotel SolymárAranykorona Vendéglő és Hotel Solymár

Aranykorona Vendéglő és Hotel Solymár bemutatkozása

Reggelizne? Ebédelne? Csak egy italt fogyasztana?
Konferencia helységet keres?
Tárgyalna és közben széles sávú internetet is használna teljesen ingyen?
Vendégének, üzleti partnerének szállást keres?
Születésnapot ünnepelnének? Családi ünnepet tartanának?
Sporteseményt nézne és vacsorázna egyszerre, de nem otthon?

Klebelsberg Kastély Budapest - Augusztus 20. - teljes előrefizetéssel
Augusztus 20. - teljes előrefizetéssel
08.15-20.
Klebelsberg Kastély Budapest

Aranykorona Vendéglő és Hotel Solymár vélemények

Kiváló 2019. január 1.gyerekekkel járt itt
Előszilvesztert és házassági évfordulót tartottunk a gyerekekkel ebben a szuper étteremben.
A tulajdonos fogadja a vendégeket és a visszatérőket még egy év után is megismeri. A rendelést pillanatok alatt az asztalhoz varázsolják, pedig helyet csak előzetes foglalással lehet kapni. Az ételek minősége és mennyisége kifogástalan. A kiszolgálás osztályon felüli.
Aranykorona Vendéglő és Hotel Solymár - Étel/italAranykorona Vendéglő és Hotel Solymár - Étel/italAranykorona Vendéglő és Hotel Solymár - Étel/italAranykorona Vendéglő és Hotel Solymár - Étel/italAranykorona Vendéglő és Hotel Solymár - Étel/italAranykorona Vendéglő és Hotel Solymár - Egyéb
Kiváló 2018. július 28.családjával járt itt
Ez az az étterem ahol még nem csalódtam. Az ételek kitűnőek, a kiszolgálás mindig kedves és figyelmes. Ide ha bárki betér mindig úgy fogadják mintha régi kedves ismerős lenne. A tulajdonosnak mindenkihez van egy kedves szava. A szeme mindig a "placcon" van, ha bármi gond adódik rögtön orvosolják.
Aranykorona Vendéglő és Hotel Solymár - Belső
2017. november 21.családjával járt itt
Hirtelen elhatározással választottuk ezt a közeli éttermet egy vasárnapi ebédre. Nem gondoltuk, hogy előre foglalnunk kellett volna. Udvarias fogadtatás a fiatal személyzet részéről, de szabad helyre rábólintás csak a mindenható tulajdonos úr beleegyezésével lehetséges. Kis színjáték után azért akad hely.
Kiváló 2016. szeptember 27.családjával járt itt
Az abszolút favorit. :-) Az esküvőnket is itt tartottuk, mert tudtuk, hogy ennél jobb kezekben nem is lehetnénk. Számos más családi ünnepi alkalmat is ünnepeltünk itt már és minden alkalommal a legnagyobb megelégedettséggel távoztunk. Egyszerűen kiváló hely, fantasztikus ételekkel és ami a legfontosabb: a kiszolgálás tökéletes.
Aranykorona Vendéglő és Hotel Solymár - Étel/ital
2014. szeptember 29.családjával járt itt
Múlt hétvégén voltunk itt egy családi ebéden. Összességében nagyon elégedettek voltunk. A bejáratnál a pincérek szinte sorfalat állva fogadtak minket. Az ételek finomak voltak, a pincérek nagyon figyelmesek. A teraszrészen kértünk asztalt, mivel nagyon jó idő volt. Az étlapon bőséges a választék.
Kiváló 2014. január 16.barátokkal járt itt
Már évtizedek óta járok az Aranykorona Vendéglőbe. Sokat változott, mindig tud újítani. Az felszolgált ételek a legjobb minőségűek, és egyéni kéréseket is teljesítenek. A Libanapon tavaly szenzációs volt. Libából - kolbász, hurka! Zseniális. Persze olyan bő az étlap választéka, hogy alig tudok válogatni, ha ott vagyok.
Kiváló 2013. november 27.családjával járt itt
Életem egyik legkiválóbb étterem élményét kaptam itt. Az ételek minden esetben kiválóak, remek kiszolgálás, kedves és figyelmes hozzáállás valamint luxus minőség. Mennyiség-minőség, ár-érték arány tökéletes. Nem tudok semmi negatívat említeni.
Amint tehetem, ismételten ellátogatok majd egy új társasággal, hiszen kihagyhatatlan!
Gratulálunk, és további sikereket kívánunk a csapatnak !
Aranykorona Vendéglő és Hotel Solymár a térképen
2083 SolymárTerstyánszky Ödön u. 40
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • étel elvitelre • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H
K