9494 Balf, Fürdő sor 12.

Wellness csomagok Balf városában

Kastélyszálló Balf vélemények

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
5 nap 4 éjszakát töltöttünk itt, 2 felnőtt és 2 gyermek. A szálló igaz régies, de szerintem nem is kell egy nyaralás alatt a szálláson ücsörögni. A környéken rendkívül sok látnivaló van. A személyzet kedves. Ami negatív volt, hogy két szobába voltunk elszállásolva, bár ezt tudtuk előtte is már, hogy így lesz. Kár, hogy nincs családi szoba kialakítva.

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az erzsébet utalványosokon kivül senki nem volt ,,kihalt szálloda. A személyzet tényleg aranyos kedves szolgálat készek. 1 ágyas szobában voltam,,a szoba elfogadható de a fürdőszoba maga a rémálom , csatornaszag ,levert csempék,,wc lehúzó alig működött. A reggeli finom volt,,habár a konyhás néni megjegyezte mi8lyen korán tetszettek jönni,ez volt fél 8 kor.

2018. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. január 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem is tudom, ezt a helyet miért hívják kastélyszállónak. Mármint a bútorok régiek, de semmi igazi kastély jellege nincs. Portugáliában voltam átalakított kolostorban, és az jobban hasonlított kastélyra. [moderálva - a szerk. ]
Kezdjük a helyszínnél. Balf egy kis falu, szóval nem lehet tőle sokat várni. Elméletileg van szemben egy étterem, ami gyakorlatilag este zárva van ilyenkor.

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Öt napot töltöttünk Balfon a Kastély szállóban négyen. Rendkívül jól éreztük magunkat. Figyelmes a személyzet, finom és bőséges volt a reggeli. 2017 október 15-20 ig voltunk a szálló vendégei. Kaptunk Soproni város nézést, az idegenvezető rendkívül kedves felkészült volt. A városnézés végén 1 pohár bór volt a befejezés . Mi csak ajánlani tudjuk a szállást mindenkinek.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 28. - 3 látogató hasznosnak vélte
Ha bosszankodni akarsz csak akkor menj oda! Meghirdetett programra érkeztünk oda 7 gyermek és kettő felnőtt! Sajnos akkor derült ki hogy ez nem is az amit meghirdettek amikor odaértünk. 400 kilométert utaztunk kettő kocsival,pihenni szerettünk volna. A gyermekeink nem használhatták az uszodát hiszen ott betegeknek gyógytornát tartottak,gyógyvízbe nem mehettek be hiszen kicsik.

2016. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. október 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mivel egyedül utazom,csak egyágyas szobát kaptam ami a tetőtérben van, borzasztó,ilyet nem szabadna kiadni. Fürdőszoba büdös csatornaszag,szoba kicsi,nyomasztó,ablak picurka,levegő nincsen,ágy nyikorog,szőnyeg piszkos. Napi takarítás rendben van hibátlan. [Moderálva - a szerk. ] Ajánlott program,soproni séta,ami egy rohanás,nincs tekintettel idősebbekre.

koverj TOP szállásértékelő
koverj TOP egyébhely értékelő
2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 23. - 4 látogató hasznosnak vélte
Egy hétig voltunk a kastélyszálló vendégei. Az étel nagyon jó volt, a szoba tiszta, tágas, gyönyörű bútorokkal. A környéken sokat kirándultunk, 2-3 km-re csodálatos kilátás nyílik a Fertő tóra, így még sosem láttuk. Nem messze van a gyógy ivóvizes díszkút. Saját parkolója van a szállónak, biztonságban tudhattuk az autót.

2015. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. június 28. - 4 látogató hasznosnak vélte
Egy kellemes hetet töltöttünk el a családdal a személyzet kedves segítőkész a szálló izgalmas. A reggeli bőséges és finom . Amit negatívumként irnék hogy kisgyerekes családoknak a fürdőrész nem igen alkalmas,mert a termálba ami érthető nem mehetnek be. Viszont az uszoda rész se igazán jó mert szinte síri csöndben kell lenni.

2014. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 29.
Nagyon szép napokat töltöttem a múlt héten a Balfi kastély szállóban. A szálloda nagyon hangulatos, a szobák világosak, tágasak. A bútorok, berendezések sítlusa jól alkalmazkodik a kastélyszállóhoz. A szállodai személyzettel is meg voltam elégedve, a recepción készségesen segítettek a programok összeállításában. Jó szívvel ajálom a kikapcsolódni, gyógyulni és üdülni vágyóknak.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Először jártam Balfon, de mindenkinek nagyon ajánlom. Nagyon kellemes, szép környezetben van a szállás.A kastély nagyon hangulatos, szobák nagyon kényelmesek, tisztaság van mindenhol. A reggeli nagyon bőséges volt.Hétvége révén kezeléseket nem tudtam igénybe venni, de a fürdő nagyon kellemes volt.

Civitas Boutique Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.048,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
HoldLux Apartmanok
Thermal Panzió Sárvár
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 42.250,- Ft/fő/éj ártól: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 12.300 - 13.275,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Pólus Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 13.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Csiga Apartman
3 nap/2 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Pék Apartman
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hanság Vendégház
Kapuvár
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Napvirág Vendégház
Zsira
2 nap/1 éjszaka 6.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szent András Fogadó
Hidegség
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 16.400 - 33.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.31-ig

Szállodák Balf környékén
Wolf Panzió Sárvár
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Hotel Wolf Sárvár
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)
Napi ár (1 éjtől)
Karácsonyi varázslat (min. 2 éj)

BalfX