Maharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest
1034 Budapest, Bécsi út 89.

Maharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest a térképen

Maharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest vélemények

Budakeszi

1984 hasznos szavazat
2019. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 10.
Az első Maharaja étterem 1994-ben nyitott meg. A pesti oldalon a Csengery utcai éttermükben az ezredforduló körüli években többször megfordultunk, de aztán elpártoltunk, nem voltunk maradéktalanul elégedettek. A budai oldalon az Amfiteátrum és az Óbudai Egyetem közelében van egy kis éttermük, összesen 6 asztal, illetve egy különterem, de az le volt zárva.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 11.
Étel rendelő oldalon [moderálva - a szerk. ] keresztül rendeltünk. A szállítási idő lejárta előtt néhány perccel felhívtak az étteremből, hogy lesz egy fél órás csúszás. Oké, semmi probléma, várunk. Aztán letelt a fél óra, majd még 40 perc, a kaja sehol. Felhívtam az éttermet, hogy megkérdezzem: vacsorázunk-e még ma?

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem szép, nem tágas hely, de ki törődik vele! Kedves fogadtatás, hamar kapunk étlapot. Én imádom az indiai ételeket, a bőséges választék láttán egyből nagyon éhes leszek. Vegetable kofta és Alu Jeera (köményes burgonya) illetve Fokhagymás Nan volt a választásom.Csodás volt !Italként mangós lassit( joghurtos ) ittam. Máskor is jövünk.

2016. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. december 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kolléganőim javasolták egyszer, hogy rendeljek tőlük a munkahelyre, mert finoman főznek. . . finoman? Ez nagyon visszafogott vélemény :)
Egyszerűen az első próba óta is odáig vagyok az ételeikért! Ennyi fűszert, ízt és zamatot nem lehet megunni. Személyes kedvencem a punjabi chole citromos rizzsel, amit bármikor tennének is elém, mindig megenném.

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazi curry függő vagyok, kéthetente legalább ettem indiait, mikor Angliában éltem, TUDOM milyen az igazi és a finom, és ez az :)
Nem hiányzott nekünk a túlzott indiai feeling az étteremből, főleg mivel a pincér egyértelműen kente-vágta a dolgokat, ami eleve szuper jel volt. Nagyon nagyon finomat ettünk itt és nagyon fáj a szívem, hogy nem lakunk közelebb!

2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeretem az indiai ételeket. Ezért fel is kutatom az éttermeket. Nagy meglepetés volt számomra ez az étterem. Olyan embert vittem el, aki ott élt régebben. Igazi indiai fogások voltak. Vegetáriánusoknak is. Minden kifogástalan. Közben jöttek be, akik elvitelre rendeltek valamit. Házhoz is szállítanak, a vendéglő tényleg kicsi, kevés asztallal.

frederico TOP étteremértékelő
frederico TOP fotófeltöltő
2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 3.
Legutobb Szilveszterkor jártam itt. Az éterem hangulatos de nem nagy alapterületü. Célszerű asztalt foglalni. A hangulata indát idézi. A személyzet segítökész és udvarias. Az étlap nem csak az ételek leírását de képeket is tartalmaz. A pincér készségesen segít a választásban. Mi csirkét ettünk madras módra rizzsel és nan kenyérrel.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Jagelló Business Hotel
2019.03.21. - 2019.06.19.
Visegrád Vendégház
Panni Pihenőház
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.08.
Hotel Honti
2019.03.24. - 2019.09.30.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.23.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.12.28.
Ilzer Rendezvényház
Monor

Szállodák Budapest környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Húsvéti lazítás (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3

Maharaja Indiai Étterem - Bécsi út BudapestX