Kastélyszálló Balf

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Kastélyszálló Balf vélemények

2018. október 15.gyerekekkel járt itt
5 nap 4 éjszakát töltöttünk itt, 2 felnőtt és 2 gyermek. A szálló igaz régies, de szerintem nem is kell egy nyaralás alatt a szálláson ücsörögni. A környéken rendkívül sok látnivaló van. A személyzet kedves. Ami negatív volt, hogy két szobába voltunk elszállásolva, bár ezt tudtuk előtte is már, hogy így lesz.
Gyenge 2018. szeptember 20.egyedül járt itt
Az erzsébet utalványosokon kivül senki nem volt ,,kihalt szálloda. A személyzet tényleg aranyos kedves szolgálat készek. 1 ágyas szobában voltam,,a szoba elfogadható de a fürdőszoba maga a rémálom , csatornaszag ,levert csempék,,wc lehúzó alig működött. A reggeli finom volt,,habár a konyhás néni megjegyezte mi8lyen korán tetszettek jönni,ez volt fél 8 kor.
Gyenge 2018. január 20.kollégákkal járt itt
Nem is tudom, ezt a helyet miért hívják kastélyszállónak. Mármint a bútorok régiek, de semmi igazi kastély jellege nincs. Portugáliában voltam átalakított kolostorban, és az jobban hasonlított kastélyra. [moderálva - a szerk. ]
Kezdjük a helyszínnél. Balf egy kis falu, szóval nem lehet tőle sokat várni.
Kiváló 2017. december 19.barátokkal járt itt
Öt napot töltöttünk Balfon a Kastély szállóban négyen.
Rendkívül jól éreztük magunkat. Figyelmes a személyzet, finom és bőséges volt a reggeli. 2017 október 15-20 ig voltunk a szálló vendégei. Kaptunk Soproni város nézést, az idegenvezető rendkívül kedves felkészült volt. A városnézés végén 1 pohár bór volt a befejezés . Mi csak ajánlani tudjuk a szállást mindenkinek. Köszönjük.
Kastélyszálló Balf - SzobákKastélyszálló Balf - BelsőKastélyszálló Balf - SzobákKastélyszálló Balf - EgyébKastélyszálló Balf - BelsőKastélyszálló Balf - BelsőKastélyszálló Balf - BelsőKastélyszálló Balf - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2017. június 28.gyerekekkel járt itt
Ha bosszankodni akarsz csak akkor menj oda! Meghirdetett programra érkeztünk oda 7 gyermek és kettő felnőtt! Sajnos akkor derült ki hogy ez nem is az amit meghirdettek amikor odaértünk. 400 kilométert utaztunk kettő kocsival,pihenni szerettünk volna. A gyermekeink nem használhatták az uszodát hiszen ott betegeknek gyógytornát tartottak,gyógyvízbe nem mehettek be hiszen kicsik.
Szörnyű 2016. október 29.egyedül járt itt
Mivel egyedül utazom,csak egyágyas szobát kaptam ami a tetőtérben van, borzasztó,ilyet nem szabadna kiadni. Fürdőszoba büdös csatornaszag,szoba kicsi,nyomasztó,ablak picurka,levegő nincsen,ágy nyikorog,szőnyeg piszkos. Napi takarítás rendben van hibátlan. [Moderálva - a szerk. ] Ajánlott program,soproni séta,ami egy rohanás,nincs tekintettel idősebbekre. Fürdő elviselhető,de nem a legjobb.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. július 23.családjával járt itt
Egy hétig voltunk a kastélyszálló vendégei. Az étel nagyon jó volt, a szoba tiszta, tágas, gyönyörű bútorokkal. A környéken sokat kirándultunk, 2-3 km-re csodálatos kilátás nyílik a Fertő tóra, így még sosem láttuk. Nem messze van a gyógy ivóvizes díszkút. Saját parkolója van a szállónak, biztonságban tudhattuk az autót.
2015. június 28.gyerekekkel járt itt
Egy kellemes hetet töltöttünk el a családdal a személyzet kedves segítőkész a szálló izgalmas. A reggeli bőséges és finom . Amit negatívumként irnék hogy kisgyerekes családoknak a fürdőrész nem igen alkalmas,mert a termálba ami érthető nem mehetnek be. Viszont az uszoda rész se igazán jó mert szinte síri csöndben kell lenni.
Kiváló 2014. szeptember 29.barátokkal járt itt
Nagyon szép napokat töltöttem a múlt héten a Balfi kastély szállóban. A szálloda nagyon hangulatos, a szobák világosak, tágasak. A bútorok, berendezések sítlusa jól alkalmazkodik a kastélyszállóhoz. A szállodai személyzettel is meg voltam elégedve, a recepción készségesen segítettek a programok összeállításában. Jó szívvel ajálom a kikapcsolódni, gyógyulni és üdülni vágyóknak.
Kastélyszálló Balf - Külső kép
Kiváló 2014. április 12.a párjával járt itt
Először jártam Balfon, de mindenkinek nagyon ajánlom. Nagyon kellemes, szép környezetben van a szállás.A kastély nagyon hangulatos, szobák nagyon kényelmesek, tisztaság van mindenhol. A reggeli nagyon bőséges volt.Hétvége révén kezeléseket nem tudtam igénybe venni, de a fürdő nagyon kellemes volt.